Kan pıhtılaşması coraspirin hamilelik belirtileri

Malesef gebeyim ama boş kese onuda alicaklar doktor bana ne aspirin verdi nede iğne gerek yok dedi 12.hafta girmeden olmaz dedi sonuç yine aynı yine ayni
İşini hakikatli yapan Bi doktor yok mu

Gebelik sanırım var.
Genetık test vermedık henuz
Evt devlette yapılıyor bılıyorum
Eğer olursa perinatoloji bölümü var oraya git ben en son gittiğimde bana doktor o bölümü önerdi riskli gebeliklere bakılıyormus ben daha gitmedim Eğer nasip olursa o bölümüne giderim inşallah

Merhaba genetik sonucunuz nasıl çıkmıştı paylaşırmısınız

Eğer olursa perinatoloji bölümü var oraya git ben en son gittiğimde bana doktor o bölümü önerdi riskli gebeliklere bakılıyormus ben daha gitmedim Eğer nasip olursa o bölümüne giderim inşallah
Kanda betam 9 du öğrenir öğrenmez coraspin 1 2 gün sonra iğneye basladim canım önceden kullanmaya gerek yok sanirim

Kanda betam 9 du öğrenir öğrenmez coraspin 1 2 gün sonra iğneye basladim canım önceden kullanmaya gerek yok sanirim
İnşallah değerlerin yukselir
İnan hiç bilmiyorum öncesinde baslayan
gebe kalinca başlayanlar
benim gibi doktorun tavsiyesiyle hiç baslamayanlarda var

Benim testine göre hicbisi yok coook hafif kan pihtilasma söz konusu ama yinede iğne coraspin verebilir ve bu durumu her Doktor anlamıyor ne yazık ki perinatoloji hiçbir şeye gerek yok dedi normal kadın doğum Doktorum Coraspin ve iğne başlattı doğumdan sonra bile kullanman gerek dedi diğer bir doktor Önemli değil Bu testte çıkan sonuçlar diyor İnanın ben de anlayamadım ama Gebe kaldıktan sonra Coraspin ve iğneye başladım Şu anlık bir sıkıntı yok devam ediyor Daha önce hep kimyasal oluyordu ilerlemiyordu Demek ki işe yarıyor

Şuan 13 haftligim
Çok sevindim maşallah böyle devam edersin
Valla benim kafam allak bullak hematoloji doktoru bile düşükler pıhtılaşmadan değil dedi
Ee 3 tanesi neyden o zaman rahim filmi çektim ondada tupler açık rahimde bisey yok kaldım öyle bende
Doktorlar anlamiyolar

Madem 3 düşün var Coraspin ve iğneye başla canım İstanbul'da oturuyorsan Süleymaniye Kadın Doğum Hastanesi veya çam Sakura Hastanesi'ne gidebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…