kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

yeni falım

Eklentiler

• DSC05977.jpg
    DSC05977.jpg
    558,8 KB · Görüntüleme: 97
  • DSC05978.jpg
    DSC05978.jpg
    440,8 KB · Görüntüleme: 101
  • DSC05979.jpg
    DSC05979.jpg
    499,6 KB · Görüntüleme: 106
  • DSC05980.jpg
    DSC05980.jpg
    470 KB · Görüntüleme: 86
  • DSC05981.jpg
    DSC05981.jpg
    577,9 KB · Görüntüleme: 82
  • DSC05982.jpg
    DSC05982.jpg
    519,2 KB · Görüntüleme: 97
  • DSC05983.jpg
    DSC05983.jpg
    715,4 KB · Görüntüleme: 76
  • DSC05984.jpg
    DSC05984.jpg
    706,5 KB · Görüntüleme: 85
  • DSC05985.jpg
    DSC05985.jpg
    669,2 KB · Görüntüleme: 88
  • DSC05986.jpg
    DSC05986.jpg
    652,8 KB · Görüntüleme: 75
bu da devamı

Eklentiler

• DSC05987.jpg
    DSC05987.jpg
    634,7 KB · Görüntüleme: 93
  • DSC05988.jpg
    DSC05988.jpg
    620,9 KB · Görüntüleme: 98
selam arkadaşlar fallaşalım mı falıma bakan arkadaşlara tarot yada katina bakıyorum :KK47:
DSC06197.jpg
DSC06198.jpg
DSC06199.jpg
DSC06200.jpg
DSC06201.jpg
DSC06202.jpg
DSC06201.jpg
DSC06203.jpg
DSC06204.jpg

canım içini karartmışsin. iki kişi bir yola çıkıyorsunuz . karşılıklı ikili konuşma çıkmış.
bir adam var geçmişe doğru bakıyor. sanki geride bıraktığı birini uzaktan takip ediyor gibi. uzun saçlı saçları savrulan bir kadınla karşılıklı konuşmalar var.
horoz gibi bir şey çıkmış. adağın var mıydı. eğer adağın yoksa sabah aydınlığında bir haber alacaksın.
ev gibi bir şey çıkmış. taşınma durumun olabilir. sıra sıra dizilmiş develerin var. parasal kısmetlerin var. aynı yerlerde develere bakan bir kadın duruyor. kafası karışık bu kadının. sanki kıskanarak bakıyor gibi. seni kıskanan biri olabilir dikkatli ol.
saçları dik siyah saçlı bir adam var. kafası çok belirgin çıkmış. sanırım baskın senin üzerinde. onunla karşılıklı konuşmalarınız var.
tabaktada 3 tane büyük balığın var. yalnız bir balık sırtını dönmüş. diğer balıklar birbirine bakıyor. herşey gönlünce olsun.
canım sana zahmet olmazsa katina açar mısın ?

canım içini karartmışsin. iki kişi bir yola çıkıyorsunuz . karşılıklı ikili konuşma çıkmış.
bir adam var geçmişe doğru bakıyor. sanki geride bıraktığı birini uzaktan takip ediyor gibi. uzun saçlı saçları savrulan bir kadınla karşılıklı konuşmalar var.
horoz gibi bir şey çıkmış. adağın var mıydı. eğer adağın yoksa sabah aydınlığında bir haber alacaksın.
ev gibi bir şey çıkmış. taşınma durumun olabilir. sıra sıra dizilmiş develerin var. parasal kısmetlerin var. aynı yerlerde develere bakan bir kadın duruyor. kafası karışık bu kadının. sanki kıskanarak bakıyor gibi. seni kıskanan biri olabilir dikkatli ol.
saçları dik siyah saçlı bir adam var. kafası çok belirgin çıkmış. sanırım baskın senin üzerinde. onunla karşılıklı konuşmalarınız var.
tabaktada 3 tane büyük balığın var. yalnız bir balık sırtını dönmüş. diğer balıklar birbirine bakıyor. herşey gönlünce olsun.
canım sana zahmet olmazsa katina açar mısın ?
canım tarot bakmıştım sana katina bakacak durumda değilim daha sonra bakabilirim . sağol canım yorumuna sağlık:KK60:

canım senin bi ara bi toplulukta yani uzun süre bi toplulukta canın sıkılmıs gibi ama suan seni dinleniyo olarak gördüm calısıyor musun bilmiyorum ama sanki izine cıkmıs gibisin ve biraz kafan rahatlamıs.
Eskilerden biri ile yolun kesisecekv demedi deme canım adında ya T ya da H ikisinede benziyo ve birde Ç ya da C harfi var.Eski sevgilin sanki bu.Ama bu cocuk sanki pek iyi birine benzemiyo ve sana gelmek isterse bos oldugundan pismanlıktan gelmek istiyecek.Seni bu kisi cok uzmus.Senin bi dilegin var gercekten kalben cok istedigin bi dilek sanki olacak gibi zaten olacak ama yaklasmıs olma zamanı.Sen bir dugune gideceksin orada egleneceksin ama cok sasıracagın birsey olacak.Bu eskilerden biri ile orada karsılasacaksın sanki o kisi orada da cıkmıs.Hanede biri hastalanabilir canım.Hanenizde dısardakilerin etkisinde hane icinde biri dıslanacak gibi bi olay olacak sanki bu kisi sensin ve annen seni teselli edecek.Canım bu kadar bana katina bakar mısın?

Canım tabağında mutluluk göz yaşları var. Çok mutlu olacağın bir haber alacaksın. Havalara uçacaksın. Icindeki sıkıntıların bir kısmını atmışsın atıyorsun. Yalnız az bi sıkıntı kalmış. O da çok ufak bişy kendi içinde büyütüyorsun. Esmer bir erkek var sana uzaklardan bakıyor. Sanki gizli gizli takip ediyor seni.
Koç gibi bir şey çıkmış. Ya adagin var ya da koç burcu bir erkek hayatına girecek. Sen ona şaşkınlıkla bakıyorsun.
Iş para ile ilgili küçük kısmetlerin var. Tabakta da büyük bir balık gördüm. Bu aralar maddi yönden ferahlayacaksın
Kalabalık bir topluluk geliyor sana. Düğün nişan olabilir. Her şey gönlünce olsun.

Canım tabağında mutluluk göz yaşları var. Çok mutlu olacağın bir haber alacaksın. Havalara uçacaksın. Icindeki sıkıntıların bir kısmını atmışsın atıyorsun. Yalnız az bi sıkıntı kalmış. O da çok ufak bişy kendi içinde büyütüyorsun. Esmer bir erkek var sana uzaklardan bakıyor. Sanki gizli gizli takip ediyor seni.
Koç gibi bir şey çıkmış. Ya adagin var ya da koç burcu bir erkek hayatına girecek. Sen ona şaşkınlıkla bakıyorsun.
Iş para ile ilgili küçük kısmetlerin var. Tabakta da büyük bir balık gördüm. Bu aralar maddi yönden ferahlayacaksın
Kalabalık bir topluluk geliyor sana. Düğün nişan olabilir. Her şey gönlünce olsun.
Sağol canım yorumuna sağlık. Ben hala yatıyorum yaa. Kahvaltı hazırlıycam 1-2 saat sonra falına bakarım olur mu. Şimdi zaten tel. Den giriyorum

X