Kalıcı kızlık zarı dikimi + Vajina daraltma istiyorum

Cisemi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2017
28
0
30
Selam arkadaşlar, 4 sene süren aktif cinsel yaşantımdan dolayı kızlık zarı dikimi ile birlikte vajina daraltma hatta labioplastide yaptırmak istiyorum bu konuda tecrübesi olanlar bana yazabilir mi bu ay yaptırmam lazım sonbaharda düğün var.

Selam arkadaşlar, 4 sene süren aktif cinsel yaşantımdan dolayı kızlık zarı dikimi ile birlikte vajina daraltma hatta labioplastide yaptırmak istiyorum bu konuda tecrübesi olanlar bana yazabilir mi bu ay yaptırmam lazım sonbaharda düğün var.
Peki bu wvlenecegin insani kandirmak olmayacak mi?

Peki bu wvlenecegin insani kandirmak olmayacak mi?
Arkadaslar gecelim artik bu cumleleri ya hep ayni terane herkesin kendi vijdani ( gecelim diyorum cunku degisen bisey olmuyo hatta sananeler muhabbete giriyo )
Konu sahibi bu konuyla ilgili daha once acilmis konulara baksaydin keske bi suru var

Arkadaslar gecelim artik bu cumleleri ya hep ayni terane herkesin kendi vijdani ( gecelim diyorum cunku degisen bisey olmuyo hatta sananeler muhabbete giriyo )
Konu sahibi bu konuyla ilgili daha once acilmis konulara baksaydin keske bi suru var
Hayir canim kotu niyetle soylemedim. Evlenecegi insana simdiden yalan soylerse ve bu ilerde karsisina cikarsa daha kotu olmayacakmi ben konu sahini icin soylemistim. Ama dogru soyleyen haksi olur

Kotu niyetle soylemedigini biliyorum. Ama su var , minareyi calan kilifini hazirlar.

Bak ben sana demistim sanane ya sizene ya demeler baslicak diye !

İffetli bir kızmış gibi kendini diktirip kandırmaya çalışmak çok seytanca her tarafından sökülür belli edersin yirtik ipek isende artik sende dikiş tutmaz

Yüksek ahlak sahibi arkadaşların affına sığınarak rica ediyorum konu açmadan önce tabiki önceki benzer konuları okudum benzer şekilde eleştiriler olmuş hep ama zarını diktirmeye karar vermiş bir kız bu sözlerle yolundan döner mi sanıyorsunuz, izninizle konuma devam etmek ve gerçekten alakası olanlarla sohbet etmek tartışmak isterim, oraya yazma ayıp buraya yazma ayıp bu konularında konuşulması gereken bir yer gerekmiyor mu, en uygunuda burası bence. DİKİM VE DARALTMA DÜŞÜNEN VEYA YAPTIRMIŞ SONUÇ ALMIŞ, ALAMAMIŞ ARKADAŞLAR ÜSTTEKİ YAZILARI OKUYUP MORALİNİZİ BOZMAYIN BİLDİKLERİNİZİ PAYLAŞIN !!

Yüksek ahlak sahibi arkadaşların affına sığınarak rica ediyorum konu açmadan önce tabiki önceki benzer konuları okudum benzer şekilde eleştiriler olmuş hep ama zarını diktirmeye karar vermiş bir kız bu sözlerle yolundan döner mi sanıyorsunuz, izninizle konuma devam etmek ve gerçekten alakası olanlarla sohbet etmek tartışmak isterim, oraya yazma ayıp buraya yazma ayıp bu konularında konuşulması gereken bir yer gerekmiyor mu, en uygunuda burası bence. DİKİM VE DARALTMA DÜŞÜNEN VEYA YAPTIRMIŞ SONUÇ ALMIŞ, ALAMAMIŞ ARKADAŞLAR ÜSTTEKİ YAZILARI OKUYUP MORALİNİZİ BOZMAYIN BİLDİKLERİNİZİ PAYLAŞIN !!
Ya öyleyse baştan sona bu iğrençligi yaşamasaydın izin vermeseydin tabiki bilemem durumunu aslada ayiplanıyorum zira madem.önemsizdir bunu yaşadın ne oldu birden önemi oldu anlamismiyim değilim şöyle yazsan ya bu haltı işledik ana pişmanım üzgünüm sizde yapmayınız tövbe estağfurullah et Allah yardımcın olsun canım senide mutlaka bir anlayan erkek çıkacaktır sen yetek samimi ol kusura bakma lütfen yorumum için senin bak simdik kendimede kızıyorum hepimiz insanız işte hata ederiz lakin bu hatadan dönersek tövbe edersek Rabbim bizleri affeder inşallah amin senden özür diliyorum

