Kafan gzn krsaydm byle olmazd. Arkadalar benim suum ne ?:(((

ha birde bu yasananlar dün akşamdı bugun annemdeyim az önce msj cektii aynen söyle( ben oraya gelmicem bu akşam direk eve gececeğim işten canın ne istiyosa onu yap,kafana göre takıl) diye yani ister gel ister kal demek istemişş ama bu msj iyi niyetle yazmamışş tabikii sizce ne yapmalıyım gitsemmi bu aksam burdamı kalsamm( içimden eve hiç gitmek gelmiyorr) :KK43:

evine git, annenlerde klama bence.. yangına körükle gitmek olur.. bu sefer de yine olay çıkartacak vay efendim ne gezmeye meraklısın evden içeri girmiosun vs.. eve git ama muhattap olma.. o yokmuş gibi davran.. nötr davran yani ne iyi ne kötü.. deli mi ne adam anlamadım ki..

canım evime gittim zaten dün hiç konusmadık sabahda cekti gitti işe yinee

BESTECİM tam ters,i ben hep yapıcı oldum hepppp hiç sesiimi çıkarmadımm hep tatlı dilli oldum ama böle oldukca o benim tepeme dAHA çok çıktı burda beni sürekli okuyan arkadaslar coık iyi bilir bu kadar iyi niyetli olma derlerdiii.inan ama baktımki iyice eziliyorumm biraz karsılık vermeye basladımm buda hakkım değilmii benimde bi gururuum var onun için yeri geldi onuda ezdim bennn hiç bişe böle değil benim eşim cok tuhaf bi insan cok serttt derdinden ölsen barısmaz inat gururluuu böle bi tipp yani 2 tatlı sözzle kanacak biri değil ha bi,rde ben kıyafet konusun cok dikkatli biriyim her zamann onun için benim güzel olmam bile yeterli huzursuz olması için yanii

canım ben konularında (2,3 konu) okuduğum kadarıyla yorum yaptım,

eşim bana bunu dedi, bende bunu ddedim cümlelerine dayanarak,

diyorsun ki önceden öyleydim ama eşim kaba, kırıcı ,hala değişmiyor.

o zaman bende tıkanıyorum burda. ne desem boş inan,

sen ne kadar uğraşırsan uğraş, öncelikle kendi değişimi istemeli

çevrende güvendiğin yaşça büyük, eşinin sevdiği bir kiş dayı, amca, arkadaş olabilir. konuşsan. eşinle konuşmasını neden böyle yaptığını öğrenmek istediğini filan söylesen. belki yardımı dokunabilir sana.:teselli:

benım esımde kıskanctır
sunu soyleyeyım sen esıne gıyınme dedıgın seyı gıyer mı
veya senden bekledıgı tepkı tavırları oda kendısı sana karsı tepkı tavır verırı mı ?
karsılıklı mı ?
onceden cevap vermeyıp sımdı verıyorsan "senı kım dolduruyor " lafı fix dir
bence keskın bır sekılde cevap verme ufaktan ufaktan alıstıra alıstıra yap
sendekı bu degısıklıgı annenden falan bılır bence kınusma sen ne zaman senınle konusmak ısterse o zaman konussun
bu araad beyfendı okadar kıskanıyor senı nıye cocugunu kendısı hastaneye goturmuyor beraberde goturebılırdınız sneın esın senın uzerınde hakımıyetını sabıtlemek ıstıyor baktı dsenın dıl sıvrıldı savunuyorsun olmuyacak bern ufak bırseyden sorun cıkarayımda bunu bır akıllandırayım dıyor bence

bestecim dogru diyosundaa fazla cevremizde yok zaten farkındayım onunu kişilği bu kolay kolay değişmez ama çabalaması lazım artık ben ondan süper bi koca olsun istemiyorum beni üzmesin yeter artık bende insanımm yasım 20 ama ruhum 40 oldu inan

sevgii degilll sevgii bir yere kadar kiskanclikta bir segi göstergesidiir ama kiskanc oldugun icin ve esinin sevdigin icin agzina gelen herseyi söylersin ve sonunda sende patlarsin iyice yüzz göz olursunuz! bunun icin önemli olan SAYGI SAYGI SAYGI SAYGISI OLAN BIR INSAN ZATEN ESINE IYI DAVRANIR: ONU KIRMAZ ÜZMEZ; VE EVLILIKTE BIR ÖMÜR BOYU SAGLAM TEMELLER ÜZERINE OTURUR:::

