Kan testi sonucuna göre

aygirl

Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2012
6
0
Merhabalar ben 21 yaşındayım adet günüm her zaman normal gününde olurdu hiç aksamazdı, ancak bu ay üzerinden 3 gün geçmişti ki hastaneye gittim kan testi yaptılar b- hgc değer 1.20 geldi... Ben hamile değilim değilmi ? Ultrasonda baktı birşeyin yok senin dedi adet söktürücü verdi doktor onu kullandım şuanda akıntım var ama rengi koyu ve normal adete göre az gibi....

1 haftalık bir hamilelik bile kan testinde belli oluyor, eğer bir haftalık bir gebelik olsa yine 1.20 den büyük bir değer olması gerekmez mi sonuçta en küçük hamilelik bile anlaşılıyor... Doktorda mutlaka söylerdi diye düşünüyorum... Ama bana sadece sorunun yok ilacı kullan adet olmazsan tekrar gel dedi...

Şu an değer hamile olduğunu göstermiyor ama değerin artabilir.Bence hala adet olmadıysan testi tekrarlamanda yaar var hamile olma ihtimalin var.

Şu an değer hamile olduğunu göstermiyor ama değerin artabilir.Bence hala adet olmadıysan testi tekrarlamanda yaar var hamile olma ihtimalin var.

adet oldum ama dediğim gibi koyu renkte ve öncekilere göre daha gerçi daha ikinci günü ama..... doktor sorun yok dedi...

adet oldum ama dediğim gibi koyu renkte ve öncekilere göre daha gerçi daha ikinci günü ama..... doktor sorun yok dedi...

Adet olduysan hamile değilsindir.Ama yinede aklında kalıyorsa tekrar git bi dr. a.İnşallah en kısa zamanda hamile kalırsın.

Renginin koyu ve miktarının az olması neden olabilir... Mevsim değişikliği yada hayatımda hiç içmediğim kadar papatya çayını bu ay tüketmiş olmam olabilir mi...

Renginin koyu ve miktarının az olması neden olabilir... Mevsim değişikliği yada hayatımda hiç içmediğim kadar papatya çayını bu ay tüketmiş olmam olabilir mi...

Miktar azsa istersen tahlilini bir tekrarla.Ben adet oldum deyince her zamanki gibi sandım.Adet miktarı diğer aylardakinden farklıysa bir ihtimal hamile olabilirsiniz.Ama kesin sonuç için kan testini tekrarlamanız gerekir.

dr sorunun yokmu dedi siz neden dr gittiğinizi sölemedinizmi ne demekmiş sorunun yok hamilemiyim değilmi bu kadar ayrıca kan testi yanıltabiliyor ben özelde yaptırmıştım aşılamanın 13.günü negatif çıktı daha sonra miğde şikayetim için sağlık ocağına gittim orda yapılan kan tahlilimde pozitif çıktı yani benimki ilk yapıldığında anlaşılamamıştı

:s peki yaşanmış bii ilişkiden 3 hafta sonra yapılan kan testinin de yanılma olasılığı varmı ?

Ben doktora adetim gecikti diye gittim ultrasonla baktı kan tahlili ile baktı sorun yok dedi, adet söktürücü verdi adet olmazsan gel dedi... Ben hamile olmak istemiyorum zaten arkadaşlar...

ilişkiden nekadar sonra yaptırdın kan testini acaba?

ilişkiden nekadar sonra yaptırdın kan testini acaba?

10 gün sonra yaptırdım... Şuanda adetim ancak eskiye göre az bir pedin yarısından biraz fazla kan gleiyor rengi biraz koyu... Baş dömesi yada mide bulantısı kusma yok... Hamile değilimdir inşallah... Hamile olmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…