Kahverengi akıntı ?????

Benim adetten bir hafta sonra olmuştu canim lekelenmelerim test yaptım cok belirgindi beta degerimde kanda 2900 civariydi fakan dış gebelikmis sizd mutlaka kan verin insallah normal gebeliktie ve guzel haberlerinizi aliriz 🤗
Dün hastaneye gittim acile ultrasonla baktı doktor ve bişey söylemedi sadece folikul 24 dedi ne demek anlamadım da yumurta sanırım hormonlarına baktır dedi ve yolladı o yüzden gebelik olduğunu düşünmüyorum bugün 3. Günüm hala hafif bı şekilde devam ediyor akıntı

Dün hastaneye gittim acile ultrasonla baktı doktor ve bişey söylemedi sadece folikul 24 dedi ne demek anlamadım da yumurta sanırım hormonlarına baktır dedi ve yolladı o yüzden gebelik olduğunu düşünmüyorum bugün 3. Günüm hala hafif bı şekilde devam ediyor akıntı
Hayirlisi neyse o olsun insallah sizin icin

Arkadaşlar adetim 28inde bitti yani o gün yıkandım adet bitisinden 8 gün sonra pembemsi akıntı geldi ve devamı yoktu hemen kesildi ve bugün adet bitiminin 10. Günü bugünde kahverengi akıntım var sizce bunun nedeni nedir yerleşme kanaması mi diye düşündüm ve normalde reglim bittiğinde göğüs hassasiyetim geçerdi ama hala devam ediyor regli bittiği gibi hamile kalamicama göre daha önce hiç böyle bişey yaşayan var mı
Sonuç

Merhaba kızlar bn klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştım bu ay c.igneainin üstünden 17 gün geçti adetim de 3 4 gündür gecikiyor ama az önce kahverengi bı akıntı oldu adet baslamgici mi yafa hamilelik belirtisi mi bilgisi olan yardımcı olabilir mi

X