kalp atışı ile cinsiyet

morkity-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2021
1.129
1.321
28
Merhaba kızlar. Hiç niyetimiz yokken gebelik haberini aldık. Ve ben biraz fazla heyecanlıyım o yüzden bugün 3. konum olabilir emin değilim o kadar araştırma yapıyorum ki...Kusura bakmayın lütfen şimdiden... Bir şeye denk geldim internette. Bebeğin kalp atışı 140ın altında ise erkek, üstünde ise kız olacağı yönünde tahminler var. Gebe olan ve cinsiyet öğrenen güzel kadınlar örnek verir misiniz sizde bu yöntem doğru orantı mı gitti. Çok merak ediyorum :KK68::KK68:

Merhaba kızlar. Hiç niyetimiz yokken gebelik haberini aldık. Ve ben biraz fazla heyecanlıyım o yüzden bugün 3. konum olabilir emin değilim o kadar araştırma yapıyorum ki...Kusura bakmayın lütfen şimdiden... Bir şeye denk geldim internette. Bebeğin kalp atışı 140ın altında ise erkek, üstünde ise kız olacağı yönünde tahminler var. Gebe olan ve cinsiyet öğrenen güzel kadınlar örnek verir misiniz sizde bu yöntem doğru orantı mı gitti. Çok merak ediyorum :KK68::KK68:
Merhabalar tebrik ederim :) ben bebek giysileri ve bebek battaniyeleri örüyorum.. Düşünürseniz özelden size insta sayfamı atabilirim.. Türkiye nin her yerine kargo ile gönderiyorum..

Evt bence doğruluk payı var ben ikiz hamilelik geçirdim ve kalp atışları dinlemişti doktor ikiside birnirinden farklı atıyordu kızın kalp atışı daha hızlı erkek daha yavaşdı 🙏👍🏻Ve biri erkek biri kız olarak dünayay geldik şükür sağlıkla ve şuan 4 yaşındayız sizde inş sağ sağlim alırsınız kucağınıza 🙏

Tebrikler aynı benim gibisiniz benim de sürpriz gebelikti öğrenene kadar çok teori denedim 😂 benimki 120 idi ilk kalp atış hızı ama kızım geliyor 😂
aaaa varsayım yapsak da bir yere varamayacağız o halde, aman sağlıklı gelsinler de, işte heycan yapıyoruz ister istemez :) :KK70: siz de sağlıkla kucağınıza alın inşallahhh :) <3

Evt bence doğruluk payı var ben ikiz hamilelik geçirdim ve kalp atışları dinlemişti doktor ikiside birnirinden farklı atıyordu kızın kalp atışı daha hızlı erkek daha yavaşdı 🙏👍🏻Ve biri erkek biri kız olarak dünayay geldik şükür sağlıkla ve şuan 4 yaşındayız sizde inş sağ sağlim alırsınız kucağınıza 🙏
ay maşallahhh ben de 30unda kalp atışı için gideceğim inşallah bakalım yazarım buraya, cinsiyeti öğrendiğimizde artık doğrumu yanlış mı anlıycaz çok teşekkür ederim sağlıkla büyütün yavrularınızı :) <3 <3

Oğlumun 163tü canım. İlk zamanlar heyecandan zaman geçmiyor, bir an önce cinsiyet öğrenmek, sık sık ultrasona girmek istiyor insan. Hissetmeye başladıktan sonra zaman daha hızlı geçiyor sanki. Sakin kal, sağlıklı olsun gerisi hiç önemli değil inan ❤️

Bebeğimin kalp atışını bilmiyorum ki. Öyle olsa 15 haftadan sonrası niye beklensin ki doktorlar 15.haftada bile emin olamıyor. Bence gereksiz bir kanaat olmuş gibi.😊

Bebeğimin kalp atışını bilmiyorum ki. Öyle olsa 15 haftadan sonrası niye beklensin ki doktorlar 15.haftada bile emin olamıyor. Bence gereksiz bir kanaat olmuş gibi.😊
Aslında eskilerden kalan çok belirti var cinsiyet tahmini için. Ama doktorlar tabii ki tıp dilinde bakıyorlar 🤷🏼‍♀️ o heyecanla insan her şeyi araştırıyor 🙈🙈 Düşünsene doktorun karnın dik büyümüş oğlun olacak dediğini 🤣🤣 tıp iyi ki gelişmiş 🤣

En çok istediğim şey ikiz hamilelik 😍 sağlıkla büyütün bebeklerinizi😍

Oğlumun 163tü canım. İlk zamanlar heyecandan zaman geçmiyor, bir an önce cinsiyet öğrenmek, sık sık ultrasona girmek istiyor insan. Hissetmeye başladıktan sonra zaman daha hızlı geçiyor sanki. Sakin kal, sağlıklı olsun gerisi hiç önemli değil inan ❤️
kesinlikle sağlıklı olması en büyük isteğim.. geçen sene bir kaybım var ve öğrendiğim günden itibaren erkek olacak derdim ama nasip olmadı öğrenmek.. şimdi de daha testi yaptığım gibi ay kızım geliyor dedim bilmiyorum his mi, doğruluk payı var mı yok mu.. ama tabiiki yine de dediğiniz gibi önce sağlıkla gelsin de gerisi hallolur :) <3

Aslında eskilerden kalan çok belirti var cinsiyet tahmini için. Ama doktorlar tabii ki tıp dilinde bakıyorlar 🤷🏼‍♀️ o heyecanla insan her şeyi araştırıyor 🙈🙈 Düşünsene doktorun karnın dik büyümüş oğlun olacak dediğini 🤣🤣 tıp iyi ki gelişmiş 🤣
Başından beri hep kız içime doğdu 😇Sen onu diyorsun benim kızım olacak aklımda hep tatlı şeyler var . Hep tatlı aşeriyorum. Korkuyorum doğumda oğlan olacak 🤣🤣

hahahahah kesinlikle tıp iyi ki gelişmiş :KK70: :KK70: napalım yaa merak var işte bakıyoruz öyle kocakarı yöntemlerine çünkü zaman geçmiyor :KK70:

evet, zaten kimisi tuttu diyor kimisi tutmadı.. doğruluk payı yüzde yüz değil elbette ama insan meraktan neye saracağını bilmiyor bir sürü saçma sapan şeyler araştırıyorum maalesef :KK70: :KK70:

hahahahah kesinlikle tıp iyi ki gelişmiş :KK70: :KK70: napalım yaa merak var işte bakıyoruz öyle kocakarı yöntemlerine çünkü zaman geçmiyor :KK70:
Ben kocakarı yöntemleri ile gebelik testi bile yapmıştım. Elimde yoktu test 🤣🤣🤣 hayat insana neler yaptırıyor. 🤣

X