Kalın bacaklar :((

zoey1616

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2014
662
1.096
34
Bacakları inceltmek için birşeyler bilen varsa yardımcı olsun lütfen resmen aynalara bakıp bakıp kafayı yiyeceğim :KK43:(

Benim bacaklarım çok kalındı
Hayatım boyunca öyleydi hep balık etliydim
50 kilonun altına inince otomatik olarak inceldi bacaklarım
Birde yürüyüşü tavsiye ederim
Çok sıkılaştırıyor
Ben 58 kiloyken yürüyüş yapmıştım kilo vermediğim halde bacaklarım incelmişti herkes zayıfladın mı diyordu

Benim bacaklarım çok kalındı
Hayatım boyunca öyleydi hep balık etliydim
50 kilonun altına inince otomatik olarak inceldi bacaklarım
Birde yürüyüşü tavsiye ederim
Çok sıkılaştırıyor
Ben 58 kiloyken yürüyüş yapmıştım kilo vermediğim halde bacaklarım incelmişti herkes zayıfladın mı diyordu
Bebeğim var ve burda hava asla ısınmıyor yürüyüşe gidemiyorum ama eliptik bisiklet alacağım en kısa Zaman da çok takıldım ya zayıflamam incelmem lazım

Bebeğim var ve burda hava asla ısınmıyor yürüyüşe gidemiyorum ama eliptik bisiklet alacağım en kısa Zaman da çok takıldım ya zayıflamam incelmem lazım
Bisiklet kas yaptığı için bacakları kalınlaştırıyor diye biliyorum canım
Yürüyüş bandı alsan ?

En güzel bacak sıkılıltırma tabiki yürüyüş ama temel squad da etkili 3 setten 10 ar kere ile başlayıp gün geçtikçe sayıları arttırabilirsiniz bir de koşuyor gibi diz çekme hareketi de etkili 30 saniye yapıp 30 saniye dinlenerek 5 sete tamamlayabilirsiniz.

En güzel bacak sıkılıltırma tabiki yürüyüş ama temel squad da etkili 3 setten 10 ar kere ile başlayıp gün geçtikçe sayıları arttırabilirsiniz bir de koşuyor gibi diz çekme hareketi de etkili 30 saniye yapıp 30 saniye dinlenerek 5 sete tamamlayabilirsiniz.
Squad konusunda çok iyiyim ilk diyete başladığım Zaman çok yapmıştım yine yapıyorum 50 iç 50 normal ama olmuyor erimiyor hiç bir yerim sanki ya

Bacakları inceltmek için birşeyler bilen varsa yardımcı olsun lütfen resmen aynalara bakıp bakıp kafayı yiyeceğim :KK43:(
Resim yollamayi becerebilsen yapicamda. Internette cok yer hareketi var bunun icin set halinde yapabilirsiniz ama once kardiyo kosu bandi ve bisiklet sonra hareketler

X