Göz Makyajı Kalıcı Kaş Makyajı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

PasakliMinikTanrica

her şey güzel olacak...
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
12.618
9
38
Kızlar tecrübesi olanlardan yada konu hakkında bilgisi olanlardan yardım istiyorum
Kaşlarımı kalıcı makyaj ile şekillendirmek istiyorum. İnternetten araştırdım biraz. Beylikdüzü'nde oturuyorum karşı taraftakilere gidemem ama Taksim'de Bakırköy'de ve Şişli'deki bu işi profesyonel olarak yapan yerlerden fiyat aldım. Şişli'deki 300 TL'den başlıyor diyor diğer iki yer 150 ile 250 TL arası diyor. Fiyatlar hakkında da hiç bilgim yok ama güvenebileceğim bir yer olması gerek. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

canım ben taksimde yaptırdım 200 ytl ye kaşlarımı çok mkararsızdım yaptırırken ama iyiki yaptırmışım çok memnunum ve yüz şeklimi tamamen değiştirdi çok hoşuma gitti çıkmadan arada rutüş yaptırı yeniliycem devamlı çünkü eski kısa kaşlarımı istemiyotum böyle daha seksiyim :)

ayrıca yaptırdığım yerim tel numarasını yazabilirim istersen ama bu reklemama girer yasakmı bilmiyorum o yüzden özelden veriyim dedim

internetten meryem tatto kalıcı makyaj diye ararsan bulursun canım yeri taksimde işini bilen bi bayan bence sende resimlerden görüceksin

buradan da fiyat almıştım ama korkuyorum ya kötü olursa eşime söyledim böyle bir şey istediğimi kesinlikle hayır diyor böyle bir yaptırmayı düşünme çok kötü gözüküyor diyor ama ben her gün kalemle çizmekten sıkıldım

canım resmimi koyumaya çalışıyorum işallah eşin ikna olur olmazsa benim kaşlarımı göster komple çizdirdim hem eski hem yeni halini koyucam işallah yapabilirim olmazsa linkin üstünü tıkla

işallah yardımcı olmuşumdur şimdi tekrar ist gelicem ve bi rutüş daha yaptırıcam artık kendi isteğimle yaptırıyorum ama ilk gittiğimde inan bana ağlayarak yaptırdım nerdeyse ya olmazsa ya kötü olursa dövme ne zaman çıkar okadar çok takmıştım ki allahım yardım etti ve buraya yaptırdım çokta memnun kaldım çünkü kimse dövme olduğunu anlamıyor aslında fiyatıda uygun ama işte biz ev kadınlarına çok geliyor en azından karta taksit yapıyorlar o yönden iyi işte

ya muhteşem gözüküyor işte bende böyle istiyorum melekcim çok teşekkür ederim fotoğrafları eklediğin için
sanırım böyle gerçek bir fotoğrafla eşimi ikna edebilirim yerimseniben

cnm kaşlarınmüthiş olmuş valla kaç yapımız aşağı yukarı aynı bende yaptırmak istiyorum benim tek düşündüğüm boyası aktıkça morartı şeklinde gözüküyormuş ve çirkin oluyormuş dediler bilemiyorum tabii neyse seninki ne kadar süre gidiyor ilk yaptırdığında simsiyahmı oluyor (ben çok beyaz tenliyimde)ve rötüşü ne kadara yapıyorlar sevgiler...

X