Kan testi sonuçları

Anladim da muayene altan değil kan testi amh değil yani bu şekilde çok üstten komusmus oluyor doktor onu anlatmak istiyorum.emin olunması için bunlar şart şeyler araştırınca görürsünüz zaten hayırlısı inşallah hiç gerek kalmaz hiçbirine.

Benim adetime 4 gün var kaset test aldım silik çıktı
Benim negatif maalesef adet söktürücü alıcam ve hayıt tohumu aldım regl olduktan sonrada regl bitişinde ovulasyon testi ve hayıt tohumu alıp içmeye başlayıp yumurtalık dönemine kadar onu icicem hormonları dengeleyip hamiş kalmaya yardımcı oluyormuş :)

Amh 4.09 çıktı nasıl

Amh 4.09 çıktı nasıl
O sana rezervin az diyen doktora gosterseydin ne diycek acaba çok merak ettim. Lh FSH dan fazla bir kere ordan bile usg olmadan az çok fikir veriyor çok tuhaf gercekden bu doktorlar bayiliyolar insanı yok yere üzmeye. Rezervin az değil bu arada fazla aksine bu sonuca göre.

Çok teşekkür ederim gerçekten aylardır kendimi yedim bitirdim 21 yaşındayım rezervim neden bu kadar az diye mahvoldum ama başka devlet hastanesinde doktora geldim sadece lh bakılarak bu sonuca varılmaz dedi amh 4.09 tsh 2.07 prolaktin 18 bu sonuclarımı bugun gösterdim herşeyin normal rezervin gayet iyi 1 sene cocuk yapmayı dene gün aşırı ilişkiye gir eger olmazsa egitim arastırma hastanesine git dedi içim rahatladı gerçekten

Tabiki varılmaz sadece lh la.usg ile bakdi deyince dedim demekki yumurtani saydı az gordu ondan öyle dedi diye dusunmustum ama yinede lh yüksek olduğu için bir tuhaflık olduğunu anlamıştım.hem lh yuksek olup hem rezervin az olmasi duymadım varsada çok azdır sanırım.hic buralara girip kafanızı bulandirmayin deneyin kafaya takmadan en önemli şeylerden biri stres.olmazsa o zaman rahim filmi çektirirsin ve eşin gider birde ilerde inşallah hiçbirine gerek kalmaz

İnşallah rabbim tüm isteyenlere nasip etsin

Bana da bugün aynı şey söylendi Lh 88 fsh 17 fakat ben adetten sonraki hafta yaptırmıştım bu testleri ve yeni adet döngüsünün üçüncü günü alttan baktı benimde kafam çok karıştı bu değerlerle yumurta rezervin düşük dedi allak bullak oldum..Bu ne şimdi?Keşke açık açık anlatsalarda biz de yastığa başımızı rahat koyabilsek

Lh FSH yorumlamasınin doğru yorumlanması adetin 2.yada 3 günü testleriyle doğru olur aslen.sizin lh yüksek ama malesef fsh da yüksek. farklı zamanda bakıldığı için de böyle olabilir kan sonucunuz belki.adetken alttan bakarak da desteklediyse düşüklük olabilir, adetken kaç yumurta gordu muayne de o önemli, yaşınız ayrıca amh da baktirsaniz kanda çok iyi olur.

Canım en iyi kan sonucu adetin 3. Günü verilen kan oluyormuş bence öyle dene benim fsh 6 lh 24tü alttan bakmamasına ve amh bakmamasına rağmen yumurta rezervin düşük dedi ben daha 21 yaşındayım çok üzülmüştüm kendimi parçaladım stresten adetimin düzensiz oldugunu düşünüyorum cunku sonuclarımda falan hiçbirşey yok herşey normal başka doktora gittigimde amh 4.9 cıktı doktorım gayet normal dedi yani bence bu kadın doğum için tek bir doktora gitmememiz gerekiyor farklı farklı doktorlara gidip her doktorun ne dediğine bakmamız lazım biri A derken biri B diyor buda bizi strese sokuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…