Lazer Epilasyon Kalça Bölgesine(PopoÜstü)Lazer Epilasyon Yaptıran Var Mı?

M

melikex

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben göbek,kalça,genital ve bacak bölgelerine lazer yaptırmayı düşünüyorum ama kalça kısmı beni düşünüdürüyor..Hani oraya yaptıran nadir ya...kafama takılıyor fff utanıyorum çekiniyorum..Deneyimi olan paylaşsın lütfen...

selam. ben de yaptırmadım ama genital bölgeye yaptırırsam popo üstüne de mutlaka yaptırıcam. ömür boyu ağdacıya gitmektense bi kaç seans lazer yaptırmak daha iyi sanki :) hiç çekinme duydugum kadarı ile oraya da yaptıranlar var

Canım genital yapılırken zaten popoda alınıyor.

genital bölge yapılırken popo içinide bu fiata dahil ediyolar ama popo üstleri fiata dahil olmuyor oraya ayrı ücret uygulanıyo......

genital bölge yapılırken popo içinide bu fiata dahil ediyolar ama popo üstleri fiata dahil olmuyor oraya ayrı ücret uygulanıyo......

aynen böyle..a.s

ilk yaptırdıgınızda biraz utanıyorsunuz , ama yapan kişiler profosyonel oluyor, yaklaşımları sizi rahatlatıyor.. ve kesinlikle tavsiye ediyorum gercekten büyük kolaylık ve rahatlık..ama coook acıyo orası ayrıııı...

Arkadaşlar ben göbek,kalça,genital ve bacak bölgelerine lazer yaptırmayı düşünüyorum ama kalça kısmı beni düşünüdürüyor..Hani oraya yaptıran nadir ya...kafama takılıyor fff utanıyorum çekiniyorum..Deneyimi olan paylaşsın lütfen...

Selam arkadaşım ben geçen kış çok ünlü bir merkezde sadece lazer epilasyon yapılıyor.Koltuk altı , bıyık ve genital bölge için epilasyona gittim.Bıyık ve koltuk altından çok memnun kaldım hiç problem yaşamadım.Ama gel gör ki genital bölge için ilk seansta biraz acısada epilasyonumu yaptırdım.Sonrasında kızarıklık oluştu ,kaşınma biraz geçti.Poponun arasını da yapıyorlar . Epey azaldılar ki benim baya yoğun ve kalın kıllarım vardı :) .
2 ay sonra 2.seansa gittim , gitmez olaydım.Yaptırdım ama bu sefer çok acıdı , emla krem de sürmemiştim. (Emla krem: Lokal olarak bölgeyi uyuşturuyor,işe yarıyor)
Seanstan bi kaç gün sonra popomun arası çoğunlukla ve popadan ön tarafa vagina yönüne doğru yanlarda kocaman kocaman sayısını anlatamam içleri sarı iltihaplı ,sivilceden de büyük şeyler çıktı hemen merkezi aradım , bi iki krem ismi verdiler.Baktım geçmiyor dayanılmaz bir şey yürüyemiyorum falan .Merkezin cildiye doktoru varmış,gittim gösterdim adam gözlerine inanamadı gerçekten dediğiniz kadar varmış dedi.İki tane kortizonlu merhem ve ağızdan bi tbl ilaç verdi.Allahtan çabuk toparladım.4-5 günü buldu yine . Doktora sordum neden olmuştur diye ? Acaba dedim mikrop mu kaptım. Doktor kendi merkezine laf söyletip evet mikrop kapmışsınız dermi hiç. Bazı ciltler kıl kökü iltihapı gibi yan etkiler gösterebilirmiş . Bi de regl döneminiz yakınsa bi kaç gün varsa regl olmaya , bünyeniz bu tür reaksiyonlar gösterebilirmiş gibi bir açıklama yaptı . Valla ben böyle kötü bi deneyim yaşadıktan sonra tövbe ettim .Genitala gitmeyi.Artık ağda yaptırıyorum.Ama haklarını yiyemem iki seans gitmeme rağmen gerçekten gözle görülür bi fark olduğu kesin diyebilirim .En so olarak şunu demek isterim ben bu yan etkileri yaşamış olabilirim aynı durum sizlerin başına gelecek diye bir kaide yok .Ama 2 kere düşünün derim.Gittiğiniz yer ne kadar modern ve profesyonelde olsa başınıza gelmeyecek demek değildir. Saygılarımla:çok üzgünüm:

gercekten cok buyuk bi sanszlık yasamıssın... :1no2: alex ın cok acıttıgı ve yaktıgı ara ara lekeler yaptıgı bı gercek malesef.. bende 5 kere alex yaptıran bırı olarak ıyı bılıorum fakat hıc mıkrop kapma duymamıstm gercektn.. gecmıs olsun cok..

