Göz Makyajı kaliteli akmayan göz kalemi hangı markada var

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

denizdeni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2010
129
0
kızlar ben gozlerım ve yuzum alerjı yapısı vaR acaba tecrubelı olan varmı akmayan makyaj urunlerı hangısıdır goz kalemı far

flormarın yeni çıkan simsiyah waterproff kalemi var
aldım fena değil bi dene istersen

aslında mac markalar çok kaliteli ve akmıyor ama bence çok pahalı.

flormarlar ve golden rose'lar ise hep akıyor maalesef.

benim son keşfim pastel'in göz kalemleri. üzerinde "long lasting" yazan bir serisi var, 8 tl ve gerçekten de baya bi dayanıklılar.. özellikle lacivertine bayıldım. kahverengi gözlerde çok güzel duruyor, kontrast olduğu için gözünüz capcanlı çıkıyor ortaya.

nedense çoğu markanın göz kalemini kullandım benim gözümde hep aktı.

valla bende hemen hemen her markanın kalemini kullandım aktı ama suan kullandığım hariç ''cecile' nin göz kalemii harika silmedikce duruyor. hemde yeni sürmüş gibi.

evet pastelin kalemi çok güzel akma yapmıyor ve benimde gözlerim alerjik her kalemi kullanamıyorum ama pasteli çok rahat kullanıyorum...

kesinlikle cecile derim; işyerimin yılbaşı balosunda kendim yaptım makyajımı, hatta nişanınmda da:) sapasağlam duruyordu gecenin sonundabayanssulusmile

bende size beyu öneririm gerçekten akmıyor ve bulaşmıyor sempatiksalakcinni

Cecile kalıcı kalemleri süper, sürerken yumuşak ama çok kalıcı. nerdeyse her renginden aldım

flormar ın siyah olan kalemini aldım... kabı siyah yani... akmıyor bu çok kaliteli dediler.
mavi renk aldım... yrn denicem, bakalım nasıl olacak

flormar ın ultra black eye liner ı var normal kalem gibi siyah renk..Nişanlım almış makyaj setiyle beraber,çünkü biliyo ki cildim çok hassas ; ve nişanda kendim yaptım makyajımı, bu kalemi kullandım yaklaşık 6 saat boyunca ööylece durdu gözümde.. En yakın zamanda diğer renklerini de alıcammm kaydirigubbakcemile3

akmayan kalem yok galiba bnm arkadşm nivea kullnıyo akmıyo ama çok kalıp gibi duruyo göznde bnm öyle hoşuma gtmıyo .flormarın ki güzel bence . cecile alıp çok pişman oldm bnde çok kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…