Kahverengi lekelenme ???

Tüp bebek 4+2 hamileyim kızlar . Kahverengi lekelenme başladı bugün . Başına gelen oldu mu böyle ? Progestan fitil ve iğnesini kullanıyorum
Ben 6+0 da yaşadım damla seklinde. Devam eden bir kanama değilse yerleşme kanamasıdır. Zaten progestan kullanıyormuşsun keser o kanamayı. Sağlıkla ilerlesin kese ve kalp atışını da duyarsın umarım

Ben 6+0 da yaşadım damla seklinde. Devam eden bir kanama değilse yerleşme kanamasıdır. Zaten progestan kullanıyormuşsun keser o kanamayı. Sağlıkla ilerlesin kese ve kalp atışını da duyarsın umarım
Kan değilde kahverengi leke. İnşallaha kan rengine dönmez
Sağollll inşallah duyarım . Siz ne zaman gördünüz kese ve kalp atışını

Ben ikisini de vajinal muayene gördüm. 5+4te kese, 6+4de kalp atışını duydum. Karından baktircaksan 7-8 gibi git yoksa öncesine duyamazsin
Benim doktorumda ilk gebeliğimde vajinal baktı . Onun kalbi durmuştu duyamadım . Biraz ondan endişe ediyorum . Kan verdim 4965,03 çıkmış . Kese için ben de o dönemlerde gideyim

Benim doktorumda ilk gebeliğimde vajinal baktı . Onun kalbi durmuştu duyamadım . Biraz ondan endişe ediyorum . Kan verdim 4965,03 çıkmış . Kese için ben de o dönemlerde gideyim
Aynen erken gitme, olumsuz bir şey duyarsan etkilenirsin. Tabi insan her şey yolunda mi bilmek istiyor ama beklemekten başka çare yok. Hayırlı olsun canım sağlıkla gelsin

Tüp bebek 4+2 hamileyim kızlar . Kahverengi lekelenme başladı bugün . Başına gelen oldu mu böyle ? Progestan fitil ve iğnesini kullanıyorum
benimde bu haftalarda oldu hatta baya kırmızı ve pıhtı da görmüştüm çok şükür 1 gün sürdü geçti içinizi ferah tutun oluyormuş böyle. ama benimki kırmızı olunca doktorum pruloton ım ilaç vurdurdu.

Çok şükür geçmiş çok sevindim. Pruloton benim de evde duruyor aslında diyorum acaba kullansam mı ? Kahverengi akıntım geçti ama sabah çok vardı . Ben kendimi çok sıkıyorum gece ve sabah uykumda . Size oluyor mu ?

bence çok fazla lekelenmeniz olursa vurun. kahverengi leke gebeliğiniz çoğu döneminde zararsız araştırdığım kadarıyla. kırmızıya dönük olursa sıkıntı o zaman vurmak gerekiyor. kendimi kanama olmadan önce hiç sıkmıyordum çok rahattım kanamamı bi sabah uyandığımda farkettim. şuan tekrar aynı şeyi yaşama korkusuyla uyuyorum sıkıyorum sanırım. aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum Allah kimseye yaşatmasın zor bir durum psikolojik olarakta. ama rahat olmaya çalışmakta fayda var. uyumadan önce meryem suresi ve yusuf suresi açıyorum dinleyerek uyuyorum rahat uyuyorum. tavsiye ederim..

Benim 10. Haftaya kadar devam etti bazen kırmızıya döndü geçenlerde 17. Haftada yine oldu ama hiçbiri bebekle alakalı değildi çok şükür kan sulandırıcılar fazla geliyor olabilir diye düşündük doktorumla ama kan sulandırıcı bebek için çok önemli o yüzden de bırakmadık

çok doğru söyledinn Meryem suresi Yusuf suresini gün içinde evde açıyordum ben de kalbimden vesvese gitsin diye . Umarım sağlıkla güzellikle ilerler gebelikleirmiz

çok doğru söyledinn Meryem suresi Yusuf suresini gün içinde evde açıyordum ben de kalbimden vesvese gitsin diye . Umarım sağlıkla güzellikle ilerler gebelikleirmiz
inşallah hepimiz sağlıcakla alırız kucağımıza çektiğim zikirleri de atayım sana şifa olsun bebişlerimize
el rakip - kolaylaştırır

el musavvir - el yüzü huyu güzel olsun diye

el mübdi - korkuyu alır

abese suresi 20. ayet : euzu besmele sümmesebile yesserah (sonra ona yolu kolaylaştırdık)

Kaydettim canım Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…