Kan testi negatif adet oldum hamile olabilirmiyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Buseerr

Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2023
57
-6
24
Ablalarım merhaba önceden de sormustum .biliyorum kizicaksiniz tekrardan niye soruyorsun . Veya bazılarınız diyecek surtunmekten alev alacaksınız yqdq ters birseuler söyleyenler olucak . Ama korkuyorum ondan . Ben 10 ocakta surtunme ile iliski yasadim kondom vardi ama en sonda alt tarafının yırtılmış olduğunu gördük. Bosalma olmadi . Daha sonra ben 20 şubatta regl oldum 10 dan fazla evde gebelik testi yaptım. 20 şubatta kanda bta hcg olçtürdum 0.81 çıktı. Şundan korkuyorum İnternete bakıyorum adet olmama rağmen hamileyim testleri negatif hamileyim falan olabilirmi böyle birsey ? Lütfen yardımcı olun .
Vaktinizi calmak istemiyorum veya meşgul etmek istemiyorum. Yargılamayacak birileri veya dalga geçmeyecek birileri cevap verirse çok sevinirim çok teşekkür ediyorum

Bence sen kesin hamilesin ama gene de işini sağlam kazığa bağla, sana zahmet olmazsa bi 20 test daha yapppp…
Ama işte bundan bahsediyorum . Karnimda gereken hissediyorum ben 20 şubattan onceki adetim 17 aralıkta 1 aydan fazla geçikti oyuzdenbkorkuyordum 20 şubatta gelen 6 gub sürdü lütfen anlayarak yardım konumlu konuşsanız.

Ama işte bundan bahsediyorum . Karnimda gereken hissediyorum ben 20 şubattan onceki adetim 17 aralıkta 1 aydan fazla geçikti oyuzdenbkorkuyordum 20 şubatta gelen 6 gub sürdü lütfen anlayarak yardım konumlu konuşsanız.
Garip olucakti qlt karnim sis gibi aynaya baktigimda kilo almışımdır qma korkuyorum yani

Bence hamilesin. Hemen o kan testi negatif çıkan hastaneyi şikayet etmelisin. Dünyanın tazminatını alır çocuklarını rahat rahat büyütürsün. Ailene de ihtiyacın olmaz. Hemen cimer e mesaj at kan testim negatif ve ben hamileyim diye. Onun bir zamanı var geçirirsen dava açamazsın. Mahkemede de ailene sakın söyleme paranı alır çocuğunu devlete verdirirler bizim arkadaşın başına geldi

Eee cocuk bu tabi ki büyüyecek.
Korkma 8 ay sonra doğuracaksın.
Kk olarak gebe haberi vermeyi çok severiz.
Bebek doğunca fotosunu at olur mu ???
Birkaç gün sonra cinsiyet tahmini için fotoğraf atar. Ben hissediyorum kızı olacak. Sürtünme yoluyla hamile kalan herkesin çocuğu kız oldu duymuşsundur

Birkaç gün sonra cinsiyet tahmini için fotoğraf atar. Ben hissediyorum kızı olacak. Sürtünme yoluyla hamile kalan herkesin çocuğu kız oldu duymuşsundur
Bsisbsijsisd teşekkür ederim atarim fotosunu . İsim seçmeye başlamalıyım sanırım

Adet oluyorsunuz, 10 kaset test negatif, kan testi negatif bunlara inanmıyorsunuz bize mi inanacaksınız?

Evet hamilesin hadi gözün aydın sağlıkla ilerlesin. Gün aşırı kan ver unutma ama tamammi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X