Kahverengi lekelenme

Coraspin neden lekelenme yapar peki
Kan sulandırıcı sonuçta. Bebek yerleşirken büyürken ufak bi damarı açar o normalde hemen pıhtılaşıp kanama yapmayabilirken kan cıvık olunca kanıyorda kanıyor. Sadece rahim içi değil ki biraz kendinizi zorlayınca rahim boyu vajina içi artık nere olursa ufacık kılcal damar açılıyor lekelenme oluyor. Ben kusarken zorlanınca burnum kanar yüzümde morluklar olur haftalarca geçmez. En son lekelenmeden önceki gün reflü yüzünden nefes boruma asit kaçtı çok şiddetli öksürdüm ertesi gün lekelenme oldu. Kan cıvıtıcı fazla geliyor bana fark ediyorum ama bebek için daha iyi diye doktorum bırakmamı istemiyor ben de bırakmıyorum

3 aya kadar lekelenme bebegin büyüdüğünü gosteriyor o zaman değil mi rahmi genisletiyor

3 aya kadar lekelenme bebegin büyüdüğünü gosteriyor o zaman değil mi rahmi genisletiyor
25 hafta bitti 26dayım hala ara ara oluyor hiçbir sebepte bulunamadı. Dediğim gibi zorlayınca bile oluyor hassas bölgeler zaten bebek pelvik bölgeye ağırlık yapıyor azıcık zorlayınca kanama oluyor. Eğer lekelenmeniz varsa doktorunuza güzelce muayene olduktan sonra hatta tercihen bir de perinatolojiye gittikten sonra sorun yok deniyorsa takmayın. Ben ilk başlarda düşükten sonra erken doğumdan çok korktum hala da korkuyorum ama hiçbir sebep bulunamadı forumda çok araştırdım benim gibi olup doğuran biiiir sürü kişi var özellikle tüp Bebek yaptıranlarda çok çok fazla artık ilaçlardan mı nedir bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…