Kalp kirizi

denizzzzz3465

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2024
91
24
25
Öncelikle herkese merhabalar konuya nerden girecegimi bilmiyorum ama kısaca anksiyete ve panik atağim var hiç kolay şeyler yaşamadım halende yaşamaya devam ediyorum devamlı birşeyleri kafaya takiyorum şimdi de kalp krizi geciricem diye korkuyorum az önce karşıma bir haber çıktı bu gunlerde kalp krizi çoğaldı özelikle Corona aşısı yapanlar tehlikede bende iki doz bitcoin aşısı yaptırdım her dk kalp kirizi gecirecem diye bekliyorum lütfen rahatlayacak biseyler yazın çok yoruldum artık takatim kalmadi

Teşekkür ederim herkese şimdiden

Öncelikle herkese merhabalar konuya nerden girecegimi bilmiyorum ama kısaca anksiyete ve panik atağim var hiç kolay şeyler yaşamadım halende yaşamaya devam ediyorum devamlı birşeyleri kafaya takiyorum şimdi de kalp krizi geciricem diye korkuyorum az önce karşıma bir haber çıktı bu gunlerde kalp krizi çoğaldı özelikle Corona aşısı yapanlar tehlikede bende iki doz bitcoin aşısı yaptırdım her dk kalp kirizi gecirecem diye bekliyorum lütfen rahatlayacak biseyler yazın çok yoruldum artık takatim kalmadi

İnsan ağzından çıkana neyi beklediğine dikkat etmeli hasta iseniz tedavi olun çünkü bu şekilde sürekli olacağım derseniz kendinize cekiceksiniz durumu.
İnsan hayatta birçok şeyi yaşayacak olabilir kalp krizi de dahil. Rabbim korusun muhafaza eylesin zor durumlardan böyle anlardan. mümkün olduğunca eğer inaniyorsan salavat çek iyi gelir. Başka şeylerle meşgul olmaya çalış boş durma gerekirse meşgalen çok olsun düşünmeye fırsat bulma.

Bilmiyorum ama ben ölümden hiç korkmuyorum. Elbet herkes gibi bir gün ben de öleceğim. Ve benim için bitecek. Bittiğini farkımda bile olmayacağım büyük ihtimalle. Çocuklarım ardımdan üzülecekler. Umarım onlar da çok derin sarsılmaz, bir süre sonra hayatlarına devam ederler. Bu kadar. Ölüm bu kadar basit benim için. Belki siz de basitleştirirseniz korkunuzu kontrol edebilirsiniz.

Bilmiyorum ama ben ölümden hiç korkmuyorum. Elbet herkes gibi bir gün ben de öleceğim. Ve benim için bitecek. Bittiğini farkımda bile olmayacağım büyük ihtimalle. Çocuklarım ardımdan üzülecekler. Umarım onlar da çok derin sarsılmaz, bir süre sonra hayatlarına devam ederler. Bu kadar. Ölüm bu kadar basit benim için. Belki siz de basitleştirirseniz korkunuzu kontrol edebilirsiniz.
Aslında bu tür rahatsızlıklarda genelde korkulan ölüm olmuyor. Ölüme doğru gittiğini düşünürken yaşanan çaresizlik, bunalma hissi vs anlatılmaz yaşanır. Hani o an insan ölse kurtulur zaten. Bu durumdan korktuğumuz için etraftan ölüm korkusu gibi algılanıyor. Konu sahibi kalp krizinden korkuyor mesela. Çünkü kalp krizi geçirirse yaşayabileceği sıkıntıları canlandırıyor kendi içinde. Allah korusun o kaygılı anda ölüm mü yoksa bu sürünme hali mi deseler ben şahsen ölüp kurtulmayı seçerdim. Arkada bıraktıklarımı da düşünecek durumda olamazdım. O derece rahatsız bi his işte.

Hep şu kafaya erişmek istemişimdir ya harikasinizz. Ben ölümden deli gibi korkuyorum. Hatta bazen diyorum ki ölüm gibi bir gerçek varken nasıl kafayı yemeden normal yaşayabiliyoruz. Ölüm anında aci çekmek, ruhunu teslim etmek, kremler sürüp oksadigin o değerli bedeninin tabuta girip oradan toprağa nakledilmesi ve çürüyüp böceklere yem olacak olmak, geriye sadece kemiklerin kalması, ruhun için ise sonrası koca belirsizlik, ızdırap mi çekeceksin rahat mı olacaksın ya da hiçbir şey hissetmeyecek misin, gidip de gelen bir kişi olmamiş. Her şey çok belirsiz ve belirsiz olan her şey çok korkunctur.... Ama bir şekilde hayatın doğum kadar normal bir gerçeği aslında..

Hep şu kafaya erişmek istemişimdir ya harikasinizz. Ben ölümden deli gibi korkuyorum. Hatta bazen diyorum ki ölüm gibi bir gerçek varken nasıl kafayı yemeden normal yaşayabiliyoruz. Ölüm anında aci çekmek, ruhunu teslim etmek, kremler sürüp oksadigin o değerli bedeninin tabuta girip oradan toprağa nakledilmesi ve çürüyüp böceklere yem olacak olmak, geriye sadece kemiklerin kalması, ruhun için ise sonrası koca belirsizlik, ızdırap mi çekeceksin rahat mı olacaksın ya da hiçbir şey hissetmeyecek misin, gidip de gelen bir kişi olmamiş. Her şey çok belirsiz ve belirsiz olan her şey çok korkunctur.... Ama bir şekilde hayatın doğum kadar normal bir gerçeği aslında..
Panik atak sorunu olan hanimin başlığına da hiç yazilmayacak şeyler yazdım gerçi şuan. Helal edin lütfen🤦🏻‍♀️ panik ataginizi tetiklememek adına surekli odaklanmayin derim. Hatta bir ara ben de yoğun anksiyete atakları geciriyordum. İlaç yaziyorum size her gün bir doz Avrupa Yakası veya daha çok sevdiğiniz bir sitcom komedisi
Odak noktanizi degistirin mutlaka zamanla azalarak bittiğini giriceksiniz
Eğer hiçbir şekilde geçmiyorsa antidepresan kesin cozum