SEMO hayır böylede değildi yani bekarkennn

evet arkadaslar dün aksam annemde kaldım eve gitmedim o işten cok gec gelecekti bende eve gitmeye gerek duymadım ve beni saatt 10 gibi aradı pat diye( ben sensiz yapamıyorumm,ben 2 gündür ağlıyorum senden ayrı odada yatarken,ben seni cok seviyorum vs.vs böyle laflar söyledi ben isee her zaman bende seni seviyorum derdim ama bu kez demedim ve sustum dinledim.bende( biz keyiften böyle olmuyoruzz bi dön kendine bakk sevgii bu hale getiren sensiz,çok hataların var senin söylediğin laflar bi kocanın eşine söyleyeceği laflar değil..bi düşün dedimm zaten knt azdı kapandı.evet 3 saat sonra eve gideceğim cocugu tekrar doktora götürmek zorundayız beraber.ve biliyorumm yine yaptı kırdı söylediii şımdide yanasmaya barısmaya calısacak eve gidincee ama içim den onunla bunları tartısmak dahi gelmiyo inanın laf anlatmaktan yoruldum.konusacagım aklımda söyleyeceğim seyler ama sizinde fikrinizi almak isytedim sizce neler söylemeliyim...kızlar siz olsanız ne yapardınızz

evet arkadaslar bugun yine anneme geldim gezmek içinn dün eve gittim sabah hiç konusmadan cıktık doktora gittik vs.öğlende eve geldik beraberr eşimle ona ( seninle konusacağım bu aksam cocugu uyuttuktan sonra dedimm) bana ne konuscaksın konusma bosver dedi bende olmaz konusacagız dedim.neyse bi zaman sonra geldi sarılmaya öpmeye çalıştı bende( kalbim sana çok kırık o kırıkları tamir etmeden sarılma her sorundan sonra öpüşüp koklaşınca sorunlar bitmiyo sadece üstü kapanıyo dedim.bu yine üstüme geldi ben izin vermeyin ce kızda kalktı bende gittim yanına ve konusaya başladım.dediğim kelimeler bunlar (beni çok kırdın baNA SÖYLEDıĞıN KELıMELER Bı KOCANIN KARISINA SÖYLEYECEĞı,Bı ıNSANIN ıNSANA SÖYLEYECEĞı KELıMELER DEĞıL,HATALARIN VAR BUNLARIN SENDE FARKINDASIN DEDıM(1gece önce arayıptaa seni seviyorum sensiz yapamıyorum,kıskanıyorum dediği için dedim bunu ama yanılmışım) BÖYLE NEREYE KADAR BıRBıRıMıZı YıYECEĞıZZ HEP KIRILIYORUZ YIPRANIYORUZZ BENı ÇOK ÜZÜYOSUN ARTIK ve ılımlı yaklaştım onun bana dediği ise neydi biliyomusunuz??aynen böyle (KIZIM BEN KENDıMı HAKSIZ BULMUYORUM,BEN BUYUM DEĞıŞMEYECEĞıM BUNU AKLINA SOK,BÖLE YAPMAYA DEVAM ET BAKALIM BANA SURAT YAPMAYA BENDE YAPAYIM BÖLE DEVAM EDELıMM NASIL ıSTERSEN ÖYLE YAP) AYNEN böyle arkadaslarr.yaptığı şeylerin üstüne özür dilemesi hatasını anlaması gerekirken bana söylediği laflar bunlar.benden beklediği o hep kırsın üzsünn sonra gelsin sarılsın öpsün ben heo affedim hepp yelkenleri suya indireyim bi süre sonra gene aynı gene aynı sorunlar öpüp sarılınca bitmiyokii bunlar benden istediği hep bu ama her defasında olmuyo bende yoruldum artık kendimi kukla gibi hissediyorum inanın.ya beni kaybetmekten hiçmi korkmuyo hiçmi içi acımıyo anlamıyorum.neyse sonrada aksam olunca gitti baska odada yattı yinee,sanki ben suçluymuşum gibi.ne çok sinirli ne cok sakin şuanda öle boşboş oturuyoruz işe gidiyo geliyo baska odada yatıyo..bu sonuçlara siz ne diyosunuz arkadaslarr :KK43: biliyorumm artık ümidim kalmadı ohep kendini haklı görecek ve hiç değişmeyecekk.ve ben ona laf anlatmaktan yoruldum artık lafta anlatmayacagım ne olacak bakalımm böylee

