Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

bende ıyıym canım yarın aksam yola cıkıyorum inşallah nişanlımın yanına doğru :KK16:
evet ya görüşemıyoruz artık herkes terk ettı burayı:KK14:
bende gelınlık ceyiz topiclerıne falan sardım napım :KK53:

Terazim sınava calışıyor :KK51:
Lady'm desen maluuum :KK53:
Burdem le konuşyruz ara sıra :KK12:

Demek nişanlına kavuşuyorsun, sana şimdiden hayırlı yolculuklar, güzel güzel vakit gecirin :KK23:

Terazim sınava calışıyor :KK51:
Lady'm desen maluuum :KK53:
Burdem le konuşyruz ara sıra :KK12:

Demek nişanlına kavuşuyorsun, sana şimdiden hayırlı yolculuklar, güzel güzel vakit gecirin :KK23:

evet benm yapcak bişeyım olmayınca buraya bakıyorum ama ne gelen var ne giden :KK53:
sağol canım iple cekıyorum yarını zaman durdu sankı :KK14:
esya falan bakıcaz cok güzel gececek inşallah :KK16:
ama kesın hemen geciverir ordayken günler :KK43:

evet benm yapcak bişeyım olmayınca buraya bakıyorum ama ne gelen var ne giden :KK53:
sağol canım iple cekıyorum yarını zaman durdu sankı :KK14:
esya falan bakıcaz cok güzel gececek inşallah :KK16:
ama kesın hemen geciverir ordayken günler :KK43:

Çok haklıysın beraberken daha çabuk geçiyor :KK14:
Eşyalarına karar verdin mi?
Sen gelinliği falan ne yaptın?
Fotoğrafları ekle burayada :KK51:

Çok haklıysın beraberken daha çabuk geçiyor :KK14:
Eşyalarına karar verdin mi?
Sen gelinliği falan ne yaptın?
Fotoğrafları ekle burayada :KK51:

netten bakıyorum arada birkaç model begendım mobilyalardan onlara bi de yakından bakıcam magazada nasıl duruyo bakalm :KK9:
gelinlık için de kafamda birseyler var ama tam net degıl canım en ıyısı görerek karar vermek heralde :26:
begendıklerımı gösterırım sizede tabı inşallah bi karar vereyım de :KK53:
Brillance Yatak Odası Takımı - İstikbal Mobilya bu begendıgım modellerden bırı mesela :KK16:

netten bakıyorum arada birkaç model begendım mobilyalardan onlara bi de yakından bakıcam magazada nasıl duruyo bakalm :KK9:
gelinlık için de kafamda birseyler var ama tam net degıl canım en ıyısı görerek karar vermek heralde :26:
begendıklerımı gösterırım sizede tabı inşallah bi karar vereyım de :KK53:
Brillance Yatak Odası Takımı - İstikbal Mobilya bu begendıgım modellerden bırı mesela :KK16:

Aaa bende çook beğendim :KK16:
Hakkaten nette gördüğümüzle çok farklı olabiliyor . En iyisi görerek almak (bu netten aldığın lbiseler için de gecerli gelinim son elbiseni hatırlatırım :KK53::KK53::KK53:)

Aaa bende çook beğendim :KK16:
Hakkaten nette gördüğümüzle çok farklı olabiliyor . En iyisi görerek almak (bu netten aldığın lbiseler için de gecerli gelinim son elbiseni hatırlatırım :KK53::KK53::KK53:)

yok ya bunlar netten alınmaz zaten elbıse önemlı deıl de esyalarımı rıske atamam :KK1::KK1:
ama modelını begendm gidince bakıcam ıste magazadan :KK52:

yok ya bunlar netten alınmaz zaten elbıse önemlı deıl de esyalarımı rıske atamam :KK1::KK1:
ama modelını begendm gidince bakıcam ıste magazadan :KK52:

Sana belli olmaz . bunu alayım bunu da alayım bunu da bunu da dersin :KK52:
Şaka bi yana hayırlısı olsun, inşallah gönlüne göre bulursun, mobilyalarını da gelinliğini de :KK16:

X