Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

evet 5 ay 27 gün kaldı canm :) heyecanla beklıyorum o kervana katılacagım günü seninde yeniymiş daha hayrlı olsn nası gidiyo peki evlilik :)
evet yeniyiz daha saol canım 5 ay dediğin nedir geçer gider bi bakmışsın düğün tarihin gelmiş evlilik güzeldir, tavsiye edilir (tecrübe konuşuo)

bi kere olacak sonuçta hiç naz niyaz yapmayıp oynıcam vala sonra millet arkamdan ne hevesli gelinmş falan diyecek muhtemelen ama boşwer ne dıyen desin ben tadını cıkarmaya calısıcam
ahahah haklısın tabi canım eskide kaldı zaten o utangaç gelin edaları ben de oynamayı çok severim, terazilerin ortak özelliği midir nedir anlamadım ki

hadi yaa ben severm kendi düğünün oluca sende seversin heralde canım :) bu arada sen evli degilsin demi :)

Yok canm evlı deılım ve Bekarlık sultanlıktır dıyorum:))) Erkek ark var 6. yılımıza grdk ama su an aramz kotu ayrıldk gıbı karısık bende blmyrm :)

Yok canm evlı deılım ve Bekarlık sultanlıktır dıyorum:))) Erkek ark var 6. yılımıza grdk ama su an aramz kotu ayrıldk gıbı karısık bende blmyrm :)

aslında bi bakıma evet ama sultanlıktan da sıkılıyo ınsan bi yerden sonra degişiklik yapmak lazım hadi ya üzüldüm 6 yıl da az degil düzelir inş ya yaza düğün yaparız birlikte

aslında bi bakıma evet ama sultanlıktan da sıkılıyo ınsan bi yerden sonra degişiklik yapmak lazım hadi ya üzüldüm 6 yıl da az degil düzelir inş ya yaza düğün yaparız birlikte

Evlenınce bekar hayatı yasamayacagma gore sureyı braz uzatmakta fayda vaar :)) Hayrlısı olsun canm vala yanı ben aramam ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…