Güneş Kremleri Kakao yağı nerde satılır ve fiyatı ne kızlar???

Güneş kremleri, bronzlaşma
canım bende kakao yağını kullanıyorum bronzlaşmak için kapalı çarşıdan alıyoruz .

Aktarlara bak canım kesin vardır hemde 2 çeşit oluyor. Sıvı olan şişede 50 ml, fiyatı 5 tl . Birde katı olanı var o da 60 gr 7 tl idi. katı olanı daha iyi , daha rahat sürülüyo..

Her aktarda bulunur.Bronzlaşmak için kullancaksan havuç yağıyla karıştırıp sür şahane oluyor

Kızlar bugun kakao yağı kullandım inanmayacaksınız ama yüzüm vücüdum beyonce gibi tam latin ateşi oldum.Şok geçirdim üstünede biraz koruyucu faktörlü krem sürdüm her ihtimale karşı soyulmayim diye.Şimdilik çok güzel. Tek korkum umarım geçici renk değildir. Kışa kadar idare eder beni

kızlar ben kakao yagını hamileliğimde 9 ay boyunca hergün düzenli olarak başka br kaç karışımla göbeğime sürdüm beyaz tenliyimdir normalde şiş göbeğimle pek bişey farketmiyordum ama doğum yaptktan sonra eve geldim bir baktım
göbeğim kapkara allah lallah bacaklarım popom aynı göbeğim kararmış sonradan çözdüm kakao yagı yapmış .hemen gecmedi o bronz göründü yaklaşık bir 3 ay devam etti .

yazın kullanıyorum hem doğal hem sağlıklı aktardan alıyorum kakao yağı havuç yağı ve bebe yağı bu 3 lü süper doğal bir bronzluk sağlıyor ve kalıcı oluyor çok beyaz tenliler şikayetçiyse bunu 2 sene deneyip tenlerinin rengini kırmaları mümkün

bayanlar ben esmer bi bayanim kakao yagi ben selulit lerim icin denemek istriyordum hamileyim ve selulit cogalma gibi bi sikintim var
bi önlem almak istiyorum cok mu brozlastiriyor selulitden oliyim diye bide kap kara olmiyim ztn esmerim

ben heryaz kakao yağı havuç yağı ve birazda zeytin yağı kullanırım ama şöyle anlatayım yalnış anlaşılmasın tatile gidnce önce 2 gün 40 faktörle yada 30 faktörle korunurum(gittiğim yere bağlı mesela bu sen antalyaya gideceğim orda 40 faktörle korunurum )sonraki günler kakao yağı havuç yağı ve birazda zeyin yağını karıştırır sürerim hem süper brozlaşıyorum hemde bronzluğum tüm kış kalır üstelik ben beyaz tenli bir insanım ama denizdengeldikten sonra güneş sonrası nemlendireci kullanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…