kahve renk akıntı

• Konu Sahibi AHURA MAZDA
  • Başlangıç Tarihi
A

AHURA MAZDA

Ziyaretçi
kızlar merhaba!
şubatın 25 adet oldum ve mart 1 de adetim bitti.mart 2 de ilişkim oldu.
kendimi çok halsiz hissediyorum kahve rengi ve katı akıntım var.kasıklarım çok ağrıyor,
sol alt karnımda bazen sancı oluyor bide kabızlık başladı bende.sizce bu ne:1closedeyes:

aşk olsun çokmu zor bi soru sordum yardım eden yokmu?:teytey:

kızlar merhaba!
kendimi çok halsiz hissediyorum kahve rengi ve katı akıntım var.kasıklarım çok ağrıyor,
sol alt karnımda bazen sancı oluyor bide kabızlık başladı bende.sizce bu ne:1closedeyes:

kabızlık hariç diğer belirtilerinin hepsini yaşadım fazlasıyla 2 gün önce kan testi yaptırdım sonuç negatif...:1no2:

daha bu aya yeni başlamışsın ayın 2 sinde yani ilşki yaşadığın gün döllendiğini varsayarsak bile 7-8 gün sonra anca implantasyon yani yerleşme başlar ve bundan sonra belirtiler meydana gelir...strese girmemeni tavsiye ederim. psikolojikte olabilir bunlar ,rahat olmamız bu yüzden çok önemli...

biraz daha beklemelisin canım..umarım hayırlı haberlerini alırız...:içelim:

bu arada tahmini olarak ayın 6 ile 11 arası yumurtlama zamanın bu tarihler arasını es geçme ilişkin olsun..

hepinize çok teşekür edeyorum.

umarım mart ayında gebe kalır.bana dua edin

Canim o kadar cok umit verip sonra hayalleri yikilan arkadaslarimiz olduki artik korkar olduk yorum yapmaya.Tek diyecegim insallah hamilesindir canm..

canım inşallah hamişsindir ama bende çok kafayı taktım resmen belirti varmı diye her dakika vücudumu dinledim yarın adet olacağım. olacağım diyorum çünkü 4 gün önce kan testi yaptırdım sonuç negatif. bence hiç bebek olayını düşünme düşününce olmuyor.

kızlar merhaba!

AYNI ŞEY BEDEDE OLDU 1 HAFTA SÜRDÜ.OLMAM GEREKEN ZMANDA TEKRAR ADET OLMUŞTUM.GENELDE OLUYOR.HERALDE .DR EGER ÇOK FAZLA OLURSA GEL DEMİŞTİ FAZLA OLMADI.SADECE TUVALET KAGIDINA GELEN KAHVERENGİ AKINTIYDI.İÇ ÇAMAŞI BİLE BATMIYORDU.İSTERSEN DR GİT.

X