kan testi hcg degeri? Hamilemiyim?

Kilon var mı pko var mı. Kolesterol durup duruken yüksek mi çıkar.ogtt yaptır standart tsh t3 t4 testinin üstüne antitpo ya baktir ayri ayri degil hepsi ogtt yaptirdigin gün olsun temizse sogan kürü yap
Benim adetim düzensizligi var.. gelmiyor iste bi kac ay falan..

Kilon var mı pko var mı. Kolesterol durup duruken yüksek mi çıkar.ogtt yaptır standart tsh t3 t4 testinin üstüne antitpo ya baktir ayri ayri degil hepsi ogtt yaptirdigin gün olsun temizse sogan kürü yap
Pko var, kilolu degilim ama, kolesterol faalan cikmadi, kan sonuc temiz cikti sadece erkek hormon yükseligim var ve iste o hcg 0.4 okadar. Baska bi hastaligim da yok.. ama.pkoluyum malesef.. sogan kürü yaptim hic bi fayda etmedi bana. Ne akinti oldu nede hamile kalabildim valla

Canim bende yaptim o sogan kurunu yanlislikla zayifladm biraz iyide oldu .:))))ama bir suru sebebte olabilir rahim filmi cektrdinmi yada tedaviye basldinmi bilmiyorum ama bi baktir derim ben rahim filmi cektirdim t seklinde oldugunu ogrendim amaliyat oldum 1 ay sonrada asilamaya basladik oldum bugun 1 hafta oldu bakalim sonuc ne olacak sende bi baktr derim ayrintili

Gecmis olsun cnm, allah hepimize kalbimize göre versin diyorum. Yanliz ben film baktirdim, pko oldugumu söyledi doktor malesef. Rahimde bi sorum yok aslinda dedi sadece ilac icmem lazim. Bi kac ay icdim sonra biraktim cünkü bana agir geldi biraz. Ben 22 yasindayim ve cok hormon ilaclari fazla icmek istemiyorum daha.

Canım benim adet günüm 4003 çıktı acaba kaç haftalık olabilir 9 haftalık olabilirmi yoksa dahamı azdır üstüne görmeden şüphe ediyorum?

ibrahim sarac oglu bi ay sogan kürü.bir ay tutunması icin testere dişli aslan pencesi 21 gun içecekmiş boyle yapicam bu ay

Himmm bende 25 yasindayim senin yasinda basladim tedaviye iyi bari sorun yoksa en azindan arti bi masrafa girmemis oluyorsun ama doktorun dedigini yap derim yarim birakma biseyi o kadr cekiosun faydasini goremessin

Ya bisey dicem.karnimda veya rahmimde ikidir pit pit bisey atiyo gibi oluyo sizce neden olur bu

Kizlar bu sogan kürü sadece kist icin veya menopoz icin kullanilir, veya hamile kalabilmek icin.. ictinizde akinti oluyor veya adeti görmeye basliyosunuz. Ama.cocuk tutulmasi icin dikat edin bence. Cünkü sogan atibiyotik gibi dikat edin aman allah korusun... Bebek tutulmasi icin veya düsük olmasi icin vitamin "Folsäure" diye var. Kadinlarin icin.. Kadin doktoru onu yaziyor genelde, 3 4 ay.ya kadar icmeniz lazim. Bilmediginiz seyleri icmeyen. Bazilari faydali oluyor bazilari da zararli olabilir. Bende sogan kürü ictim.hamile kalabilmek icin mesela ne hamile.kaldim.nede adetimi.gördüm.nede kistlerim gitti.. Ona iyi geldi diye size iyi gelicek diye bisey yoktur. Sonucta 2 canlisiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…