Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

cok sinirli gördum seni kavga falan mı ettınız erkek arkadasınla

Son zamanlarda onun tarafından gerçekleştirilmiş bazı olaylar patlak vermeye başladı.Bu patlaklardan kaynaklanan tartışmalar oldu.
Ama şu an için gayet iyi ve güçlüyüm.

Nazar bilir,en kötü halim böyle olsun.

Herşeyi oluruna bırakmış gibi görünüyorum dimi ? Ama öyle değil.

Yaşının olgunluğunun farkında olan biri hal ve hareketlerine,herşeyine nerede olursa olsun dikkat edecek. Dikkat etmek zorunda. Sırf ilişkimiz için dikkat etmesini istemiyorum. Toplumda ve çevresindeki saygınlığını korumalı.

Onu uyarmak haddime değil.

Uzatmalardayız..

Herşey onun elinde artık (=

Son zamanlarda onun tarafından gerçekleştirilmiş bazı olaylar patlak vermeye başladı.Bu patlaklardan kaynaklanan tartışmalar oldu.
Ama şu an için gayet iyi ve güçlüyüm.

Nazar bilir,en kötü halim böyle olsun.

Herşeyi oluruna bırakmış gibi görünüyorum dimi ? Ama öyle değil.

Yaşının olgunluğunun farkında olan biri hal ve hareketlerine,herşeyine nerede olursa olsun dikkat edecek. Dikkat etmek zorunda. Sırf ilişkimiz için dikkat etmesini istemiyorum. Toplumda ve çevresindeki saygınlığını korumalı.

Onu uyarmak haddime değil.

Uzatmalardayız..

Herşey onun elinde artık (=

anladım canm hayrlısı olsun sorunlar cözülür mutlu olursunuz inşallah :KK34:

iyilik canım senden naber?
simdilik arastrma asamasındayım canım daha almaya baslamadım tayin işleri falan var yazın ona göre sekillenecek bıraz da
senin nasıl gidiyo tamamlandı mı baya hazırlıklar az kalmış düğüne

evet cnm ya az kaldı artık şu günlerde bir geçsinde rahatlasak, sonra darısı sana :)

2 kere cevap yazdım yazdıklarına , biri gelince sayfadan cıkmak zorunda kaldım! :95:
aaaaaaaaaay çok sinirlendimmmmm :95:

istanbul canım, aklımda florya sahil var çekim için.
hem yeşillşk hem deniz hem evime akın zaman kaybı olmaz diye düşündük bakalım,
şemsiye, maske , gözlük balon vs öyle şeyler araştırıyorum :KK52:

Merhabalar bende mekan düşünüyorum başka bir yer varmı aklınızda.eldiven şemsiye ve balon moda oldu son zamanlar:) Maskede güzel fikir.

X