Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

maalesef yapmakla yükümlü olduğum ev işleri var aralıksız çalışamam ama elimden geldiği kadar artık eee sen anlat hala mutfakta vakit geçirio musn yemek yaparak falan?

Zaten aralıksız callısmak sıkar arada yemek yapmak vs ıyı gelır.. Vala sekerım elımden geldgnce grmeye calısıyorum mutfaga ama malum bekar evı olunca her turlu malzeme olmuyor.. Ama yarın eve gdcemm deneyecegm bazı yemekler var onların tarflernı yazyrm smdı :)

ah kıyamam anneeeeeeemm :) ben sana malzeme alırım gel bana da yap kurtar beni yemek derdinden bikaç gün idare etsen de yeter çok bişe istemiorm

yemek mi dedi biri? kendimi yemekten alıkoyamıyorum.ne oldu bana ya ben böyle değildim kendimi tanyamıyorum.... imdatttt[ içimdeki canavarı biri öldürsünnnn

Son düzenleme:
Tamam bebegm ben sana kargolaym haha :))) Aslnda yemek yapmak o kadar uzun surmuyor kz tabı ne yapacagna karar verdyseeen :))
kız ben çok uğraşıorum ıncık bıncık bide yemekte ıspanak varsa allah allaaaaaaaaaah 2 saat yıkarım 1 kilo ıspanağı al işte gitti 2 saat mutfakta bide pişirmesi var onu

kız ben çok uğraşıorum ıncık bıncık bide yemekte ıspanak varsa allah allaaaaaaaaaah 2 saat yıkarım 1 kilo ıspanağı al işte gitti 2 saat mutfakta bide pişirmesi var onu

Ohooo bu kadar ugrasma kz sendee en ıyısı sen snava kadar pratık yemekler ve hazır al snavdan sora sabaha kadar mutfakta kal ısterseen :)

iştahınız mı açıldı bugünlerde? sebebi hamilelik olabilir mi acaba? :)

hamilelik yok aman olmasında. ufaklan zor uğraşıyorum doğumdan sonra kalan kilolarıda veremedim.sanki yemeğe mecburum aklıma geldikce yiyorum.önceden yemek yemeği unutuyordum şimdi aklımdan çıkmıyor.evrim geçiriyorum yarın rejime başlıyorum eğer kendimi tutamazsam yersem 100 şınav ceza

ahahaha o da iyiymiş :) emziren bayanlar çabuk kilo veriyomuş ya dert etme o kadar :) bu arada sanırım tanışmadık seninle?

hee olur 4 yıldır öle zaten bu gidişle alışkanlık olucak ya fast food bağımlısı olursam? :26:

2 aydan bse olmaz bebegm :) hergun fast food yeme canmm sende bı gun yemek yap o yemegı 2 gun yıyın sora bı gun dsardan yıyın dger gun yenıden yemek yap 2 gun yıyın ne güzel fikir dmiiiiiii :)) )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…