Kahverengi leke Hamilelik belirtisimi?

daya25

BİZİ BİZE BIRAKMA RABBİM
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
644
7
Hamileliğinin başında kahverengi lekelenme yaşayan arkadaşlar bilgi verebilir mi? Adetime 2 gün kaldı normalde günü gününe adet olurum bugün iccamasirimdda kahve lekelenme vardı azcık. Önceki hamilelgimde lekelenmem olmamıştı sanırım adet olcam ama merak ediyorum aranızda lekelenmesi olupte hamile kalan varmı?bende hamile kalmıs olabilirmiyim sanmıyorum ama bir umut işte dayanamadım gebelık testı aldım cıkmadı yani adetim yakındı belım kasıklarım agrıyo zaten

bende aynı durumdayım adet gününde 2gün kahverengi lekenme yaşadım 1 hafta geçti hala adet olmadım 3-4 gün önce test yaptım negatif çıktı belki yarında yapabilirim

adetim 3 gün önce bitti bugün açık mı açık kahve bir akıntım var..neyin nesidir anlamadım. yarın doktora görüneceğim..

adetim 3 gün önce bitti bugün açık mı açık kahve bir akıntım var..neyin nesidir anlamadım. yarın doktora görüneceğim..

bazen içerden kalıntılar atılabiliyormuş arkadaşım yine de git tabii dra. benim de adete 3 gün kala yani dün kahvemsi bi leke oldu. bu gün bişey yok. kasıklarım da ağrıyor hafiften. başladım yine yerleşme lekesini araştırmaya. sabah da test yaptım çok sonra çıktı ikinci çizgi. bakalım hayrlısı.

yani hamılelıkle alakalı degildir ya umarım kist felan cıkmaz birde kistle ugrasmam

yani hamılelıkle alakalı degildir ya umarım kist felan cıkmaz birde kistle ugrasmam

yok hemen olumsuz düşünme canım değildir inşaAllah. bende pko var o yüzden adet başlamadan ve bitiminde o lekeler oluyor. bir enfeksiyon olunca üşütünce de olabiliyor. umarım seninki bu tarz bir problemden kaynaklanmıyordur. sen git kontrolünü yaptır yine de. ama stres yapma, hormonlar etkilenince dönemlerimiz de alt üst oluyor biliyorsun

hiç sorma ya. benimki ilişkiden sonra oldu o yüzden bende yerleşme kanamasına taktım ama alıştım artık herşeyi olumsuza yoruyorum..

hiç sorma ya. benimki ilişkiden sonra oldu o yüzden bende yerleşme kanamasına taktım ama alıştım artık herşeyi olumsuza yoruyorum..

olumsuz düşünme canım. ben de adet olurum diye düşünüyorum ama şimdilik bişey yok şükür. bakalım bir de günüm yarın ben yanlış hesaplamışım. çok heyecanlıyım. olursa da olmazsa da hamd etmeliyiz. inşaAllah olacak bir gün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…