Kan testim negatif ama inanmıyorum nılur okuyun ve cevap verin bana

Peripella

Hiç birşey sebepsiz değildir.
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2014
2.756
4.057
Adetime 1 gün kala dayanamadım ve kan testi yaptırdım aylardır olduğu gibi milyar tane düşünceyle sonucu bekledim. Yazıcıda kağıt ters duruyordu ama çeviremedim kendime ve sonuç yine aylardır olduğu gibi kocaman SIFIR !!!!!!!

ama cumartesi günü adet olmam lazımdı ama ben daha olmadım. 2 gündür midemde ara ara gelen gaz sancısı var ama nefes alırken acıyor. Bi sağ bi sol kasığım ara ara sancı yapıyor. Göğüslerim hafif şiş ve ağrıyor ama uçları dokununca sızlıyor. Birde bu gece başlayan vajina da sanki şiş batıp çıkıyor gibi ara ara zonklayan sancı oluyor. Varmı bunu yaşayıp sonra hamiş olduğunu öğrenen nolur mucizem artık gel benimle ol nolur ben çok yoruldum

Belirtiler hamilelik gibi ama benim de bir çok defa adetleri sonuçlandı belirtilerim o yüzden böyle 3_5 gün kala düşünmeye başlamadıgim takmadigim ay hamile olduğumu öğrendim. .. ben buna inanıyorum psikoloji çok önemli ...

Benim öyle oldu negatif cikti 10gun geçmesine rağmen ama ayni günkan testi yaptirdim pozitiftir.kkan testi ysptir derim

Belirtiler hamilelik gibi ama benim de bir çok defa adetleri sonuçlandı belirtilerim o yüzden böyle 3_5 gün kala düşünmeye başlamadıgim takmadigim ay hamile olduğumu öğrendim. .. ben buna inanıyorum psikoloji çok önemli ...
Kesinlikle.. Bu ay bende hiic hesap yapmadim yok ayaklari kaldir bekle su gun beraber ol hic birini dusunmedim aklima bile gelmedi. Bakalim ne olacak.. İnsaallah hamisimdir

Benim öyle oldu negatif cikti 10gun geçmesine rağmen ama ayni günkan testi yaptirdim pozitiftir.kkan testi ysptir derim
Benim adetten 1 gun once kan testim negatif cikti.. Ama hala adet olmadim :), belki vardor bir kac gun daha gecsim de yeniden yaptirayim

Adetime 1 gün kala dayanamadım ve kan testi yaptırdım aylardır olduğu gibi milyar tane düşünceyle sonucu bekledim. Yazıcıda kağıt ters duruyordu ama çeviremedim kendime ve sonuç yine aylardır olduğu gibi kocaman SIFIR !!!!!!!

ama cumartesi günü adet olmam lazımdı ama ben daha olmadım. 2 gündür midemde ara ara gelen gaz sancısı var ama nefes alırken acıyor. Bi sağ bi sol kasığım ara ara sancı yapıyor. Göğüslerim hafif şiş ve ağrıyor ama uçları dokununca sızlıyor. Birde bu gece başlayan vajina da sanki şiş batıp çıkıyor gibi ara ara zonklayan sancı oluyor. Varmı bunu yaşayıp sonra hamiş olduğunu öğrenen nolur mucizem artık gel benimle ol nolur ben çok yoruldum
seni üzmek istemem ama kan testi yanilmasi imkansiz degil mi? 1 gün kala hemde ben adetime 4 5 gün kala yaptirdim sonuc aldim hemde azda degildi... ama insallah hamilesindir belki o hissettiklerin psikolojik olabilir dusunmemeye calis..

kan testi yaptırmaya gittiğimde laboratuardaki görevli adetiniz gecikmediyse yapmayalım bekleyin kesin olsun demişti..
1 hafta gecikti diyince o zaman yapalım demişti.. belki siz de 1 hafta bekleyip yaptırsanız iyi olur..
inş. hamilesinizdir değilse de önümüzdeki ay inş.. tez zamanda allah verir bebeğinizi..
ablam "artık takmadığı" ay hamile kaldı.. çok önemli çok düşünmemeye çalışın.. dile kolay tabi ama..

Ahhh .. İnsaallah insaallahh.. Adet olmadim hala bakalim ne olacak
Benimde açık pembe kanamam var adet gibi değil hafif hafif geliyor bugün pedime 4,5 damla kan geldi wc gittiğimde 3 damla.geliyor ama geliyor doktoru aradım korkma dedi sanırım sabah gene arıcam çözemedim durumu

X