Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

merhaba canım işler karışık çıkmış, sende aslında aydınlıksın, yüreğine oturan bişey olmuş ve bazı beklediğin şeyler muallakta kalmış, olmamış demiyorum,hala olabilir belki bi itmek gerekiyodur,ya da biraz daha vakti olabilir olması için
sen sap olamıycağın birini istiyodun heralde ya da nasıl edesem tam anlamıyla elde edemiyceğin biri, senden bişeyler sakladığınıdüşüneblirsin bu kişiyle ilgili, ama aynı zamanda bazı şeylerde öğrenebilirsin bununla bi ilşkiye başlamış olabilirsin yada başlama aşamasına geliceksin
parasal anlamda yada kariyerde bir olumluluk var bekmelediğin bianda
sabredip bazı şeylereulaşıcaksın ama bu gözyaşı keder hiç eksi olmuyor, çok güçlü durucaksın etrafına çevrendeki insanlara karşı resmen savaş veriysun, bişeyleri arkadanda bırakabilirsin ama sende bi çocukla açık tenli kumralımsı bi çocukla yakınlaşma ya da konuşma msjlaşma olucak, onunla olması için biraz daha zamana ihtiyacın olucak 2 li bi vakitte iş ile ilgili olumlu gelişmeler aynı zamanda aşk ile de olumlu gelişmeler olucak tatlım her şey gönlünce olsun

bende bi çocuk var ne olucaz die merak ediyorum, bişeyler olucak mı aramızda burcu akrep? müsait olduğunda ona bakarmısın?

teşekkürler ben kahve ve tarot bakıyorum yalnız tarot kartlarımı suya bıraktım dinlenmeleri için kahveniz varsa bakabilirim ama tarot işsrerim derseniz o zaman bilgilerinizi sorunuzu yazın daha sonra bakayım tarota sizin için de sorun olamaycaksa.

Tamam canım...nasıl bilgi istiyorsun?hiç baktırmadım da daha önce:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tamam canım...nasıl bilgi istiyorsun?hiç baktırmadım da daha önce:)

burcu yaşın sorun.

bir de ilişki için istiyorsan partnerinin yaşı burcu ve ilişkiye dair sorulrın.

burcu yaşın sorun.

bir de ilişki için istiyorsan partnerinin yaşı burcu ve ilişkiye dair sorulrın.

Burcum boğa..yaşım 32..
Partnerim de 32,akrep...
Klasik soru ilişkimiz nereye gider:)

Burcum boğa..yaşım 32..
Partnerim de 32,akrep...
Klasik soru ilişkimiz nereye gider:)

Aranızda gönül ferahlığı, sadakat ve güzel bir ilişki var. Bu birlikteliğin sonunda ortak bir dileğiniz var o gerçekleşiyor. İkinizinde isteği aynı yönde ancak en son noktayı partneriniz koyacak. O bu ilişkide dileklerinizi yerine gewtirmek için ilk adımı atan taraf olacak. Bir süpriz bir hediye bekeleyebilirsiniz. Özellikle bu aralar maddi bir kazanç elde edecek ve sizin ona şans getirdiğinizi düşünüp bunu sizinlekutlamak isteyecek. Bir paket ve bir teklife hazır olun.

Kahve falıma bakan arkadaşlara ben de tarot bakacağım. Sorunuzu yazmanız yeterli.

Merhaba ben fal bakmayı bilmiyorum sizden tarot istesem ayıp etmiş olur muyum ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Reddedildim galiba :'(

Aranızda gönül ferahlığı, sadakat ve güzel bir ilişki var. Bu birlikteliğin sonunda ortak bir dileğiniz var o gerçekleşiyor. İkinizinde isteği aynı yönde ancak en son noktayı partneriniz koyacak. O bu ilişkide dileklerinizi yerine gewtirmek için ilk adımı atan taraf olacak. Bir süpriz bir hediye bekeleyebilirsiniz. Özellikle bu aralar maddi bir kazanç elde edecek ve sizin ona şans getirdiğinizi düşünüp bunu sizinlekutlamak isteyecek. Bir paket ve bir teklife hazır olun.

