Göz Makyajı kahverengi eyeliner

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gncaesen

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2014
56
3
kızlar kahverengi eyeliner almak istiyorum fakat yakışıp yakışmamasından korkuyorum koyu kestane saçlı beyaz tenli ela gözlü biriyim sizce ne yapayım :KK39:

Ben likitin ve rimelin hep siyah hatta koyu siyah olmasından yanayım. Diğerleri sönük gibi geliyor bana. Yakışır mı diyorsan yakışır elbette :KK17:

Bende arkidişe katılıyorum :21: eyeliner daha dogrusu göz makyajında siyah seviyorum ama belkide sana yakısır denemelisin :KK37:

[MENTION][/MENTION]
kızlar kahverengi eyeliner almak istiyorum fakat yakışıp yakışmamasından korkuyorum koyu kestane saçlı beyaz tenli ela gözlü biriyim sizce ne yapayım :KK39:

bence size yakisir. ben cok seviyorum ama bana yakismiyor maalesef

Bende var canim.hic yakistiramiorum kendime.gözlerim ela.bilmemki alsanmi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

almayacağım ya vazgeçtim:KK14:

Yani .s bi ara sürup resmini de cekeyim istersen ama lacivert mor filan daha i olablr.kahveden memnun kalmadim.3 yildir duruo kurumadida.

Son düzenleme:
Ben likitin ve rimelin hep siyah hatta koyu siyah olmasından yanayım. Diğerleri sönük gibi geliyor bana. Yakışır mı diyorsan yakışır elbette :KK17:

Bende arkidişe katılıyorum :21: eyeliner daha dogrusu göz makyajında siyah seviyorum ama belkide sana yakısır denemelisin :KK37:

[MENTION][/MENTION]

bence size yakisir. ben cok seviyorum ama bana yakismiyor maalesef

Bende var canim.hic yakistiramiorum kendime.gözlerim ela.bilmemki alsanmi?

kızlar bir de rimel bakıyorum aklımdakiler rocket ve mıllıon lashes kirpiklerim seyrek ve uzun değil yani belirgin olsun istiyorum ne yapayım sizce

kızlar bir de rimel bakıyorum aklımdakiler rocket ve mıllıon lashes kirpiklerim seyrek ve uzun değil yani belirgin olsun istiyorum ne yapayım sizce

bence bir tane dolgunlastiran bir tane de uzantan al. yani ben üst üste sürüyorum bazen :115:
dediklerin hangi markanin aslinda pek anlamiyorum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
benim de yüzüm cok fena suara:KK50: fondoten ariyorim ama cok pahalilar. eskiden kullandigim loreal vardi
onu bulursam alacam
:126:

bence bir tane dolgunlastiran bir tane de uzantan al. yani ben üst üste sürüyorum bazen :115:
dediklerin hangi markanin aslinda pek anlamiyorum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
benim de yüzüm cok fena suara:KK50: fondoten ariyorim ama cok pahalilar. eskiden kullandigim loreal vardi
onu bulursam alacam
:126:

canım ben affınıtone kullanıyorum çok memnunum bb krem kıvamında olduğu için çok doğal duruyor fiyatıda çok uygun :)

Canım bence maybelline gel eyeliner 02 kahverengi ben 01 olanını kullanıyorum daha iyisini bulana kadar en iyisi bu :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de beyaz tenli ela gözluyum, emin ol hayatımda bana yakışmayan tek şey siyah eyeliner, o kadar sert gösteriyor ki yıllardır koyu kahverengi (espresso bobbi brown i referans gösterebilirim) eyeliner sürüyorum bu rengi bulmak çok zor çünkü bir çok kahverengi eyeliner sönük kalıyor,ama kendimi buna adadım ve buldum emily 103 kalemini uygulayabilirsin hatta çakmakla ucunu yak biraz onbeş saniye bekle tam jel eyeliner olucak,bir de rossmann in eyeliner ı var rival de loop diye o da çok güzel dagilmiyor ve ucuz, maybelline i çok kullandım ama rival de loop daha güzel ben bobbi brown çok merak ediyorum stoklarım bitince deneyebilirim yazarım

Benim gözlerim açık kahve. Kahverengi eyeliner kahve tonlarındaki gözleri ortaya çıkarmak açısından siyah eyelinerdan daha iyi bir seçenek. Ben memnunum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X