Kalıcı allık öneriniz ?

Efsa.

Hadi ya! :)
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2009
139
0
Arkadaşlar ben fazla makyaj yapmasını bilmem professional değilim yani o yüzden de bilgim yok ve size sormak istedim.Bana sabahtan akşama kadar kalıcı olacak bi allık lazım aslında pudra felan sürünce sürdüğüm allık akşama kadar kalıyor sabit bi şekilde fakat pudra felan sürmediğim zaman 1-2 saatte sürdüğüm allıktan eser kalmıyor her zamanda pudra kullanmak istemiyorum pudrasız allık daha doğal ve hoş duruyor .bu şekilde yüzümde akşama kadar kalıcı olacak bi marka allık öneriniz varmı ?

carmina...başka allık tanımam.yıllardırda aynı markayı kullanırım özellikle de terracota.
terracota allıklar diğerlerine oranla daha kalıcı oluyor ve daha güzel duruyor bence.

carmina...başka allık tanımam.yıllardırda aynı markayı kullanırım özellikle de terracota.
terracota allıklar diğerlerine oranla daha kalıcı oluyor ve daha güzel duruyor bence.

terracota allık herkese rahat rahat önerilebilecek birşey değil ama canım
kullanacak kişinin yaşı çok önemli birkere terracota allıklar genelde gece makyajları için kullanılır çok yoğun ve simli bi yapısı var onların,doğal birşeyler istiyorsan mineral bazlı allıkları tercih edebilirsin.cildinide düşün gün boyu yüzünde durucak sonuçta mesela Ben CK allıklarını kullanıyorum mineral bazlı değil ama yinede memnunum cilt ile bütünleşme özelliği var mat ve pastel renkler sayesinde çokta doğal duruyo.dokunmadığım ovalamadığım sürece çıkmıyor

Teşekkür ederim fondoten pudra kullanmama gerek kalmasın yeter...Simli ve yoğun istemiyorum günlük kullanacağım için doğal dursun istiyorum zaten.Umarım bu sefer aradığım allık bunlardan biridir bilmeyince böyle oluyor birde açık buğday tenliyim renk konusundada fikir verirseniz aslında sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…