kalçam çok küçük,üst bacağım çok kalın ??

gh0stqu3eN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2011
31
0
hanımefendilerimiz.ciddi bir sorunum var eskiden küloloydum 9 kilo verdim ve günde 3 er saat bisiklet egzersizler alt bacağım inceldi fakat hala üst bacağım kalın.birde en çok sıkıntı ettiğim kalçalarım pantolon giydiğimde ne kadar darda olsa orda bir bolluk oluyor ne yapacam ben :'( ||kilom gayet iyi memnunum bacağım kalın kalcam yok ve kilo verdikten sonra 85 olan göğüs bedenim artık 80ini doldurmuyor bilenimiz varsa lütfen yardım :KK60::KK60::KK14:

üst bacak inceltmek için aslında pek fazla bir seçenek yok çünkü sporlar bacakta kas yaptığından bacak kalınlaşıyor ama yüzmek bacak inceltmede etkili bir spor üst bacağın inelince pantolon bedeninde ona göre olur o yüzden kalçada bolluk yapmaz ve göğüs kısmın küçüldüyse yapıcak birşey yok demekki göğüs büyüklüğünün sebebi kiloymuş canım

evet sanırsam öyle kiloymuş gögüslerm hep. yüzme olanağım yok malesef :KK43: çok teşekkür ederim inşallah bir an önce buna bir çözüm bulurum

umarım bulursun plateste vücut şekillendirmede çok etkili buna imkanında olur bir plates topu alıp videolara bakabiilirsin canım ama bu düzeltilmiycek birşey değil üzülme :KK19:

X