Göz Makyajı Kalıcı kapatıcı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gamee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
65
1
38
merhaba maalesf gözaltlarımda morluk var ve hangi kapatıcıyı kullansamda kalıcı olmuyor kalıcı ve kapatıcılığı yüksek kapatıcı markası hakkında tavsiyerleriniz varmı

Napcaz ki ya ne kullansak ki bilemedim valla uyudunuz sanırım valla bu durumdan dolayı çok sıkıntılıyım:KK43:

Ewet kesinlikle katılıyorum ama m.a.c ürünleri de çok pahalı sanırsam bütün ürünleri çok kaliteli:KK43:

Konu içeriği nedeniyle "Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)" başlığına taşındı.

Yanlış yere mi konu açılmış şimdi burdan yazmaya devam edicez ama dimi sıkıntı yok yani hala cvp yok gerçi:KK43:

Konuyu açan arkadaş konuyu açtı çekildi köşesine hiç yorum yapmıyo nerdesin arkadaşım hiç gözükmüyon ortalarda :KK43:

valla açık tenliyim her marka denedim avondan loreal mac ama hiçbiride etkili değil maalesef
avonun kapatıcılığı yüksekmi

Napıyım arkadaşım madem bi konu açtın o zaman başında durcaksın konu açmak sorumluluk demektir sorumluluğumuzu bilelim lütfen:KK70:

Kendimi bildim bileli avon kullanıyorum başka marka kullanmadığım için bana göre avon iyi ama daha iyisi varsada bilelim:))

beyu perfect cover stick kapatıcı
Buna bi bak istersen ben çok memnun kalmıştım. Genetik bi koyuluk var göz çevremde çok işe yaramıştı.

beyu perfect cover stick kapatıcı
Buna bi bak istersen ben çok memnun kalmıştım. Genetik bi koyuluk var göz çevremde çok işe yaramıştı.

Peki fiyatı hakkında bilgi verebilir misin aslında avondan memnunum ama cildim kuru olduğu için sorun yaratıyor sanırım:44:

X