Kalıcı kızlık zarı dikimi bakın hanımlar:)?

sağolasın, keşke kanıtlama şansın olsaydı tokat gibi vrurdun yüzüne sonrada ayrılırdın. canım kan gelmedi demişsin belki de bozulmadı kesin mi yani muayene mi oldun.
Geçmişe bıraktım ben onu. şimdi eski halime dönmem lazım .hangi doktora gitsem ki?

Islemi dikimi onarımı artik her neyse. kendim için yaptıracağım . Huzurum ve psikolojim için. Evlilik yok şuan. Sevgili bile yok. Tamamen eski masumlugumu istediğim için yapicam.
Kendine çok haksızlık ediyosun.Sen hala masumsun bunu sana yaşatan çeksin cezasını.Artık kim takıyoki bu tür konuları kafanda biter dusuncen.Namus zarda değil.

Kendine çok haksızlık ediyosun.Sen hala masumsun bunu sana yaşatan çeksin cezasını.Artık kim takıyoki bu tür konuları kafanda biter dusuncen.Namus zarda değil.
Çok kanıma dokunuyor gulperia.. ben boyle bir ilki haketmiyordum yemin ederim.. çalışmaya başladım sırt işlem parasını biriktirmek için. Allah sönümü hayır etsin. O pislikte ahım kalmayacak biliyorum bunu. Allaha havale ettim ben onu. Allah benim içimi biliyor ya..

Dr hakkında bilgim yok ancak kafan rahat edecekse yaptır tatlım. Sen herkesten önemli ve değerlisin. Bu ülkede bunu önemseyen erkekler oldukça kadınlar da bu yola başvuracaktır.

Ben bakirim sen de bakire olmalısın diyen adamın gerçekten bakir olduğunu nerden bileceğiz? 2019’a gireceğiz bunu diyen hiçbir erkeğe ben inanmam. Benim için önemli değil, sormam da bunu. Ama erkeğin böyle bir avantajı varsa kadına da tıp böyle bir avtantaj sunuyorsa kullan derim.

Burdaki olumsuz mesajları da kafaya takma. Herkesin hayatı ve psikolojisi farklı. Kendini en iyi sen tanıyorsun huzur bulacaksan yaptır.

Aynı hisleri halamın kızı da yaşadı onada söylemiştim artık bir önemi yok ki.Şimdi yaptırdı yalan söyledi eşine kanaması falan da oldu.Bu seferde vicdanı rahatsız ediyormuş her konuşmamızda sadece bu konu konuşuluyor.Eminmisin yaptırmak istediğine.Bi kaç doktorla görüştü oda Gökçen Erdoğan, Uzay Yıldırım gibi.En son olarak Esra Çabuk Cömerte gitti.Düğünü 2 hafta once oldu.İyi karar almak gerekiyor bence tekrar düşün.

Senin başına gelmemiş demek ki .. iyi ki gelmemiş haline her dakika şükret .ben bilemedim kıymetimi..
Evet böyle bir durum başıma gelmedi, açıkcası gelmesini de istemezdim ama senin ki olmuş bitmiş zamanı geriye alamazsın . Zor bir durum allah yardımcın olsun

Evet böyle bir durum başıma gelmedi, açıkcası gelmesini de istemezdim ama senin ki olmuş bitmiş zamanı geriye alamazsın . Zor bir durum allah yardımcın olsun
Amin canım saol.. olmuş bitmiş ama ben güçlü durmaya çalışyorum. bunun telafisinide yapicam .

Ben zaten kendim için yapicam bunu . Psikolojim berbat oldu kötü kötü rüyalar görüyorum bilinçaltıma işlemiş . Ben eski halimi istiyorum sadece

Amin canım saol.. olmuş bitmiş ama ben güçlü durmaya çalışyorum. bunun telafisinide yapicam .
inşallah en kısa zamanda canım allah yardımcın olsun işte her insanın hayatında türlü türlü pişmanlığı oluyor, keşke zamanı geriye alabilsek dediğimiz anlar, senin ki buymuş benim ki bi başka , diğerinin ki de belki bambaşka daha beterinden korusun Allah. kararın kesin gözüküyor ama kendi başıma gelseydi ben galiba herhangi bi işlemm yaptırmadan evleneceğim kişiyle paylaşırdım açık açık söylerdim. her insan hata yapar allah affetsin ,

şimdi sen yaptırdın vicdan azabı çekebilirsin, yada eski sevgilin seni tehdit falan edebilir ne biliym işte dünya hali herşeyi düşün.

Neden vicdan azabı çekecek pardon? Eskı sevgılısı basına bela olmaz merak etmeyın
Vicdan azabını cekerse allaha karsı olur bu zaten pişmanmıs tövbe etmıs ortada sorun yok
Operasyonu yaptırıp telafısını yapsın
Bu kadar cok büyütmeye gerek yok

Benim vicdanlık bir durumum yok zaten haketmedigim bişeydi. Şerefsizlik yaptı bana. çok büyük serefsizlik hemde . Ben bu işlemi de kendi psikoljim için yaptıracağım. Güzel yorumunuz içinde ayrıca teşekkür ediyorum . Katılıyorum da

Allah aşkına mutluluk için yapıcam demişsin de sen zarını diktirdikten sonra eşin olacak o adam ho ho ho bakire karım var kımseyede elletmemiş diye düşününce ne değişecek? Sen adamın yediği elmaları duyunca rahat edebilecek misin? O adam üzerinde hüküm sürdürürken için rahat edecek mi? Allah aşkına bir şey ysptınız arkasında durun. Size namusuz ahlaksız diyen ahlak bekçilerine karşı gerekirse kendinizi savunun. Bu arada şunu diyim dindarından tutun en genişine kadar her erkek gizli gizli yapmıştır. Çoğuda namus bekçileri yüzünden söylemez saklamak ister. Size baskı kurmayacak kişilerle sevgili olun, evlenin. Yoksa o minicik zara takmasa başka şye takacak. Ha bu arada şunu da söyleyim olay zarda değil ani baskıdan dolayı oluşuyor o kanamalar

Teşekkür ederim. Ama benim başımdan neler geçtiğini bir ben bir Allah biliyor. vic da im rahat olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…