Kalp şeklinde rahim

Baktırdım resim eklıyorum anlarmısınız yatkınlık varndedı sadece iğne felan kullandım yıne düşük yaptım bır bakın lütfen

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-27-22-05-07-866_com.whatsapp-edit.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 91
Baktırdım resim eklıyorum anlarmısınız yatkınlık varndedı sadece iğne felan kullandım yıne düşük yaptım bır bakın lütfen
3 tane gende heterozigot var sanırım, genetik doktoruna bir danışıp doz ayarlamaniz gerekebilir hamielliklerinizde.kimisi iğne kimisis hem iğne hem hap oneriyor dozunuda ayarliyorlar.rahik filmi çekildibiz mi hiç ? Şekil bozuklugu ne seviyede.

Çekmeye gerek yok engel olucak bir durum söz konusu değil demişti
Cekilmeden net anlayamazlar.derecesini, rahim filmi daha kesin sonuç verir.belki gorundugu kadar degil daha fazla şekil bozukluğu var ve vajinal ultrason da net gorunmeyebilir.siz bir kaç doktora onerin bakalım ne cevap verecekler.

Anladim umarim tez zamanda saglikli hayirli evlat sahibi olursunz peki siz histeroskopiyi özelde mi oldunuz devlette mi ozelse fiyatlar nasil
Amin inşallah ben üniversite hastanesinde oldum. Zaten oraya gidiyordum Dr histeroskopi yapılmasını önerdi ve kendisi yaptı. Herhangi bir ücret ödemedik sigorta karşılıyor

Amin inşallah ben üniversite hastanesinde oldum. Zaten oraya gidiyordum Dr histeroskopi yapılmasını önerdi ve kendisi yaptı. Herhangi bir ücret ödemedik sigorta karşılıyor
Benim gittigim devletti ve doktor burda yapamayiz dedi arastirma yada sehir hastanesine gitmen lazim dedi universite hastanesi de var aslinda bide oraya gitsem iyi olucak

Benim gittigim devletti ve doktor burda yapamayiz dedi arastirma yada sehir hastanesine gitmen lazim dedi universite hastanesi de var aslinda bide oraya gitsem iyi olucak
Kesinlikle öneriyorum üni hastanesinde işler biraz yavaş ilerlerse de çok iyi. Dış gebelik sürecimi de üni hastanesinde hallettim. Devlet hastanesindeki cihazla görememişlerdi ama diğer yerde görüp hemen tedavi ettiler.

Randevu zor alınıyor ama aldik bakalim inşallah iyi doktorlar vardir bazıları diyo öğrenciler ilgileniyo onlarda anlamiyo fazla diyo ama bakalım artik

Randevu zor alınıyor ama aldik bakalim inşallah iyi doktorlar vardir bazıları diyo öğrenciler ilgileniyo onlarda anlamiyo fazla diyo ama bakalım artik
Bölümün başında üç ikisi uzman doktor var birisi prof. Bizimle ilgilenen uzman Dr aşırı iyi, güler yüzlü ve insanı anlayan, sakinleştiren, dinleyen bir doktordu. Öğrenciler evet var ama bir operasyon olduğunda müdahale etmiyorlar. Ben öğrencileri sadece ultrason kontrolünde gördüm. Onlar da sadece izleyiciydi. Jinekolojik muayene olduğu için insan biraz utanıyor çünkü 5-6 öğrenci ve Dr hemşire hep birlikte oluyorlar. Ama ben doktordan ve hastaneden çok memnun olduğum için öğrencileri pek dert etmedim

Ya umarım benim için de guzel gecer ve umarim randevuyu dogru yere almışımdir çünkü infertelite olarak almam lazimdi orda oyle bi bölüm yazmiyo kadin dogum olarak aldik bosuna gitmek istemiyorum artık yoruldum eli bos dönmekten rabbim yardimcimiz olsun iyi doktorlarla karşılaşmak istiyorum anlayan dinleyen dogru yönlendiren

Merhaba dvet oldum doktor şekil bozukluğu var düzeltelim dedi yüzde 10 bundan oluyordur dedi bende ameliyat oldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…