bende 1 hafta once burda yorumları okuyarak GEMİNİ lazere gıttım.. alexe gore oldukca pahalı fıyatı fakat ben bu kadar rahat bı epılasyon daha dusunemıyorum dunya uzerınde.. zerre kadar acımadı kızarmadı yanmadı.. ertesı gun de en ufak bı rahatszlık olustrmadı.. ustelık dier aletler gıbı en az 6 7 seans yerıne , bu aletın maxımum 4 seansta ayva tuylerını bıle yok ettgı soylenıyor.. cunku dıer aletler 5mm derıne ınerken bu onların ıkı kat daha derınıne kıl kokunu bıle besleyon dokulara etkı ettıgını okudum.. halıyle kıl bı daha ınce bı sekılde bıle cıkmıyor..bu alet suan pıyasadakı en pahalı ve en ustun ozellıklerdekı alet ve sadece turkıyede 2 tane var ne yazıkkı... yapan bayanda cok dıkkatlı ve özenlıydı.. dusunenler olursa tavsıye edebılrım..
bu bahsettiğin yer nerde cicim

ben bi salona gidiyorum am ayani hiç memnun değilim
çünkü suratsız bir kadın
ve bazı yerlerimde kaldı
kaldığını görüyorum
ama o kadar suratsız ki
dönüp diyemiyorum burası kaldı falan

arkadaşlar izmirde tavsiye edebileceğiniz bir yer varsa tüm bacak fiyatını belirterek yazarmısınız şimdiden teşekkürler.

eyvahh genital bölgeye lazer acıtıyormu:))vazmıgecsem:))

bende popo ustu ve kalcayı yaptırıyorum(butun popo) 2. seansımı yaptırdım sımdılık bır sorun gozukmuyor bakalım nasıl sonuclanacak:1closedeyes:

Genitale popoda dahil oluyor , ama popo üstü hariç tabiii hani bu sırta giden bölge hariç..

ben bugün ilk kez denedim koltuk altı ve genital bölge lazeri önce kılları kısaltıyorlar sonra bi jel sürüyorlar ve sıra lazere gelince ilk önce ay oy diyorsunuz ama ben aklıma sadece kılsız zamanları getirdim dayan geçecek diye sonra bi baktım genital bölge tahminimden de kısa sürdü benim ağrı eşiğim düşüktür ama dayandım valla ağlamadann 15 gün sonra yeniden yapacaklar sonra ayda 1 olacakmış bakalım kaç seansata geçecek ,gelişmelerden haberdar ederim kızlar..

