📍KAN TESTİNDE GEBELİK📍

Sayfa açılmadı fakat pozitif ise iki gün sonra tekrar kan verip artışa bakmak yeterli oluyor. Sonra ultrason zamanı verilir.

Evet canım doğru iki gün sonra tekrar vermelisin 2 kat artmış olmalı. Hayırlı uğurlu olsun inşallah

Teşekkür ederim canım ben çarşamba verdım kan anca yarına doktora goturebılcem sonuc dün çıktı cunku ay baya zaman gecmıs oldu galıba
Bugün git acilden ver canım sen yükselişe bakar doktor ikisini birden götürmüş olursun hem. Acilde 1.5 saatte falan çıkıyor sonuç

Ne dıyoruz acile gıdıp? Surat yapıyorlarmış sanırım yapmama gıbı bıseylerı varmı?
Yok yok canım ben de gitmiştim önceki aylarda o zaman tabi nasip olmadı ama adetim 10 gün gecikti ilaç almam gerekiyor kan testi istiyorum dedim doktor hemen yazıp vermişti. Sende öyle söyle

Tabıkı gıdıyorum acile hemen bakalım inş yaparlar
Yaparlar canım tedirgin olma karşılarında yapmak zorundalar çünkü mide bulantım var eğer ondan değilse ilaç almam gerekecek de şüphem var kanda baktırmak İstiyorum de

Hiç bir açıklama yapma gebelik testi istiyorum de.
gecikmen var mı der Evet 1 haftayı geçti de ona bakmaz acilde ki doktor bence sonra da gitmezsin zaten sonucu alsan yeter sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…