Gebeliğe Hazırlık Kan testi 0.200 çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Karamela_

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
82
43
35
Kızlar merhaba dün migren ağrım için doktora gittim ama gebelik şüphem var test yaptırdım 0.200 çıktı adetlerim düzensiz ama tahminen bı hafta on gün falan var adete. Doktor şimdilik yok dedi hemşiresi de biraz muallakta bir değer adetine daha varsa yinede dikkat et dedi. Bu şekilde değeri böyle olup sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?

Havadan nem kapmayın boş yere, şu anlık gebelik yok kendi kendinizi umutlandırmayın. Gebeyseniz bekleyin biraz çıkar zaten, bu kadar telaş yapmayın.

Benim 0.750 cikmisti hemde adetim geciktigi zamandi bu. Gec yumurtlamisim. Bi kac gun sonra 36 olmustu degerim hamileymisim meger

Benim 0.750 cikmisti hemde adetim geciktigi zamandi bu. Gec yumurtlamisim. Bi kac gun sonra 36 olmustu degerim hamileymisim meger
Ben 42 günde bir adet oluyorum daha 13 gün var adetin geçmesini mi bekleyeyim sizce 4 gün arayla lan testi yapıldı ikincide 0.200 çıktı çok enteresan

Ben 42 günde bir adet oluyorum daha 13 gün var adetin geçmesini mi bekleyeyim sizce 4 gün arayla lan testi yapıldı ikincide 0.200 çıktı çok enteresan
Sabredebilirseniz adetin gecmesini beklemeniz en iyisi ama 4 gun aradan sonra değer artmadiysa yoktur büyük ihtimalle gun geçtikce artması lazim cunku

Merhaba şimdi okudum yazınızı bi umutlandım benimde transferimin 9. Günü bugün kan verdim 0.743 çıktı değer referans aralığı dikkatimi çekti sadece 1 yazıyor referans aralığında total hcg serum plazma yazıyor sizce hala umut var mi?

Eklentiler

• DEAC6477-3A40-42EB-9C7B-DA92DFCCD1C0.jpeg
    DEAC6477-3A40-42EB-9C7B-DA92DFCCD1C0.jpeg
    25,3 KB · Görüntüleme: 362
X