Dudak Makyajı Kalıcı Ruj deneyen var mı?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

ebru17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2008
6
0
44
arkadaşlar şu kalıcı denen rujlardan deneyen varmı acaba? etkisi nasıl, gerçekten kalıcımı? birde marka verebilen çıkarsa çok sevinirim.:eek:

ben Max factor un kalıcı rujlarını kullanıyorum ve çok memnunum hani şu bir tarafı kalıcı olan, diğer tarafı parlatıcı olanlardan. kırmızısını ve şeftali tonunda olanı var şu anda bende. hele ki benim gibi sürdüğü rujdan 5 dk sonra iz bile kalmayan biriysen çok memnun kalacaksındır.

canım çok teşekkürler tavsiyen için, bende aynen senin gibiyim 5 dakikada ruj yok oluyor..alıp deneyeceğim muhakkak..a.s.

cnm evet baya bi kalıcı oluyo ama insan bi tuhaf hissediyor.çünkü kalıp gibi duruyor.daha yumuşatsın diye parlatıcıları var ama hemen geçiyo onunda etkisi.birde çok iyi bi makyaj temizleyicisi bulmanız lazım yoksa sonuç fena... :KK70:

bende avonunki var fazla kalıcı değil max factor daha iyi sanırım

kizlar ben de yillardir loreal kissproof kalici rujunu kullaniyorum, acaip memnunum, hem dudak rengi bi tonu var hem de hafif simli, inanilmaz seviyordum bu ruju ki, malesef kaldirdilar, artik uretilmiyor.
hic bi baska markada boyle kalicilik ve renk de bulamiyorum. onun yerine urettikleri glam shine rujlari da kiss proof kadar guzel degil. sinir oluyorum :KK43:
simdi ben de yeni kalici rujlar pesindeyim malesef:KK43:

bende özel günler için kullanıyorum.. fakat ilk sürdüğümde topaklanma oluyo dudaklarımdan çıkıyo o yüzden ben de yeni aryışlar içindeyim.. bulan kullanan memnun kalan varsa maskasını yazsın arkadaşalr :)

ben başka topic de bahsedilen yeşil ruj war onu kullanıyorum hani eskilerde annelerimizin vardı dış kabı sarı içi yeşil:) sürüncede pespembe çok hoşuma gidiyor.. ayrıca kırmızı likit bi ruj var bende lilly markası. aslında çok ucuz bişi ölesine almıştım ama çok memnunum. yemek yedikten sonra bile rengi geçmiyor dudaktan. ama düzgün sürmek gerekiyor yani diğer parlatıcılar yada likit rujlar gibi dolu dolu değil de fırçayı alıp sürtüyorum kabına sonra kalanını dudağıma sürüyorum böylece akmıyor da =)

hayır.şimdiye kadar hiç kalıcı ruj denemedim.ama almayı dusunuyorum.kaydirigubbakcemile3

ben max factorunkını kullanıyorum ama cok memnun deılım tamam aksama kadar dudagında kalıyor bır sure sonra rujun uzerınde pütürler olusuyor........

kızlar lorealin rujunu aldım tek kelimeyle berbet ismi şuan aklıma gelmedi ama kutusunda ayna var iki taraflı renkli ve parlatıcılı olmak üzere..
sakın almayın derim birkere en baştan sürmeyi beceremedim
hadi sürdüm deyim yarısı gidiyor yarısı kalıyor soytarıdan beter oluyorum

bende de max var ve hiç memnun değilim.kupkuru oluo,dudaktaki kırışıkların içine girio ve çizgi çizgi duruo,parlatıcısı uçuo.bi tek dudak kenarında kalem gibi kalıo.bide yağlı bi şey yiyince silinio.tavsiye etmem kısacası.:1no2:

ben max factor aldım.. gerçekten kalıcı dudağa yapışıp kalıyo..temizleyiciyle bile zor çıkıyo.. tabi kötü yanı gerçekten hemen kuruması...nemlendiricisinden 1-2 saatte bir sürmek gerekiyor....ama yinede normal rujlara nazaran memnun kaldım.. diğer rujlarda bişey içsen yarısı hemen çıkıyo yarım yamalak çirkin oluyor insanın dudakları..bu en azından sürekli tam bir şekilde kalıyor..tavsiye ederim...

ben max factor ün kini kullanıyorum ve memnunum. onu sürünce kurumadan dudaklarını birbirine sürmemen gerekio ayyrıca bence parlatıcısızda hoş duruyo

kalıp gibi duruo ama dudakta sert oluo dudaklar sürünce we de bu beni çok rahatsız edior

X