bence sizin hiçbir suçunuz yok. paspal olsaydınız bu seferde nedir bu paspallık biraz kendine bak derdi emin ol çünkü onun derdi bence ayağına ne giydiğin değil sorunlu olması sorun çıkarmaya çalışması. bence doğru düzgün oturup konuşun işe yarar mı bilmem ama

üzüldüm senin adina eeesss
benimde babam cok kiskancdir.. bu onda artik hastalik haline gelmistir, oyzdende annemle hic anlasamazlar. Ailede hicbir sorun yok sadece sorun babamin asiri kiskancligi ve bu herkese yansiyo.. Bence bu kiskancligi es gecme ilerde cok daha büyük sorunlarla karsi karsiya kalabilirsin. Siddet gibi...:çok üzgünüm:

ıçinden ne geliyorsa öyle davran bir süre için, onun yaptığı gibi yani..

Kendini suçlu hissetme, konuşmak isterse konuş, istemezse hiç birşey olmamış gibi davran, üstüne gitme, çünkü böyle durumlarda bazı erkekler, sen olayı çözmeye çalıştıkça, ''bak hatalı ya ondan kendini affettirmeye çalışıyor'' gibi algılıyorlar..

O nasıl davranıyorsa sen de öyle davran bir süre, kafaya da takma.

İçinden ne geliyorsa öyle davran bir süre için, onun yaptığı gibi yani..

Kendini suçlu hissetme, konuşmak isterse konuş, istemezse hiç birşey olmamış gibi davran, üstüne gitme, çünkü böyle durumlarda bazı erkekler, sen olayı çözmeye çalıştıkça, ''bak hatalı ya ondan kendini affettirmeye çalışıyor'' gibi algılıyorlar..

O nasıl davranıyorsa sen de öyle davran bir süre, kafaya da takma.

katılıyorum.. daha fazla üstüne gitmeyin sadece kendinizle ilgilenin.. belki hatasını anlar..

öyle yapacağım artıkk hepinize cok tesekkür ederim tek fikir alabileceğim yer burasıı sağolun arkadaslarr

konu babet değil belliki..çatmak istemiş ordan başlamış lafa..bence iyi bir derse ihtiyacı var,olmaz böyle..canı isteyince bağırsın,canı isteyince çatsın..kusura bakmasında sen kukla değilsin..gelmişsin kaç yaşına..çok sinirlendim yahu bu neeee:mymeka:

demişsinki siz anlamaış olabilirsiniz..asla..bu anlattıkların gibi şeylerin sütüste ve sürekli yaşandığını düşünürsek senin sinir denen bir şeyinin kalması imkansız..yıpranır oturursun,allah yardımcın olsun..zor çok zor

canım ne yapacaksın oluyorlar benimde eşim bir ara hepten böyleydi her şeyde ben suçluydum çok sıradan hi yani konu ile denilmez şeylere bağırıp kızıyordu .....

evet arkadaslarrr sonuçç bu: eşim yine dayanamadıı geldii güzel sözlerr elinde bi güll bende konusuyorum ogünden sonra ama hala içimde affetmiş değilim çok kırgınımmm diyorumki çok sabırlı bi insanmısım ben gerçektennn bakalımmm sıradaki olayımız ne olacak ve ipler nerde kopacakkk bekliyorumm umarımm yine üzülmemm tüm destekleriniz için teşekkür ederimmm tek paylaşım yaptıgım sizlersinizzzzz

X