kahverengi yerleşme kanaması....

cancanek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2011
155
4
slm kızlar benim adetime daha 8 gün var yani agustos 16sı gibi. 2gündür kahverengi akıntı geliyor ve bi sağ yumurtalığım bi sol yumurtalığım ağrıyo ara ara ilişki üzerinden 12gün sonra başladı bu akıntı acaba yerleşme kanaması olabilir mi? of bu sefer ümit etmek istemiyorum böyle yaşayanlar oldu mu?

aynısı bnm başıma geldi cnm adete 10 gün kala ilişkiden 7,8 gün sonra kahverengi akıntı geldi 2 gün daha sonra bunu azar azar kana bıraktı hala ne olduğunu anlayamadım adet tarihini bekledim oda bugündü hala adet olmadım bi kaç gün daha gecikirse test yapmayı düşünüyorum umarım ikimizde hamişizdir :)

slm kızlar benimde adetime 7 gün varken kahverengi leke geldi 2 3 gün devam etti böyle bu ay hamilelik beklediğimden eczaneye gittim danıştım oradaki bayan hamile olabilirsin dedi test için erken idrara geçmemiş olabilir dedi ama sen istersen yap çıkmazsa 3 gün sonra falan tekrar yap dedi testi yaptım sonuç negatif ve bu arada lekelenme neredeyse bitti artık gelmior 3.gün kesildi acaba regl mi oldum diyorum anlayamadım ama regl olduğumda 1. gün leke gelir 2. gün sökülürdüm ve yoğun bi şekilde 7 gün devam ederdi ilk defa böyle oluyor ya meraktan çıldırıcam inş hamileyimdir 2 gün sonra tekrar gebelik testi yapıcam inş sonuç istediğim gibi olur bu şekilde beklemek çok zorr:KK43::18:

slm kızlar benimde adetime 7 gün varken kahverengi leke geldi 2 3 gün devam etti böyle bu ay hamilelik beklediğimden eczaneye gittim danıştım oradaki bayan hamile olabilirsin dedi test için erken idrara geçmemiş olabilir dedi ama sen istersen yap çıkmazsa 3 gün sonra falan tekrar yap dedi testi yaptım sonuç negatif ve bu arada lekelenme neredeyse bitti artık gelmior 3.gün kesildi acaba regl mi oldum diyorum anlayamadım ama regl olduğumda 1. gün leke gelir 2. gün sökülürdüm ve yoğun bi şekilde 7 gün devam ederdi ilk defa böyle oluyor ya meraktan çıldırıcam inş hamileyimdir 2 gün sonra tekrar gebelik testi yapıcam inş sonuç istediğim gibi olur bu şekilde beklemek çok zorr:KK43::18:

inşallah hamilesindir canım tabi bende... benim lekelenmem de 1,5 gün filan oldu sonrasında da zaten normal akıntı başladı bu sefer korkuyorum kan testi yaptıramıyorum hayırlısı bakalım...

inş canım ya ben dayanamıorum ve şimdi gidip bir test daha alıcam bilmiyorum yine erken aslında ama belki çıkar çıkmazsa bi 3 gün daha beklicem sonra bir test daha hayırlısı cnm inşallah yaa bu arada benimde tamamen kesildi sökülmeden bitti henüz reglde olmadım ilk defa böyle oluyorum o yüzden çok umutluyum annem diyor biraz sabret daha çok erken niye bu kadar kaptırdın kendini üzüleceksin sonra diyor ama napim bekleyemiyorum işte bu sefer farklı göğüslerimde hassasiyet ve sızıda var öle bi his var içimde inşallah beklediğimiz gibi olur sonuçlar kızlar hadi hayırlısı

cnm benim test yapmama gerek kalmadı regl oldum malesef bugün tamamen söküldüm bendeki yerleşme kanaması falan değilmiş anlayacağınız yapacak bişey yok hayırlısı artık. inşallah sen hamilesindir ne yaptın test falan?

cnm benim test yapmama gerek kalmadı regl oldum malesef bugün tamamen söküldüm bendeki yerleşme kanaması falan değilmiş anlayacağınız yapacak bişey yok hayırlısı artık. inşallah sen hamilesindir ne yaptın test falan?

bende hala tık yok gecikmenin ikinci günü test yaptım ama negatif çıktı topiklerin bazı yazdıklarına göre beta hcg idrara daha düşmemiş yani erken bi gebelik yada geç döllenme olabilirmiş bugün 5. gecikme günü test yapamıyorum gene negatif çıkar diye pazartesiye kadar beklemeyi düşünüyorum . Cancanek ne yaptı peki o bişee yazmamış test yaptımı acaba ?

