Kahverengi lekelenme...

arkadaslar benimde hep rengli dönemimde oluyo ama doktoruma söylediğimde resmen benle dalga geçti alakası yok dedi artık vücut saymaz öyle rengli dönemin falan kalmadı dedi sadece tesadüf dedi bakalım 2 kere o günlerde oldu bu ay 10unda gebe olmasam adet olmam lazım ne olcak gene gelirse doktoruma söyliycem gene oldu aynı gün 3üde tesadüf olamaz diye dimi haksızmıyım arkadaslar

progestan kullanan arkadaslar, benim de kesem yuvarlak degil, duzensiz. TR deki doktorum progestan kullan zararini gormezsin demisti. 4*1 vajinadan. Bana biri anlatabilir mi bu agizdan alinanla vajinadan alinanlar arasinda fark var mi? yoksa bu seyleri nasil ve ne zaman yerlestiriyorsunuz? heralde gece yatmadan once yerlestirilir. ama bu agizdan ve vajinadan alinan farkli mi?

arkadaslar benimde hep rengli dönemimde oluyo ama doktoruma söylediğimde resmen benle dalga geçti alakası yok dedi artık vücut saymaz öyle rengli dönemin falan kalmadı dedi sadece tesadüf dedi bakalım 2 kere o günlerde oldu bu ay 10unda gebe olmasam adet olmam lazım ne olcak gene gelirse doktoruma söyliycem gene oldu aynı gün 3üde tesadüf olamaz diye dimi haksızmıyım arkadaslar

Benisec benimde her ay regl dönemimde oluyor.Dr uma sordum 9 ay regl olup doğuma giren varmış.aynı olayı yaşayan bi sürü arkadaşım vr ve dr ları aynısını söylüyor...

Benisec benimde her ay regl dönemimde oluyor.Dr uma sordum 9 ay regl olup doğuma giren varmış.aynı olayı yaşayan bi sürü arkadaşım vr ve dr ları aynısını söylüyor...

aaaaa benim doktorum neden güldü bana o zaman öyle bişey olamaz dedi demek o öyle biliyo sende lekelenme tarzındamı oluyo kırmızya falan dönüyomu hiç benim 8. ve 12. haftamda oldu ilki kırmızıya dönmüşdü ve uzun sürdü ikincisi genelde lekelenme gibiydi öyle akışlan olmamışdı seninki nasıl oldu?fisfisfis

Efsane dr a gittim.Progestan verdi ve istirahat.Bir kaç saat önce çok moralim bozuldu pıhtı geldi ve hemen dr umu aradım.Bende kalp atışı dinleme cihazı var.Hemen dinle ve yat sürekli ,kırmızı kan olusa hemen ara dedi allahıma şükür kalp atışı normal.Ama bende çok endişeleniyorum.Dua etmekten başka yapacak bişeyimiz yok tanrı meleklerimize dünyaya gelmeyi nasip ettiyse dünyaya gelecektir.Seninle aynı haftadayız ve aynı sorunları yaşıyoruz irtibatta kalalım :) senin içinde uygunsa...

kity79 kaydettim seni msn ye ordan grüşelim canım

aaaaa benim doktorum neden güldü bana o zaman öyle bişey olamaz dedi demek o öyle biliyo sende lekelenme tarzındamı oluyo kırmızya falan dönüyomu hiç benim 8. ve 12. haftamda oldu ilki kırmızıya dönmüşdü ve uzun sürdü ikincisi genelde lekelenme gibiydi öyle akışlan olmamışdı seninki nasıl oldu?fisfisfis

benisec benimde ilki kırmızıydı şimdi kahve telvesi gibi benimde 8. haftada oldu bide şimdi :KK43:

Canım benim de geçen cumartesi lekelenmem oldu..Sonra eşimle hesapladık tam adet günüme denk gelen günlermiş..Şimdi günde 150 ml progesteron iğnesi ve bir de vajinal jel kullanıyorum..Lekelenmem geçti..Doktorumun dediğine göre bazı hamileliklerde ilk aylarda adet günlerinde bu tarz lekelenmeler olabilirmiş..İnşallah herşey yolunda gider..:1hug::nazar:

Doktorun kendisine gülsün..Yeterli tecrubeye sahip değil demek ki..Bu kadar kişinin adet günlerinde lekelenme yaşaması tesadüf olamaz...:dilcikar:

Canım benim de geçen cumartesi lekelenmem oldu..Sonra eşimle hesapladık tam adet günüme denk gelen günlermiş..Şimdi günde 150 ml progesteron iğnesi ve bir de vajinal jel kullanıyorum..Lekelenmem geçti..Doktorumun dediğine göre bazı hamileliklerde ilk aylarda adet günlerinde bu tarz lekelenmeler olabilirmiş..İnşallah herşey yolunda gider..:1hug::nazar:

Doktorun kendisine gülsün..Yeterli tecrubeye sahip değil demek ki..Bu kadar kişinin adet günlerinde lekelenme yaşaması tesadüf olamaz...:dilcikar:

dimi ya sorma kadın baya yaşlı beni ve eşimi çocuk yerine koyuyo zaten ama işde işini iyi yapıyo ondan değiştiremiyorumda çünkü bebegim bu kadının tedavisiyle oldu 1 yıl sonra ondan inş herşey yoluna girer mesela benim gene adet olmam lazım yarın bugun biraz adet olacakmışım gibi agrım var bakalım ne olcak ama 4 aylıgım ben şuan inş olmaz insan korkuyor ya üffsenağlama

X