Tek kat flep ve vajina daraltma bekaret problemine en iyi çözüm gibi duruyor, birçok yorum yazılmış bu konuda jinekolog araştırıyorum sonuç garantisi için arkadaşlar.

arkadaşlar ben tesadüfen bu konuya girdim. benim de başıma evliliğimden 6 yıl önce böyle bir durum geldi. maalesef. sonra görücü usulü ile birisi ile tanıştım. tanışmaz olaydım. bunun üzerine kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım. bunun için çok doktor dolaştım. en sonunda en iyi yapan bir doktor ile bayağı da pahalı bir rakama yaptırdım. malum gerdek gecesi sonuç hüsran oldu. aileme rezil oldum. bunu yaptıracak olanlara tavsiyem internette yazanlara kanmayın. bunları yazanlar maalesef genelde bu klinikler . nasıl rezil oldum ki sormayın. kesinlikle böyle bir şeyi tavsiye etmem. asla riske girmeyin.

Tek kat flep ve vajina daraltma bekaret problemine en iyi çözüm gibi duruyor, birçok yorum yazılmış bu konuda jinekolog araştırıyorum sonuç garantisi için arkadaşlar.
Karar verebildinmi canım hangi doktora diktireceğine ? Benim yarın ameliyatım var

Karar verebildinmi canım hangi doktora diktireceğine ? Benim yarın ameliyatım var
Evet canım senin seçtiğin doktora gideceğim sanıyorum istanbulda. Kafama en çok o yattı. Bugünkü ameliyatın umarım çok iyi geçer, sendende olumlu haber alırsam kararım kesinleşecek zaten.

Evet canım senin seçtiğin doktora gideceğim sanıyorum istanbulda. Kafama en çok o yattı. Bugünkü ameliyatın umarım çok iyi geçer, sendende olumlu haber alırsam kararım kesinleşecek zaten.
Dün ameliyat oldum canım günübirlik uçakla istanbula gidip öğleden sonra geri uçtum, akşam hafif batma ve yanma şeklinde ağrım oldu, ağrı kesici aldım, dikişlere sprey ilaç sıkıyorum herşey iyi şimdilik. Yürümeye engel değil. Bence tercihin doğru seninde, orda sıra beklerken birkaç kızla tanıştım biri diktirmiş evlenmiş kanamış aradan 1 sene geçmiş kürtaja gelmiş, diğeri diktirmiş kontrole gelmiş sorun yokmuş falan derken bayaa moral buldum, hemşiresi ile samimi oldum, mutfakta çay koyarken abla sonuç alırmıyım dedim, hiç merak etme yıllardır burdayım sonuç alamayan çıkmadı dedi güle oynaya ameliyata girdim :)

Dün ameliyat oldum canım günübirlik uçakla istanbula gidip öğleden sonra geri uçtum, akşam hafif batma ve yanma şeklinde ağrım oldu, ağrı kesici aldım, dikişlere sprey ilaç sıkıyorum herşey iyi şimdilik. Yürümeye engel değil. Bence tercihin doğru seninde, orda sıra beklerken birkaç kızla tanıştım biri diktirmiş evlenmiş kanamış aradan 1 sene geçmiş kürtaja gelmiş, diğeri diktirmiş kontrole gelmiş sorun yokmuş falan derken bayaa moral buldum, hemşiresi ile samimi oldum, mutfakta çay koyarken abla sonuç alırmıyım dedim, hiç merak etme yıllardır burdayım sonuç alamayan çıkmadı dedi güle oynaya ameliyata girdim :)

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler bizler içinde umut oluyor yakın zaman da bende gitmeyi düşünüyorum

Harikasın gerçekten bende cesaretimi toplayıp gideceğim, iğneden korkuyorum bikere atlatsam bitse

X