Göz Makyajı Kalarm iin yardm (Resimli)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

nilly.nill

GoNCa
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2009
145
0
arkadaşlar benim kaşlarım çok düşük:KK43:.. kuaföre aldırsam bi şekilverip kaşımın düşüklüğünü giderebilir mi sizce?? yardım edin lütfen:KK43:

bunlarda kaşlarımın resimleri :KK43:

:çok üzgünüm:

bence kuaforluk is degil bu. iki parmaginla kaslarinin asagi bakan yerlerini yukari dogru kaldirarak 20 saniye kadar beklet. bu hareketi sIk sIk yaparsan kalici cozume ulasabilirsin.

bence arkadasa katılıyorum bende hep ole yaptım benım kaslarda senınkı gıbıydı bırde aldırdım of sımdı sevıyorum yay kaslarımı

Kaslarini bilincli birilerine aldirmalisin bence. Kaslarin incelecektir mutlaka, bunun ucun da kas dövmesi tavsiye ederim.

Yani kaslarinin alt kismindan alinip, üst kismina da dövme.

çok sıkılıp bu yöntemlerle uğraşmak istemezsende kaşlarının bir kısmını alıp istediğin şekilde yüzüne uygun dövme kaş yapıyolar biliyosun dimi?

kaşların hiç alınmamış sanırım..kendin alamıyorsan kuaföre gideceksin..kayseride bildiğim iyi bi kuaför varr aslında istediğin şekli veriyo yerini tarif etsem bulabilir misin acaba..bir de burda yer tarif etmek oluyomu ki? ayrıca aldırıken kuaföre alttan al diyeceksin üstten almayacak fazla belki bir sıra alabilir ama alttan alınacak ve üste kalkmış olacak kaş böylece..

canım bak böle ellerini alnına koy kaşlarını kaldır yukarı doğru 10 a kadar yavaşça sayarak yavaşça nefes al değişmi fark ediceksn sonucu yazmayı unutma opuyorumnanaktan

bence kuaforluk is degil bu. iki parmaginla kaslarinin asagi bakan yerlerini yukari dogru kaldirarak 20 saniye kadar beklet. bu hareketi sIk sIk yaparsan kalici cozume ulasabilirsin.

evt kesınlıkle bu dediğini alşkanlık haline getr. bnm bi kaşım diğernden daha asağıdaydı ..smdi 2 side aynı ..faydası ck oluyo.

arkadasim kesinlikle dovme tavsiye etmiyorum benim cevremdeki insanlar yaptirdi hic kas kalmadi onlarda kasi tamamen dokuyor yasinda genc hep dovme yaptirmak zorunda kalirsin acisida cabasi

kaşların hiç alınmamış sanırım..kendin alamıyorsan kuaföre gideceksin..kayseride bildiğim iyi bi kuaför varr aslında istediğin şekli veriyo yerini tarif etsem bulabilir misin acaba..bir de burda yer tarif etmek oluyomu ki? ayrıca aldırıken kuaföre alttan al diyeceksin üstten almayacak fazla belki bir sıra alabilir ama alttan alınacak ve üste kalkmış olacak kaş böylece..
tafir edebilirsin iyi bi kuaför bende arıyorum

evet arkadaşların önerdiği kaş egzersizini mutlaka gün içinde aklına geldikçe yap..
kaşını da bir kuaförde aldır,tabiki incelecektir ama sorun etme..
o görüntü sana yetmezse cok doğal duran kas kalemleri var kaşının bitim kısmının üstüne ince bir şerit çizerek kaşlarını daha yukarıda göstermen mümkün.. ha o da mı olmadı ozaman dövmeye başvur,yani son tercih olsun.
sıkma canını gördüğün gibi kuaförler,egzersizler,kaş kalemleri,dövmeler,herşeye bir çare varyerimseniben

kuaförün kaşlarının baslangıç kısmını mümkün oldugu kadar yukardan,bitiş kısmını da mümkün oldugu kadar aşşağıdan alması gerekir ki kaşın ucları aşşağıya doğru bakmasın..sonra da bir kas kalemiyle bitiş kısmını üstten belirginleştiricen.aslında basit bişey.ve bu dediğim şekilde alınırsa sende gözlerine inanamazsın a.s

X