Kahretsin Böyle Insanlarda Var(süper Bir Hikaye)

evet bu olayı bende biliyorum bu gerçek benim dolmuşçu amcam var o anlatmıştı yalnız kızın abisi diğer arkadaşlarını ve kendisini öldürmüştü.
birde bunu duydunuz mu bilmiyorum bir genç kız bir hastalıktan ölüyor. kızı neyse defnediliyor.aradan zaman geçmeden kız annesinin rüyasına girip anne kurtar beni diyor muş her gece annesi bu rüylardan sonra mezarlık ziyaretine gidiyor bir de bakıyorlar ki mezar kazılmış ama içinde kız yok neyse polise falan haber veriyorlar . hemen polis mezarlıktaki bekçiyi sorguya çekiyor. ve bekçi kulubusindeki divanın altında bulmuşlar kızı bekçi kıza tecavüz ediyormuş kızgın suyu kızın orasına dökerek. ve bu türkiyede gerçek olan olaylardan biri

ay ınanmıyorum ya gerçek mı olmus bu eger gercekse boylelerını yakarak oldurceksınklava:

Buna benzer bi olayı kuzenim anlatmıştı onların orada olmuş, kendisi Almanya'da yaşıyor... Ve ben o anlattığında çok üzülüp etkilenmiştim, şimdi bunuda okuyunca gerçekten çok kötü oldum...
Nasıl bir şey bu ya bi insan bunu nasıl yapar... İnsan değil böyleleri...

benmde tüylerim diken diken oldu gercekten sok oldum sonunda...ibretlik tam ya okusunda pislikler kimlere kötülük ettikleri kimler olabilyiormus görsünler!

Son düzenleme:
bu tür iğrençlikler olmuyor diil ..ama böle gözümüzün önünde okuyunca insanın inanası gelmiy ozaman taksi dahil tüm toplu taşıma araçlarından korkmalı ve hayatı zehir etmleiyiz kendimize ama hayatta iyi -kötü herşey insanlar için Allah hepimizi kötülüklerden korusun ıslah etsin tüm kötülerii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…