Benim babam çok ani bir kalp krizi ile öldü. Aslında 2 gün kalp krizi geçirmiş ama soğuk algınlığı sanmış. 112 ile acile gitmişler. Acilde dr söylemiş ona kalp krizi geçirdiğini. Sonra anjiyoya almışlar ve anjiyodan çıkamadı. Düşünüyorum babamın çektiği acı ve çaresizliği. Orada değildim ama doktor kalp krizi geçiriyorsunuz deyince çok kötü demiştir eminim. Sonrasını hayal ediyorum hep, ne olmuştur, ne düşünmüştür, ne hissetmiştir. Sonra o öldü ve onun için bitti. Bize çok derin bir mutsuzluk, üzüntü, özlem kaldı. Nefesimiz çok geldi, dar geldi uzuun bir süre.

Acı içinse; ben cennetin de cehennemin de dünyada yansımaları olduğuna inanıyorum. Babam öldüğünde cehennemi yaşadım. Kızlarımla cenneti. Öldükten sonra bunlardan daha güzel ya da daha kötü şeyler olabilir mi bilmiyorum.

Bitcoin değildir o bitcoin olsa duramazsınız 🤣🤣 biontech olabilir mi? Bizde yaptırdık mecbur tutulduğumuz için ara ara bende endişe ediyorum bi dr kontrolü yaptırın çok evham yapıyorsanız. Kalbinizi bi kontrol ettirin içiniz rahat eder.

bir panik atak anksiyeteli olarak seni çok iyi anlıyorum ayrıca hastalık hastalığıda yaşıyoruz. Bende ne görsem ya yaşarsam diye korkuyorum hep. Kendini şöyle rahatlat hiç aşı olmayıp kalp krizi geçirende çok kaderinde ne varsa onu yaşıcaksın bunu sürekli düşünüp dillendirme biliyorum çok zor ama yapcak bişeyimiz yok. Günde elli kere fenalaşıyorum her seferinde koekuyorum bende. En kısa zamanda psikoloğa gitmemiz lazım

Bilinçaltının Gücü adlı kitabı okumanızı ve okuduklarınız üzerinde düşünmenizi tavsiye ederim.

Not: Bitcoin sanal para, aşının ismi Biontech.

bir panik atak anksiyeteli olarak seni çok iyi anlıyorum ayrıca hastalık hastalığıda yaşıyoruz. Bende ne görsem ya yaşarsam diye korkuyorum hep. Kendini şöyle rahatlat hiç aşı olmayıp kalp krizi geçirende çok kaderinde ne varsa onu yaşıcaksın bunu sürekli düşünüp dillendirme biliyorum çok zor ama yapcak bişeyimiz yok. Günde elli kere fenalaşıyorum her seferinde koekuyorum bende. En kısa zamanda psikoloğa gitmemiz lazım
Evet çok haklısın en kısa zamanda bende gidicem inşallah
Bedenimde korku var hastalık korusu eğil farklı bişey sende de varmı

Bitcoin degildir o, biontech’tir.

Bir kardiyologa gidip check up tarzi muayene olabilirsiniz, korku icinde beklemekten iyidir

Kızlar konu sahibi panik atak yazmış, iyi şeyler yazın demiş siz full ölüm konuşmuşsunuz 😅😅 bak işte bu komik

Bende de anksiyete krizleri oluyor, bomboş şeyler izlemek magazin gibi komedi dizileri izlemek çok iyi geliyor tavsiye ederim. Prens’i bir açıp bakın izlemediyseniz, zaten bir süre sonra geçmiş oluyor.

Belirsizlik hiç yok aslında. Bir ara bunları size uzun uzun anlatayım. 😉

Öncelikle bitcoin aşısına çok güldüm özür dilerim 🙈
Annemin de panik atağı kalp krizi geçirmesiyle başladı. Kalp krizinden sonra ölüm korkusu nedeniyle yanıma gelirdi ölecek miyim beni kontrol eder misin diye ağlardı. kalp doktorunun kapısını aşındırdık en son doktor bana dedi ki anneni psikiyatriye götür. İlaca başladılar ve 1 ay içinde annem çok rahatladı. Evet ilaç çok iyi bir şey değil ama o rahatlama olmadan yol alabilir misiniz bilmiyorum. Şu an annem ilaç kullanmıyor ve panik atak durumu da yılda 1 falan yaşıyor eğer stresli bir şey yaşarsa o da. Bu korkunun insanı ne hale getirdiğini çok iyi gözlemledim paylaşın mutlaka biriyle paylaşın o an hislerinizi. Yalnız kalmayın ve destek alın çok güçlüsünüz atlatabilirsiniz. Kalp krizi ya da ölüm fikirleri bizim de korktuğumuz şeyler ama sizi kat kat fazla etkiliyor. Adım atın onu yenebilirsiniz korkmayın :)

Tamamen haklısınız ama o kafaya bunları anlatamazsınız
cocuklarım bu dunyada nasıl kalacak ne olacak onu bıle kafaya takarım
Tedavı sart ,ilaçla tedavı olmalı

X