Çok teşekkür ederim...

$20140715_155651.jpg $20140715_155642.jpg $20140715_155634.jpg $20140715_155655.jpg $20140715_155719.jpg $20140715_155755.jpg

fLIM bKnın flına bakarımm

tatlım, merhaba
son zamanlarda omuzlaman gerekenden fazla şeyler üzerine binmiş, ama çabalayarak altından kalkıcaksın canım,bir bey var haber bekliyosun sen bundan galiba, ya da bi haberleşme var bu beyle , delikanlı deriz ya kanı kaynıyor öyle biri gibi geldi bana, sen çok düşüncelisin ama her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüceksin yine,birde eskide bazı şeyleri bitirme bi set çekme gibi durumların olucak, yenibişeylere başlıycaksın heralde, ama bu parasızlık tan ya da paranın sana yetmemesinden dolayıbiraz engelli olabilir, bir de üstünde bi adam sana terfi vermiyo gibi ya da daha fazla mücadeleni görmek istiyor gibi durumlar olucak, bu adam da zorluycak gibi seni canım
kalbinden istediğin bir dilek var bu zamanla yolunu bulucak
hem çalışıp hep okumayla ilgili adımlar atıcaksın eğitim var sana canım
her şey gönlnce olsun,bana da tarotlarden bakarmısın
işe girdim, burda devam edicekmiyim, insanlarla iletişimin anlaşmam nasıl olucak?
ve klasik aşk hayatın nasıl olucak beyaz atlı prens ne zaman geliyo?

her şey gönlünce olsun cnaım:KK54:

tatlım, merhaba
son zamanlarda omuzlaman gerekenden fazla şeyler üzerine binmiş, ama çabalayarak altından kalkıcaksın canım,bir bey var haber bekliyosun sen bundan galiba, ya da bi haberleşme var bu beyle , delikanlı deriz ya kanı kaynıyor öyle biri gibi geldi bana, sen çok düşüncelisin ama her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüceksin yine,birde eskide bazı şeyleri bitirme bi set çekme gibi durumların olucak, yenibişeylere başlıycaksın heralde, ama bu parasızlık tan ya da paranın sana yetmemesinden dolayıbiraz engelli olabilir, bir de üstünde bi adam sana terfi vermiyo gibi ya da daha fazla mücadeleni görmek istiyor gibi durumlar olucak, bu adam da zorluycak gibi seni canım
kalbinden istediğin bir dilek var bu zamanla yolunu bulucak
hem çalışıp hep okumayla ilgili adımlar atıcaksın eğitim var sana canım
her şey gönlnce olsun,bana da tarotlarden bakarmısın
işe girdim, burda devam edicekmiyim, insanlarla iletişimin anlaşmam nasıl olucak?
ve klasik aşk hayatın nasıl olucak beyaz atlı prens ne zaman geliyo?

her şey gönlünce olsun cnaım:KK54:

sağolasın canım benimmm ağzına sağlık bakacAĞIM inşallah bugün yarın.

sağolasın canım benimmm ağzına sağlık bakacAĞIM inşallah bugün yarın.
Aşk konusu çok karışık bir üçlü ilişkinin içinde bulacaksın kendini. Geçmişinde birisi şu anki hayatına da etki eden hava grubudur erkek ile yasça senden büyük. Çok Aşık gorunuyorsun. Rahatsız olsan da bu 3lu duruma dahil olacaksın.

Bu yeni iş senin için büyük fırsat aslında. Harekete geçmek ve kendini daha iyi yerlere taşımak için bir adım bu adımı iyi degerlendirmek senin elinde. Bu yeni işte yapman gerekenler öncelikle bir amaç belirlemek ardından bu amaca ulaşan her adımı dikkatlice planlamak hazırlık çok önemli ve bir de hız. Hızla hareket edebilmelisin. Bunlar seni işte başarılı kılacak. Burada terfi ve ikramiye seni bekliyor. Burs ve bağış almanda olası olabilir. Bu iş yerinde devam edip etmemek senin tercihine kalacak bir şey. Ancak çok güzel bir izlenim birakacaksin.

