Kalp ameliyatına giren 3 aylık oğlum için dua

elikaince

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
77
93
28
Bugün sabah 9 da kalp ameliyatı olacak 3 aylık oğlum Karan için dua istiyorum Allah rızası için ona dualarınızı esirgemeyin . Allahım tüm şifa bekleyen ailelerin evlatlarına şifalar versin inşallah

Bugün sabah 9 da kalp ameliyatı olacak 3 aylık oğlum Karan için dua istiyorum Allah rızası için ona dualarınızı esirgemeyin . Allahım tüm şifa bekleyen ailelerin evlatlarına şifalar versin inşallah
Ayy kuzum ya Allah acil şifalar versin rabbim hayırlısıyl sag sglim çıkmayı nasip etsin üzülme canım korkma o melegi rabbim bişey olmasına izin vermez inşallah

Ya Şafi grubunda dua başlattım bugün dualarımız Karan bebege inşallah
Rabbim acil şifalar versin

Allah razı olsun yoğun bakımda hala ama çok şükür her geçen gün iyiye gidiyor kısmetse 1 buçuk yaşında bi ameliyat daha olacak sonra inşallah tamamen sağlığına kavuşacak yavrum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…