Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

Tarot için soru sormanız gerekiyor. Sorunuz nedir?

Sevgilim bana dönecek mi?
Donecekse yakin bi zamanda mi?
Bi de beni hala seviyo mu ozledi mi?
Şimdiden teşekkürler canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım isminde ve soyisminde N ve B harfleri geçen biriyle 1 ay içinde bir konusman olacak. biriyle bir tartısşma yaşayacaksn ve karsındaki çok ağır konusacaksn canım sen. bu kişi de sana yakın olan birisi aslında. sürekli konustugun biri ama büyük bir tartısmanız olacak nedenini göremedm ama. kendi içinde ufak ufak sorunlar biriktirmişsin, fakat bunları çok kısa zaman dilimlerinde yavas yavas içinden atacaksn. çok fazla ben bilirim havalarında olup etrafındakileri üzüp kıran biri etrafında. size sıkıntı verenlerden biri debu kişi görünüyor. ama bu kişiden gelen üzüntünüzün üzerne bir müjdeli haberiniz gelecek. hayatında çok önemli gelişmeler yaşayacağın bir döneme giriyorsun. sevinç gözyaşın var bi tane. ya sen bir yolculuğa cıkacaksn ya da yoldan gelecek misafirlernz var canım.

Sağolasın canım agzına sağlık. Yarın bakıcam sana da :)

Sevgilim bana dönecek mi?
Donecekse yakin bi zamanda mi?
Bi de beni hala seviyo mu ozledi mi?
Şimdiden teşekkürler canim

Sevgilin dönecek gibi duruyor. Çünkü siz hala bu ilişkiden umidinizi kesmemis siniz. Hala bu ilişkiye dair beklentiler içerisindesiniz. Kalabalık bir arkadas grubunda tekrar bir araya gelecek ya da bi grup vesilesiyle ondan bir haber alacaksınız olumlu ve sizi sevindirecek bir haber. Zaman için belirgin bir şey çıkmadı ancak ayin 3 u 13 u 23 u olabilir. Ancak buniliskinin geleceğine baktigimda bu kişiden ayrılıp yeni bir başlangıç yapacağın görülüyor. Bu kişinin seni oyaladigini fark edecek ve ondan uzaklasacajsin. Ardından daha yeni ve iyi fırsatlar çıkacak karşına.

Sağolasın canım agzına sağlık. Yarın bakıcam sana da :)

Canım bu görüşme sayesinde içine bir gönül ferahlık gelecek. Hayatına neşeli bir döneme gireceksin. Bir dilek tut o dileğin ger çek olacak. Iliskinizin yeniden alevlenebilir ancak bu senin tavrına fa bağlı. Geçmişte yaptığın bir takım hatalı davranislarin farkına varmak en iyisi. O zaman iliskiniz yeniden canlanabilir. Samimi ve neşeli davran. Her şey senin istediğin gibi olacak diyor kartların.

Sağol canim

Kahveme bakan arkadaşlara tarot ya da kahve bakabilirm. Tarot isteyen sorusunu yazsın.

Canım çabuk nazar oluyosun mutluyken biranda sönebiliyorsun bazen kalabalıkta bunalabilirsin.sürekli seni izleyen bir çift göz var dileğinin önünde ufak engeller çıkmış ancak bunları aşacaksın hayatında karışıklıklar var ve sen bunları çok kafaya takıyorsun düşüncelerin zaman zaman seni bunaltıyor. belli olmayan şeyler seni bunaltıyor hayatında netlik olsun istiyorsun

Yeni falım

Eklentiler

• 20140820_130947.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 103
  • 20140820_130956.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 84
  • 20140820_131005.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 107
  • 20140820_131014.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 80
  • 20140820_131019.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 94
bu aralar canını sıkan seni düşündüren olaylar var biri sana karşı büyük bir kin besliyor ve başkalarına senin hakkında kötü şeyler söylüyor olabilir kalben sıkıntıların var hayatında esmer kahverengi gözlü kova terazi yada ikizler burcu bir erkek olabilir yada hayatına dahil olabilir bu kişi hakkında bir karar vermen gerekecek kararının olumlu olması aranız da çok güzel bir ilişkinin başlamasına neden olacak sadece biraz sabretmen gerekli sanırım şu sıralar zor bir dönem geçiriyorsun dostlarından yardım alacaksın

Allah iyiliğini versin :) duanın kötüsümü olur.yada kötü dua eden.ben bakardım ama yıllar önce bırakdım.eminim bilen vardır. yardımcı olurlar sana

Kahve falıma bakana ben de bakıcam.

Eklentiler

• 20140909_110540.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 85
  • 20140909_110546.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 91
  • 20140909_110553.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 90
  • 20140909_110806.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 102
bakana bakıcam.

Eklentiler

• 20141015_114026.jpg
    497,3 KB · Görüntüleme: 85
  • 20141015_113619.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 96
  • 20141015_113623.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 65
  • 20141015_113630.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 87
  • 20141015_113614.jpg
    479,3 KB · Görüntüleme: 84
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…