kalitesiz yumurta ile hamile kalan var mı?

japonice05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
16
1
merhabalar ben yeni üyeyim,
doktor bu ay bana kalitesiz yumurta olduğunu söyledi,
o yüzden bebek olamazmış.
ama bendeki değişiklikler daha önce hiç olmamıştı.
ör; Gün içinde olan ve sabahları şiddetlenen mide bulantısı ve kusmalar, aşırı baş ağrısı, yemeklerin tadını alamamak, yorgunluk, uykuya yoğunluk, göğüs uçlarındaki kahverenginin üstünde kabarcıklar çıkması, bir göğüsümün kahverengi halkasının diğerinden büyük olması, sürekli terliyorum ve çok su içiyorum, sık idrara çıkıyorum.
çoğu insan bunların çoğunun hamilelik belirtisi olduğunu söylerken bazıları regl dönemine ait belirtiler diyo.
regl im geçeli 3 gün oldu.idrar testi yaptım ama negatif çıktı.
sizce bendeki durum nedir?

merhabalar ben yeni üyeyim,
doktor bu ay bana kalitesiz yumurta olduğunu söyledi,
o yüzden bebek olamazmış.
ama bendeki değişiklikler daha önce hiç olmamıştı.
ör; Gün içinde olan ve sabahları şiddetlenen mide bulantısı ve kusmalar, aşırı baş ağrısı, yemeklerin tadını alamamak, yorgunluk, uykuya yoğunluk, göğüs uçlarındaki kahverenginin üstünde kabarcıklar çıkması, bir göğüsümün kahverengi halkasının diğerinden büyük olması, sürekli terliyorum ve çok su içiyorum, sık idrara çıkıyorum.
çoğu insan bunların çoğunun hamilelik belirtisi olduğunu söylerken bazıları regl dönemine ait belirtiler diyo.
regl im geçeli 3 gün oldu.idrar testi yaptım ama negatif çıktı.
sizce bendeki durum nedir?

Adetın uzerınde 5 gun gecsın kana gıt bence:) umarım hamıle kalmıssındır
yumurtalıkların kalıtelı olması ıcınbı tedavı vermedımı ?
bahsettıgın belırtıler gebelıge ısaret ama umarım negatf cıkmaz

Adetın uzerınde 5 gun gecsın kana gıt bence:) umarım hamıle kalmıssındır
yumurtalıkların kalıtelı olması ıcınbı tedavı vermedımı ?
bahsettıgın belırtıler gebelıge ısaret ama umarım negatf cıkmaz

doktor bi tedavi önermedi.bana sadece adetinin 3. veya 4. günü gel dedi.
bende p. tesi günü aradım eğer adet olmazsan 1 hafta sonra gel dedi.yani bu pazartesi gidicem hayırlısı olsun bakalım..

doktor bi tedavi önermedi.bana sadece adetinin 3. veya 4. günü gel dedi.
bende p. tesi günü aradım eğer adet olmazsan 1 hafta sonra gel dedi.yani bu pazartesi gidicem hayırlısı olsun bakalım..

ınsallah hamılesındır :) benımde reglılerım hep duzensız ama bu ay baya bı gecıktı hıc bole olmazdı
reglının 3 gunu cagırmasıda hormon testı yaapca k sana o yuzden cagırmıstır hala adet olmadınmı ?

ınsallah hamılesındır :) benımde reglılerım hep duzensız ama bu ay baya bı gecıktı hıc bole olmazdı
reglının 3 gunu cagırmasıda hormon testı yaapca k sana o yuzden cagırmıstır hala adet olmadınmı ?

bugün 5. gün hala bende tık yok
kasıklarımda çok sancılarım var ama daha regl olamadım
inşallah sende de vardır :)

geçen ay oluşan kalitesiz yumurta ile hamile kalmamışım.
bu ay yine başladık ilaçlara ve kaliteli bi yumurta elde ettik.
doktor bana çatlama iğnesi verdi yaptırdım
iki günde bir ilişki dedi.bu cuma tekrar gidicem
hayırlısı olsun bakalım
ama bu sefer çok ta umutlu değilim...

geçen ay oluşan kalitesiz yumurta ile hamile kalmamışım.
bu ay yine başladık ilaçlara ve kaliteli bi yumurta elde ettik.
doktor bana çatlama iğnesi verdi yaptırdım
iki günde bir ilişki dedi.bu cuma tekrar gidicem
hayırlısı olsun bakalım
ama bu sefer çok ta umutlu değilim...

canım bence buna sevinmelisin çünkü kalitesiz yumurtadan oluşan gebelikler boş gebeliğe neden oluyo yani bi süre sonra gelişim duruyo ve kürtaj gerekli oluyo ne güzel bak bu sefer yumurtan kaliteliymiş inşallah güzel haberlerini alırız :KK34:

arkadasim burada kaliteli yumurta ile kastettigin yumurtanin buyuklugu mu? yumurta belli bir buyukluge ulasmazsa zaten hamile kalamazsin da, onun haricinde doktorun yumurtanin kalitesini nasil anliyor acaba?

arkadasim burada kaliteli yumurta ile kastettigin yumurtanin buyuklugu mu? yumurta belli bir buyukluge ulasmazsa zaten hamile kalamazsin da, onun haricinde doktorun yumurtanin kalitesini nasil anliyor acaba?

hayır canım kastettiğim şey kaliteli yumurta gergin oluyomuş , kalitesiz ise daha pörsük yani yumuşak oluyomuş.gerçi o ay kaliteli yumurta oluştu ama hamile kalmadım bende bi süre ara verdim. bu ay gecikme var. doktora gittim ultrasyonda bişey çıkmadı, kan testi yaptır dedi ama yapmadım açıkçası. daha önce de test yaptır dedi ama bişey çıkmadı. sadece moralimin bozulduğuyla kaldım...
RABBİM isteyen herkese çocuk nasip etsin İnş..

X