Çevre ile ilişkilerin nasıl olacağı konusunda endişelerini bir kenara bırakman gerektiğini söylüyor kartlarin. Daha önce bir takım deneyimler edjnmissin bunların faydasını göreceksin. Burada pek bir arkadas çevresi olmayacak is odaklı olman senin fayda na. Kesinlikle duygularını değil mantığını öne almalisin. Sadece istediğin sonuca odaklan ve hızlı mantıklı adımlar at. Bir arkadas çevresi edinemeyeceksin ama çok sağlam bir adım olacak kariyerin için.

Canım annenin önünde kocamaan bir kısmet gözüküyor hem de öyle böyle değil. Annenin çok istediği bir şey olacak.annen çok sıkılmış bunalmış, sanki bir sorunu var ama kimseye anlatamıyor bu dönemdi senin annene çok destek olman lazım. Zorlu bir dönem geçirmişsiniz ama en fazla iki aya kadar feraha çıkacak ve ardından da beklediği bir haber alacak yani kısacası biraz sabır ederse mutluluk ondan eksik olmayacak. Annen grip gobi bir şey geçirecek dikkat et. Ve tam dokuz gün sonra çok güzel bir haber alacak ama bu haber seninle ilgili yani dolayısıyla sende çok sevineceksin canım :) ama yani çok güzel bir fal soruların varsa sorabilirsin böylece cevap verebilirim. Ve benim hangi bilgilerimo vermem lazım ?

Canım annenin önünde kocamaan bir kısmet gözüküyor hem de öyle böyle değil. Annenin çok istediği bir şey olacak.annen çok sıkılmış bunalmış, sanki bir sorunu var ama kimseye anlatamıyor bu dönemdi senin annene çok destek olman lazım. Zorlu bir dönem geçirmişsiniz ama en fazla iki aya kadar feraha çıkacak ve ardından da beklediği bir haber alacak yani kısacası biraz sabır ederse mutluluk ondan eksik olmayacak. Annen grip gobi bir şey geçirecek dikkat et. Ve tam dokuz gün sonra çok güzel bir haber alacak ama bu haber seninle ilgili yani dolayısıyla sende çok sevineceksin canım :) ama yani çok güzel bir fal soruların varsa sorabilirsin böylece cevap verebilirim. Ve benim hangi bilgilerimo vermem lazım ?

teşekkür ederim ağzına sağlık. Sorun varsa sorabilirsin tarot bakıyorum ben de.

Tatlım merhaba :) Annenin hayatı şu sıralar biraz durgun sanırım. Yakın zamanda hayatı hareketlenebilir. Bu hareketlilik kötü değil, aksine hayatına mutluluk getirecek kendisine ve etrafındaki insanlara. Ancak annenin etrafında olduğu gibi görünmeyen bir kişi var, bu kişi annenin işlerinin düzgün gitmemesine sebep olabilir. Bu kişi ile ilişkilerini biraz soğutmalı derim. Ayrıca aileniz genişleyecek gibi görünüyor :) Yeni bir bebek veya evlilik mi yoksa? :)

teşekkür ederim ağzına sağlık. Sorun varsa sorabilirsin tarot bakıyorum ben de.

Sevdiğim kişi askerde sevgili değiliz ama öyle konuşuyoruz ama ben ona çok aşığım onunla ilgili bakarsan sevinirim ben kumral ela gözlü yay burcuyum o sarışın mavi gözlü yay burcu :) doğum tarihimiz yıl hariç aynı :)

Tatlım merhaba :) Annenin hayatı şu sıralar biraz durgun sanırım. Yakın zamanda hayatı hareketlenebilir. Bu hareketlilik kötü değil, aksine hayatına mutluluk getirecek kendisine ve etrafındaki insanlara. Ancak annenin etrafında olduğu gibi görünmeyen bir kişi var, bu kişi annenin işlerinin düzgün gitmemesine sebep olabilir. Bu kişi ile ilişkilerini biraz soğutmalı derim. Ayrıca aileniz genişleyecek gibi görünüyor :) Yeni bir bebek veya evlilik mi yoksa? :)

teşekkürler sorunuzu sorun

X