ßu ay herKesin adetinde bi değişikLik oLdu Ramazan ya oruçLar vücut dengeMizi değiştirio ondandır..
ßi de havaLar birden serinLedi hava değişikLiği de etkiLemiştir vs..vs...

bende hala tık yok gecikmenin ikinci günü test yaptım ama negatif çıktı topiklerin bazı yazdıklarına göre beta hcg idrara daha düşmemiş yani erken bi gebelik yada geç döllenme olabilirmiş bugün 5. gecikme günü test yapamıyorum gene negatif çıkar diye pazartesiye kadar beklemeyi düşünüyorum . Cancanek ne yaptı peki o bişee yazmamış test yaptımı acaba ?

slm canım ben henüz kan testi yaptıramadım ama bugün idrar testi yaptım çoook hafif kıl gibi ikinci çizgi vardı farklı bi marka yaptım onda çıkmadı diğerini arkadaşda gördü bakalım gece sahura kalkınca yapıcam inşallah vardır allah herkese hayırlısını versin testi yaparsam yazarım gene....

kızlar ben yerleşme kanaması değilmiş bugün tamamen regl oldum demiştim ya bugün şüphelerimden dolayı ve 10. gün bugün hala bitmemesinden endişelenip dr gittim ve düşük yapmışım kızlar haberim bile yok dr ilk lekelendiğinde gelmen gerekirdi dedi belkide önlenebilecekti çok üzgünüm 1 buçuk senedir bekliorum hamile kalmışım düşük yapıorum haberim bile yok hiç böyle bi ihtimal aklıma gelmedi kızlar sizler sakın ihmal etmeyin dr gidin gerçeği ondan öğrenin reglmi gebelikmi yoksa bi hastalıkmı dr dan öğrenin sonra benim gibi iş işten geçmiş olmasın aklıma gelmeyen başıma geldi:KK43:

kızlar ben yerleşme kanaması değilmiş bugün tamamen regl oldum demiştim ya bugün şüphelerimden dolayı ve 10. gün bugün hala bitmemesinden endişelenip dr gittim ve düşük yapmışım kızlar haberim bile yok dr ilk lekelendiğinde gelmen gerekirdi dedi belkide önlenebilecekti çok üzgünüm 1 buçuk senedir bekliorum hamile kalmışım düşük yapıorum haberim bile yok hiç böyle bi ihtimal aklıma gelmedi kızlar sizler sakın ihmal etmeyin dr gidin gerçeği ondan öğrenin reglmi gebelikmi yoksa bi hastalıkmı dr dan öğrenin sonra benim gibi iş işten geçmiş olmasın aklıma gelmeyen başıma geldi:KK43:

arkadaşım aynı şeyi bende yaşadım o yüzden ben tüm arkadaşlarımı uyarıyorum sizlerde uyarın benimde regli tarihimden bir gün önce çok az kahverengi leke gelmişti ama ben kan testlerini yaptırmıştım eczanelerden aldığım gebelik testinde çıkmadı ama kanda çıktı 2 gün sonra tekrar yaptık sonuç olması gerekenin altında çıktı zaten 2 güm sonra da bebeğimi kaybettim sonrasında internette araştırdığım kadarıyla kahverengi lekelenme düşük belirtiside olabiliyormuş o yüzden kimse ihmal etmesin kimsenin canı yanmasın sana da geçmiş olsun rabbim hayırlısını tekrar nasip etsin.

geçmiş olsun canım ya üzüldüm ama sen keşke diye pişmanlık yaşama. allah böyle yazmış hayır bildiğinde şer;şer bildiğinde hayır vardır unutma bu mübarek ayda rabbim inşallah dualarını kabul eder. bak benim bugün adet günüm hani dedim ya adetten 9 gün önce iki gün kahverengi akıntı yaşadım diye bakalım bugün olacak mı hayırlısı tüm isteyenlere allahım versin hoşçakal......

slm benim bugün adet günüm şu an yok seninki ne alemde acaba adet olacak mıyım eğer adet olursam acaba 10 gün önce yaşadığım kahverengi lekelenme neydi off neyse hayırlısı bakalım?

bu arada olacak mışım gibi bi his var hay allahım neye dua edeceğimizi de bilmiyorum rabbim hayırlısı....

bendede aynı durum war kızlar,adet günümde kahverengi lekelenme olmuştu dokuz gun oldu hala adet olmadım,lekeler zaman zaman dewam ediyor,kan testi yaptırdım yarın alacağım sonucunu ama bu belirsizlik gercekten kötü

X