kan testi için erken mi???

aysegms

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2010
42
5
Merhaba arkadaşlar bu ay tam yumurtlama zamanina denk gelen günlerde eşimle 2 kez kaçamak yaptik
smiley.gif
adetim 11 eylülde, bugün doktor kan testi istemişti gebeliğede bakilmasini istedim sonuç 0,100 adetime daha 6 gün var, yumurtlama günümün üzerinden 8 gün geçti... şimdi sorum 8 günlük gebelik kanda çıkarmi yoksa kesin hamile değilim mi demeliyim...

Ben iki gebeliğimde de, reglime birkaç gün kala yaptırdım ve çıkmıştı. Sizin henüz altı gün var biraz erken olabilir ama bana sorarsanız sanki biraz da olsa yükselmeliydi gibi. Tıbbi bilgimden değil, kendi tahminimden ötürü söylüyorum.
Doktorunuz sonucu alınca ne dedi, neden bu kadar erken kan testi istemiş acaba, tıbbi bir gereklilik mi görmüş? O halde sonucun bir anlam ifade ediyor olması gerekli sanırım.

Umarım herhalukarda sonuç istediğiniz gibi olur.

Kan testini farkli bir doktor istedi ben ayni kanda bthcg bakilsin istedim. Kadin doğumcu henüz görmedi

Bence erken olabilir, geç döllenme mevzusu olabilir. Adet gününüzü bekleyin karar için derim

Hesaplarima göre 28 ağustos yumurtlama günümdü... 28 ve 30 ağustosta korunmadan birlikte olduk... hamilelik gibi bir beklentim yok olsada kabulüm olmasada sadece spor salonuna gidiyorum ağır egzersizler yapiyorum tedbir amaçli olabilirmi diye merak ettim.

X