kan testi yaptıramadım ama 2. testte pozitiffffffffff

hayırlı olsun canım allah kucağınada almayı nasip etsin dualarında bizleri eksik etme canım öptüm bitanem

:teytey:mommy çok sevindim canım ALLAH analı babalı büyütür inşallah.Avatardaki bebek resmin dikkatimi çekmişti,senin bebeğinde öyle güzel,sağlıklı hayırlı olur inşallah.Bende 2 gün önce baktırdım beta hcgye negatif çıktı.Çok üzüldüm ama hayırlısı ne yapalım.Benden müjde yok bu ay.İyi bir hamilelik geçirmen dileğiyle...

mommy çok sevindim,allah isteyen herkesin evini bebeklerle şenlendirsin.Bende 5 haftalık hamileyim ve aynı senin gibi bende kan testi yaptırmadım.Ama evde yaptığım test pozitifdi.Yüce rabbim bu mutluluğu herkese tattırsın.Aminnnn.

hayırlı olsun canım darısı başımıza artık ,iyi bir hamilelik geçirirsin umarım

ayyyyyyyyyyyy inanmıyorum ya...bir hafta bakamamıştım siteye şimdi ne güzel haberler alıyorum.
önce hilarya sonra da canım arkadaşım mommy
ne zamandır beklediğini biliyorum canım.
Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin.dualarından bizi eksik etme.
bir zamanlar dertleştiğim arkadaşlarımın teker teker müjdeli haberlerini alıyorum.sıra bize mi geliyor ne :)))

seyra merhaba ordamısın
sende b-hcg yaptırdığından bilirsin ben dün yaptırdım sonucu biraz önce öğrendim 56,54 sende pozitif mi dr. a gittim net bişey söylemedi tekrar test istedi onunda sonucunu 14.30 da alaacm senin görüşün nedir

Yaaa Birşey Soracam Buu Hamile Olduğunu Anlamadan önce Akinti Falan Oluyormuyduuu Ve Nasildiii

canım bende akıntıda vardı, memelerde hassasiyet ve şişme şu anda dokunamıyorum ama bunların 2 side regli öncesindede bende oluyordu, ben burda çok şey okudum ama önceki düşüğümdede bende farklı bir belirti olmamışrı yani bu tamamen bünyeye bağlı o yüzden belirtileri değerlendirip ne umutlanmalı nede karamsar olmalı bence tabi inşallah hamişimdir

mommy çok sevindim canım. gerçi biz senin bir oncekı testınden de emındık:) artık eşine söylemişssindir herhalde:) Allah sağlıkla kucagına almayı nasıp etsın canım

canımm hayırlı olsun.rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin.allahım isteyen tüm kullarının yüzünü güldürsün.

arkadaşlar beni mi tebrik ediyorsunuz üstüme alınayım mı, :uhm: yani ben hala inanamıyorum 14.30 dan öncede inanamıyacam sanırım

canım benim..başlığı görünce nasıl sevindiğimi anlatamam.allah tamamına erdirsin inşallah canım.darısı tüm isteyenlere hayırlısıyla inşallah.kendine ve bebeğe ii bak arkadaşım.dualarında banada yer ver lütfen.

mommy cim tebrik ederim canım benim.allah kucağına da almayı nasip eder inşallah.biz de gülenlerden oluruz inşallah.

deniz003 canım hayırlı olsun ya hamişsin işte.değerin gayet iyi.benim negatif malesef.dualarınızı esirgemeyin.güzel bir hamilelik geçirmen dileğiyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…