:( kafam karıştı

isteben35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2011
4
0
ne olur yardım edin halsizlikden acile gittim doktor gebelik testi yaptı 5.4 çıktı 5.00 üstündekiler hamile sayılıyo doktor tebrikler dedi kendi doktorumu aradım bişey sormadan kesin yoktur dedi çok kesin konuştu anlamadım 2 doktor ikiside farklı şeyler söyledi 1 hafta sonra yeniden gel dedi acildeki doktor uzun zamandır istiyoruz varmı yokmu bilmiyorum çok karıştı kafam yeni gebeliktir belki doktorum neden direk hayır dedi bilmiyorum belkide yoktur ama beklemek çok zor..... olma ihtimali daha yüksek değilmi sizce ..:KK43::KK43:

ne olur yardım edin halsizlikden acile gittim doktor gebelik testi yaptı 5.4 çıktı 5.00 üstündekiler hamile sayılıyo doktor tebrikler dedi kendi doktorumu aradım bişey sormadan kesin yoktur dedi çok kesin konuştu anlamadım 2 doktor ikiside farklı şeyler söyledi 1 hafta sonra yeniden gel dedi acildeki doktor uzun zamandır istiyoruz varmı yokmu bilmiyorum çok karıştı kafam yeni gebeliktir belki doktorum neden direk hayır dedi bilmiyorum belkide yoktur ama beklemek çok zor..... olma ihtimali daha yüksek değilmi sizce ..:KK43::KK43:

5in üstü gebelik olarak kabul ediliyor ama genellikle ilk başta böyle bir değer çıktımı kimyasal gebelik oluşuyr ve değer düşüyor onun için doktorun seni umutlandırmak istememiştir bu test ne zaman yapıldı adet günündemi daha öncemi?? onuda yazarsan daha ii fikir sahibi oluruz.sağlıklı bir gebelik olması için 2 günde bir kan testi 2 kat artması gerekiyor 2 gün sonra tekrarla bakalım testi yükseliyosa o zaman umutlan derim ben ama suan için çok erken

bende 5 çıksa çok umutlanırdım heralde...hep 0,1 çıktı çünkü...adetin geçti mi???

X