Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

üşengeçlikle ne alakası var ya burdan da yazarım sıkıntı yok da daha kolay olurdu o açıdan demiştim :KK53: hem topic benim değil mi ister atarım ister satarım olm :KK51: amma atarlıyım he gerçi senin eline su dökemem ya ahahah aklıma geldi de şimdi :KK53:

tabi olm atara getirme beni keskin küp bna zarar vermezzz:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

pişşttt kızlaaaar uğrayamadım bayadır topiğee...nasılsınız?
:KK3: :KK3: :KK3: :KK3: :KK3:

eneee cidden mi kızzzz tesadüfe baaakkk hele :KK16: iyiyim burçtaş,sağol..sen nasılsın varmı bi değişiklik falan?
valla bak yeminle :) iyiyim bn de nasıl olsn bildiğin gbi burçdaş.. galiba içimi okuosun bn profiline baktm ardındn sen geldn topiğime :)
en güzeli başka vakit geçmiyo :KK9:
ben de aynısından yapıorm. pc-tv arası :KK53: duygusal bağ oluştu aramzda :KK53:

valla bak yeminle :) iyiyim bn de nasıl olsn bildiğin gbi burçdaş.. galiba içimi okuosun bn profiline baktm ardındn sen geldn topiğime :)

ben de aynısından yapıorm. pc-tv arası :KK53: duygusal bağ oluştu aramzda :KK53:

aman aman iyi ol daaa :KK34: kalp kalbe karşıymış demek bak cidden.. burçtaşız ondan bence :KK1:

X