Selam arkadaşım ben geçen kış çok ünlü bir merkezde sadece lazer epilasyon yapılıyor.Koltuk altı , bıyık ve genital bölge için epilasyona gittim.Bıyık ve koltuk altından çok memnun kaldım hiç problem yaşamadım.Ama gel gör ki genital bölge için ilk seansta biraz acısada epilasyonumu yaptırdım.Sonrasında kızarıklık oluştu ,kaşınma biraz geçti.Poponun arasını da yapıyorlar . Epey azaldılar ki benim baya yoğun ve kalın kıllarım vardı :) .
2 ay sonra 2.seansa gittim , gitmez olaydım.Yaptırdım ama bu sefer çok acıdı , emla krem de sürmemiştim. (Emla krem: Lokal olarak bölgeyi uyuşturuyor,işe yarıyor)
Seanstan bi kaç gün sonra popomun arası çoğunlukla ve popadan ön tarafa vagina yönüne doğru yanlarda kocaman kocaman sayısını anlatamam içleri sarı iltihaplı ,sivilceden de büyük şeyler çıktı hemen merkezi aradım , bi iki krem ismi verdiler.Baktım geçmiyor dayanılmaz bir şey yürüyemiyorum falan .Merkezin cildiye doktoru varmış,gittim gösterdim adam gözlerine inanamadı gerçekten dediğiniz kadar varmış dedi.İki tane kortizonlu merhem ve ağızdan bi tbl ilaç verdi.Allahtan çabuk toparladım.4-5 günü buldu yine . Doktora sordum neden olmuştur diye ? Acaba dedim mikrop mu kaptım. Doktor kendi merkezine laf söyletip evet mikrop kapmışsınız dermi hiç. Bazı ciltler kıl kökü iltihapı gibi yan etkiler gösterebilirmiş . Bi de regl döneminiz yakınsa bi kaç gün varsa regl olmaya , bünyeniz bu tür reaksiyonlar gösterebilirmiş gibi bir açıklama yaptı . Valla ben böyle kötü bi deneyim yaşadıktan sonra tövbe ettim .Genitala gitmeyi.Artık ağda yaptırıyorum.Ama haklarını yiyemem iki seans gitmeme rağmen gerçekten gözle görülür bi fark olduğu kesin diyebilirim .En so olarak şunu demek isterim ben bu yan etkileri yaşamış olabilirim aynı durum sizlerin başına gelecek diye bir kaide yok .Ama 2 kere düşünün derim.Gittiğiniz yer ne kadar modern ve profesyonelde olsa başınıza gelmeyecek demek değildir. Saygılarımla:çok üzgünüm:

Canım geçmiş olsun. Dikkat etmek gerek...

ben yaptırıyorum...genitale yaptırmaktan çekinmiyorsan kalça kısmından niye utanıyorsun anlamış diilim bana biraz garip geldi...

arkadaslar özür dilerim burası paylasım alanı değil ama mecburen buraya yazmak zorunda kaldım kımse cvp vermedıgı ıcın...arkdslar rio tarayıcı lazer aletını alan varmı kımseden cvp gelmıyo kısa zamanda almak ıstıyorumda lütfen alan varsa brıı yardımcı olursa cok sevınırım:KK43:((

ben bugün ilk kez denedim koltuk altı ve genital bölge lazeri önce kılları kısaltıyorlar sonra bi jel sürüyorlar ve sıra lazere gelince ilk önce ay oy diyorsunuz ama ben aklıma sadece kılsız zamanları getirdim dayan geçecek diye sonra bi baktım genital bölge tahminimden de kısa sürdü benim ağrı eşiğim düşüktür ama dayandım valla ağlamadann 15 gün sonra yeniden yapacaklar sonra ayda 1 olacakmış bakalım kaç seansata geçecek ,gelişmelerden haberdar ederim kızlar..

slm , yaa belkide yanılıyorumdur ama bende yaptırıyorum , koltuk altım dha önce baslamistim bitti , genital de 2.seans yaptirdim ve cidden gözle görünür bir azalma oldu ..senin yazına diyeceğim şu , bu jel sürülüp yapılanlar epilasyon oluyormuş, lazerli epilasyon olmuyormuşş.. ve pek fazla sonuç alan da olmamis ..benim yengem yapıyor lazeri güzellik salonunda o söylemişti .. eğer dikkat etmediysen birdahaki gitmende cihazın adına bak ve bir araştır derim.. paran boşa gitmez en azından .. çünkü ben yengemin calistiği güzellik salonuna gitmeden önce gittiğim yerdede aynı şeyi söylemişlerdi bana ve o uygulama orda da yoktu .. ve koltuk altım 4 seansta bitti..

gerçekten kötü bi durum.benim kollarımda çok kıl var.kökleri çok sert deil.ama lazer belli zaman sonra tekrar çıkarabiliyomuş kılları özellıkle doğumdan sonra yenileyebiliyomuş.ve ben emin olup yaptıramıyorum.diğer yerleri bi şekilde hallediyorum fakat koluma bi çözüm bulmak istiyorum.koluyla ilgili bişeyler yapan varsa yazabilirmi lütfrn

bende popo ustu ve kalcayı yaptırıyorum(butun popo) 2. seansımı yaptırdım sımdılık bır sorun gozukmuyor bakalım nasıl sonuclanacak:1closedeyes:
nerede yaptırıosn canım acıormu kaça yapıolar

X