Kalp atışı ve kese

Crnfua

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2015
199
152
28
Merhaba kızlar kalp atışı ve bebeği ne zaman gördünüz? Bende geç döllenme olmuş keseyi gördüğümde 5+6 olmam gerekirken kesede 4+6 çıktım. Sadece kese gördük dış gebelik değil dedi,7+6 da gel dedi. 6+6 da gitsem bebek ve kalp atışını görebilir miyim?kesedeki bilgileri de koyuyorum, yorum yapabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_7330.png
    495,3 KB · Görüntüleme: 158
6.haftada kalp atışını duydum ama 8.haftaya kadar duyulmazsada normal kabul ediyorlar 7+6garanti olsun diye demiştir büyük ihtimalle

6.haftada kalp atışını duydum ama 8.haftaya kadar duyulmazsada normal kabul ediyorlar 7+6garanti olsun diye demiştir büyük ihtimalle
Galiba ama zaman geçmiyor :) 4+6 da sadece keseyi gördüğüm için merak ediyorum bebeği de göremedim henüz :)

Beklemek çok zormuş gerçekten :) ilk zamanlar her şey belirsiz
Evet cidden öyle bazen diyorumki erken öğrenmek daha kötü. Geç öğrenenler bi gidiyor kalp atışını bile duyuyor ben adetten 5 gün önce öğrendim sanki aylardır biliyorum ama hala hiç bir şey bilmiyorum hahah

Ay kesinlikle erken öğrenmeyi kimseye tavsiye etmiyorum çok gereksiz stresli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…