Kalıcı ödem var mı?

cocoblahnik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2016
18
1
27
Kızlar merhaba, 20 gün önce burun estetiği oldum hemde devilasyon için. Bende sadece kemiğim törpülendi ve burun ucum cok top seklindeydi küçültüldü. Kapalı teknik oldum ameliyatı. Yalnız benim doktorum masaj vermedi. Ödemim oldugunu bir ayın çirkinlik süreci oldugunu söyledi. Ödem için ne yapabileceğimi sordum kendisi atıcak dedi. Herkes doktorumun neden masaj vermediğni, kalıcı ödemden bahsediyor. Ödem kalıcı olur mu? Morluklarım ve diğer sisliklerim cok cabuk indi sadece burun topumda şişlik var birazda kenarlarda. Kafayı yiyeceğim sizce ödem kalır mı? Kafama görede masaj yapmak istemiyorum

Bende gecen hafta oldum ameliyatı dün alcım alındı bana masaj verdi ama diğer arkadasa vermedi herkeain burun yapısı farklı bazılarının ihtiyacı var bazılarının ihtiyacı yok

C cocoblahnik 2 ay oldu ameliyat olalı bana da masaj vermedi ve burnuma elim ile halen dokunmuyorum. Doktorun dokun demeden sakın dokunma masaj vs kafaya göre yapılacak şeyler değil. Kalıcı ödem olacağını düşünmüyorum hakikaten ilk günler haftalar çok çirkindi özellikle önden ama Zaman geçtikçe ödem atıyor ve güzelleşiyor sabır ile bekleyin ödemler geçer kalıcı olmaz

Benimkide şimdi güzel aslında korkum ya ödem gittikce suratıma küçük gelirse burun tek derdim iki kas arası gibi olan yer var ya baslangıc yerı orası kalın gıbı suan

Canım benimde ilk hafta böyleydi ama hızlı indi alnımın ortası, en geç burun ucu iniyormus beklicez sabırla artık

Benimkide şimdi güzel aslında korkum ya ödem gittikce suratıma küçük gelirse burun tek derdim iki kas arası gibi olan yer var ya baslangıc yerı orası kalın gıbı suan
Kalmaz doktorunuz iyi bir doktorsa mutlaka yüzünüze orantılı yapmıştır . bantlar çıkınca da moraliniz bozulmasın istediğin görüntü olmazsa 2 ayda o kadar değişti ki burnum köfte gibiydi şükür şekillenmeye başladı ödemler indikçe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…