Göz Makyajı Kahverengi gözler icin hangi far ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ela1998

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
249
1
Evet arkadaslar Kahverengi Göz icin hangi far uygun bir renk sizce ?

yani şimdi sana kahve dicem ama sennn aaaaaaaaaa olucaksın çnkü kahverengi anneanne babanne rengi olarak bilinir halbuki doğru kullanılınca sütlük kahve tonlarındaki far üzerine acı kahve bir gölge uygulansa göz altınada su yeşili yada turkuaz mavii kalem süper şeyler oluyo

Bir tek göz rengine bakarak bir sey söyleyemem. Ten rengin ve sac rengin de önemli..

Ister göz ister dudak ne makyaji yaparsan yap teninin rengine ve alt tonuna dikkat et. Sagdaki renkler uygun senin icin. Soldakiler ise soguk alt tonlu yani pembe tenlere uygun.

Son düzenleme:
Beyaz farı tek geçerim.. Fondöteni sürdükten sonra göz üstüne ve altına az olmakla birlikte sürüyorum üstüne eyeliner rimel sürünce çok doğal ve hoş duruyor. Tabi en önemlisi benim için doğal durması :)

Beyaz farı tek geçerim.. Fondöteni sürdükten sonra göz üstüne ve altına az olmakla birlikte sürüyorum üstüne eyeliner rimel sürünce çok doğal ve hoş duruyor. Tabi en önemlisi benim için doğal durması :)

bende senin gibi kahverengi saçlı ve kahve gözlüyüm vede buğday tenliyim,ben kendimeen çok altınsarısı üstüne kahve gölgelendirme,gri ve siyah yakıştırıyorum,eğer renkli kullanıma açık birisiysen(ben değilim)mor ve yeşilde çok yakışıyor.

çoğu yerde okuduğum, kahverengi gözleri ortaya çıkarmak için zıt renk olan mavi kullanılmalıymış. ama ben pek sevmem

yasin daha 14 bu yasta,far filan sürmeni tavsiye etmem

en fazla bir göz kalemi,bilemedin rimel,birde parlatici yeterli senin icin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…