Gebeliğe Hazırlık Kan tahlilinde çıkmayan gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ocak ayinin ilk 15 gunu sogan kuru ve corekotu kuru ayni anda yaptim, 22 ocak ta iliski olmustu, 5 subat ta hamile oldugumu ogrendim.

İlk hamileligimde de 4 ay adet olmamistim testler negatifti, sonra tarlusal icim kutu bitti 12 gun gecti hala adet olmadim, kutu uzerinde yazdigina gore 10 gun icinde adet olmazsam ya menapoz ya da gebelik soz konusuydu, ben adet olmayinca testler de negatif cikinca kosa kosa menapoza girdim herhalde diye doktora gittim ki hamileymisim:) Bak bunu bi arkadas yazmis umut oldu bana sana da atmak istedim
tarlusol içtikten sonra hamile kalanların sayısı oldukça fazladır. yani bu kişi hamileydi de testte çıkmadı, 4 ay sonra testte çıktı diye birşey söz konusu olamaz. tarlusolun etkisiyle içtiği zaman hamile kalmış.
ben de adet göremediğimde doktor verince uzun uzun araştırmıştım. tarlusol verdi diye karaları bağlarken ne kadar güzel bir ilaç olduğunu öğrenmiş oldum :KK36: gerçi ben de başka bir sıkıntı çıktı tarlusol işe yaramadı ama olsun

2 yıldır deniyorz bizde hiç bi sorun olmamasına rağmen hiç gebelik oluşmadı bu ay ilk kez adetim gecikti 5 gün. Hiç bi adet belirtisi yok bugün sağ kasığım ağırıyo arada. Dün doktora gittim kan testi negatif. Muayne etti kist falanda yok tarlusal verdi ama başlamadım henüz :KK43: belki geç döllenmedir kafam karışık çokkk
diğer hormonlarınıza baktı mı?

Hayır bi kaç gün sonra farklı doktora tekrar gidicem
bence önce bütün hormonlarınıza baksın boşuna vakit kaybetmeyin. ben de adet göremiyorum diye tarlusol verdi yine olmadım. meğer prolaktin yüksekmiş. şimdi dostinex kullanıyorum.
eğer hormonlarınızda bir sıkıntı yoksa tarlusol verecektir. tarlusol içtikten sonra gebe kalanların sayısı oldukça fazladır. siz bir araştırın isterseniz. korkmayın yani :KK36: başka sıkıntınız yoksa tarlusoldan sonra gebe kalırsınız:KK31:

tarlusol içtikten sonra hamile kalanların sayısı oldukça fazladır. yani bu kişi hamileydi de testte çıkmadı, 4 ay sonra testte çıktı diye birşey söz konusu olamaz. tarlusolun etkisiyle içtiği zaman hamile kalmış.
ben de adet göremediğimde doktor verince uzun uzun araştırmıştım. tarlusol verdi diye karaları bağlarken ne kadar güzel bir ilaç olduğunu öğrenmiş oldum :KK36: gerçi ben de başka bir sıkıntı çıktı tarlusol işe yaramadı ama olsun
Merhaba bir sorum olacak. Geçen ay 17. Gün ovülasyon testi pozitif çıkmıştı 18. Gün ise ikimci gün ise silikleşmişti yani yumurtalarım çatlamasaydı silik çıkmazdı değil mi sonraki gün?

Merhaba bir sorum olacak. Geçen ay 17. Gün ovülasyon testi pozitif çıkmıştı 18. Gün ise ikimci gün ise silikleşmişti yani yumurtalarım çatlamasaydı silik çıkmazdı değil mi sonraki gün?
genel olarak öyle. önce pik görürsünüz. ertesi gün silikleşir. pik gördüğünüz gün özellikle ilişki önerilir ki hazır orda spermler beklesin diye

Teşekkür ederim peki çatlamayan yumurta regl olmayı engeller mi?
kaç cm kistiniz? basit yumurta kistiyse ve kistiniz ufaksa doktorlar engel olmayacağını söylüyorlar. hatta kisti varken hamile kalan bir sürü kadın biliyorum demişti bana bir doktor.
ben de kist vardı o zamandan beri adet olmayı bekliyorum. olamadığım için akibetinden haberim yok. adetle atılıyormuş zaten

Aa bnmde 85 dogum gunudasim olmussun☺️Sende bebek varmi cok istyrm yatarlusal kullaniorm bakalim 60gunu gecti adet yok tarlusal da son bu gun
aynı gün doğmuşuz:KK36:
bende yok canım bebek ben de istiyorum. tarlusolla hamile kalan çok insan var. ama başka bir sorunun var mı onu araştır. ilaç bittikten sonra 10 gün bekle. 10 gün de olmazsan doktora git.
ben de 42 gün oldu adet göremiyorum. tarlusol kullandım ama meğer benim prolaktin yüksekmiş. şimdi dostinex kullanıyorum

aynı gün doğmuşuz:KK36:
bende yok canım bebek ben de istiyorum. tarlusolla hamile kalan çok insan var. ama başka bir sorunun var mı onu araştır. ilaç bittikten sonra 10 gün bekle. 10 gün de olmazsan doktora git.
ben de 42 gün oldu adet göremiyorum. tarlusol kullandım ama meğer benim prolaktin yüksekmiş. şimdi dostinex kullanıyorum
Hormon testlerimin hepsi yapildi normal dedi dr canim ama bilmiormki bnm prolaktin 13.75mis senn kac

Hormon testlerimin hepsi yapildi normal dedi dr canim ama bilmiormki bnm prolaktin 13.75mis senn kac
tamam o zaman süper.. benim prolaktin 50'lerdeydi.
o zaman tarlusolu kullan hiç korkma. tarlusolla gebe kalabilirsin. 10 gün içinde adet olmazsan gebesindir büyük ihtimal zaten. sen çalışmalarını aksatma. gebe kalırsan haber et.. ,

o zaman tarlusolu kullan hiç korkma. tarlusolla gebe kalabilirsin. 10 gün içinde adet olmazsan gebesindir büyük ihtimal zaten. sen çalışmalarını aksatma. gebe kalırsan haber et.. ,
Minnos agzin bal yesin bana cok iyi geldinins hepimiz ayni anda hamis oluruz

Ben adet oldum inofolic alicam dr ye sormadan onnla hamile kalan cok varmis sogan kuru de yapicam umut

Bi arkdşım uzun süre hamile kalmak için uğraştı. Adeti düzensizdi. Son gecikmesinde ne kanda ne idrarda pozitif çıkmadı. Doktor adet söktürüci ilaç verdi ama kullanmadı. Hissediyorum diye. İki ay oldugnda yaklaşık testi pozitif çıktı. Yani bazı gebelikler yavaş ilerleyebiliyor. Sağlıgınızı riske atmadıgı sürece bekleyin bence.

X